Voldemars Petersons pristato Eurovizinę dainą: dėl konkurso stojo į bokso ringą

Ketvirtą kartą Eurovizijos atrankoje savo jėgas bandantis dainų kūrėjas ir atlikėjas, įvairių TV projektų dalyvis Voldemars Petersons pristato paties kurtą ir prodiusuotą dainą „Never fall for you again“, dėl kurios daininkui teko pirmą kartą išbandyti bokso ringo virvių tamprumą.

4

Tiesa Voldemars nekovojo, o viską stebėjo per fotoaparato objektyvą, kadangi fotografija – dar viena iš jo daugelio kūrybinių aistrų. Atlikėjas nusprendė, kad niekas taip neatspindės nuotaikingos dainos apie nepavykusius dviejų žmonių santykius, iš kurių niekaip negali išbristi, kaip meniška jų akistata bokso ringe. Čia ir įvyko dainos viršelio fotosesija kurioje jis įamžino savo gerus draugus Tomą Utmaną ir Diana Nižnik. Beje pastarosios makiažą atliko gera atlikėjo draugė, Tv projekto „Radži ieško žmonos“ laimėtoja Ilona Janulevičiūtė, rašo pranešime spaudai.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Voldemars Petersons pristato Eurovizinę dainą: dėl konkurso stojo į bokso ringą

„Šį kartą kumščiais nesimosavom, bet tokiu nenuspėjamu gyvenimo laikotarpiu gal ir būtų smagu save išbandyti visai kitokioje veikloje“, – apie galimybę užsimauti bokso pirštines, linksmai svarstė, dažnai nemalonių replikų apie savo liekną figurą sulaukiantis atlikėjas.

Voldemars užsimena, kad kūrinys „Never fall for you again“ vos per plauką išvydo dienos šviesą. Vieno muzikinio užsiėmimo metu, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre, kur atlikėjas dirba meninės raiškos būrelių vadovu, dainos fragmentą jo telefone visai netyčia išgirdo puikaus balso sąvininkė Svajūnė Bagdonavičiūtė, kuri ne tik pastūmėjo atlikėją pabaigti dainą, bet ir sugalvojo pagrindinės priedainio eilutės tekstą.

„Manau gyvenimo žavesys yra tame, kad niekada nežinome, kas mūsų laukia rytoj. Ką tik rodos sakiau sau „Šiemet jokių Eurovizijų“, o po kelių dienų sėdžiu ir rašau dainą šiam konkursui“- šypsosi V. Petersons ir Jūsų dėmesiui pristato savo pasirinkimą 2021-ųjų metų nacionalinei Eurovizijos atrankai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų