Buvęs princesės Dianos darbuotojas įgėlė Markle ir Harry: lygina su motinos gyvenimo būdu

Apie karališkąją šeimą istorijos, panašu, nesibaigia niekuomet, o daugiau detalių apie tai, kokie žmonės jie yra iš tiesų, dažnai pateikia ir buvę rūmų darbuotojai.

Meghan Markle ir Harry (nuotr. SCANPIX)
4

Neseniai savo pastebėjimais apie princą Harry ir Meghan Markle pasidalijo buvęs princesės Dianos privatus sekretorius Patrickas Jephsonas.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Netyla kalbos apie galimą Markle neštumą: išdavė viena detalė

Duodamas interviu užsienio žiniasklaidai jis tarsi įgarsino visų karališkosios šeimos narių mintis, neva, net ir dabar kai kurie karališkosios šeimos nariai bando gyventi taip, kaip Diana. Kaip pastebima žiniasklaidoje, tai – akivaizdi užuomina apie M. Markle ir princą Harry.

Anot jo, kai kurie karališkosios šeimos nariai jaučia norą gyventi taip, kaip Diana po „Panoramos“ interviu. Jie nebenori banalaus susirūpinimo britiškais dalykais ir vietoje to renkasi tai, kas glosto jų ego – pasaulio susidomėjimą ir paviršutinišką meilikavimą, kuris suteikiamas turtingiems ir įžymiems.

„Kaip Dianos jaunesnis sūnus Harry galėjo pastebėti, iš rūmų pabėgti galima, tačiau rasti tokią svarbą ir pagarbą tiesiog kaip dar vienai garsenybei yra kur kas sunkiau. Lengviausia rinktis trumpesnį kelią: laikytis šalia viešųjų ryšių burtininkų ir advokatų ir skelbti įvairias remarkas neapsišvietusioms minioms“, – kartėlio neslėpė jis.

Tačiau nepaisant to, kad dabartinis Meghan ir Harry gyvenimas yra plačiai kritikuojamas, pora, panašu, pagaliau jaučiasi laimingi. 

REKLAMA

Šaltiniai neseniai atskleidė, kaip dabar atrodo Harry, Meghan ir jų sūnaus Archie gyvenimas.

Šiuo metu pora gyvena Santa Barbaroje, Montecito rajone. Dar vasarą čia persikėlusi pora savo pokyčiais yra be galo patenkinta. Los Andžele juos vargino paparacų dėmesys, jiems trūko privatumo. 

O štai gyvenimas Montecite yra kur kas lėtesnis, lyginant su Los Andželu, o kaimynams negalėtų būti labiau nusispjauti į faktą, kad jie gyvena netoli karališkosios šeimos. Kaip rašoma „People“, čia jų niekas nekamuoja, todėl jiems tai – svarbus ir didelis pokytis.

Negana to, pasirodo, kad pora pagaliau gali daryti tai, ko karališkosios šeimos nariai anksčiau niekuomet daryti negalėdavo – jie gali palikti namus niekeno nelydimi. „Kartais jie eina į pasimatymus dviese, kartais – su draugais“, – sakė šaltinis pridėdamas, kad neseniai jie ėjo į dvigubą pasimatymą su Katharine McPhee ir Davidu Fosteriu.


Rašyti komentarą...
V
Vileta
2020-11-20 18:58:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie norėjo laisvesnio gyvenimo, o ne karališkų nurodymų laikymosi. Tegu gyvena ksip ir kiti- laisvai ir taip, kaip jiems yra geriau.
Atsakyti
0

B
Blinas
2020-11-20 17:42:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas per žmonės. Savo gyvenimo negali susitvarkyti į svetimų gyvenimus kišasi ir viešnia po visą pasaulį.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų