Princas Williamas ir Middleton mini gražią progą: kokių detalių apie jų meilės istoriją dar nežinojote?

Prieš 10 metų princas Williamas ir jo mylimoji Kate Middleton susižadėjo. Ir nors jų santykiuose buvo ir pakilimų, ir nuosmukių, dabar pora augina 3 vaikus, o daugelis juos pavadintų tikru pavyzdžiu.

5

Tąkart, kai Williamas pasipiršo Kate, jiedu davė interviu žiniasklaidai, kurio kai kurias vietas verta atsiminti ir praėjus 10 metų.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princas Williamas ir Middleton mini gražią progą: kokių detalių apie jų meilės istoriją dar nežinojote?

Kaip princas Williamas pasipiršo?

„Tai įvyko prieš 3 savaites, atostogų Kenijoje metu. Mes kartu turėjome šiek tiek privataus laiko, kurį leidome kartu su draugais. Tuo metu supratau, kad laikas pagaliau yra tinkamas. Mes jau kurį laiką kalbėjome apie santuoką, tad tai nebuvo didelė staigmena. Nusivežiau ją į labai gražią vietą Kenijoje ir pasipiršau“, – sakė princas Williamas.

Williamas labai jaudinosi dėl žiedo

„Savo kuprinę maždaug 3 savaites visuomet nešiojau visur, kad ir kur beeičiau, ir iš tiesų jos nepaleidau. Žinojau, kad jei ji dingtų, atsidurčiau bėdoje, nes viskas, ką suplanavau, buvo idealu. Girdime daugybę baisių istorijų apie piršlybas, ir kaip jos nueina šuniui ant uodegos – tačiau viskas praėjo labai labai gerai, ir man buvo labai malonu, kad ji pasakė „taip“, – lemtingą momentą prisiminė princas.

Kate turėjo nemalonų nutikimą su mama

„Iš tiesų buvo gana nemaloni situacija, nes aš žinojau, kad Williamas [prieš pasipiršdamas] atsiklausė mano tėčio, tačiau nežinojau, ar tai žinojo mano mama. Grįžau iš Škotijos ir mano mama neleido man suprasti, ar ji žino, ar ne. Tad mes žiūrėjome viena į kitą ir jautėmės gana nemaloniai. Tačiau galiausiai buvo nuostabu jai viską pasakyti, ir ji buvo dėl mūsų be galo laiminga“, – sakė K. Middleton.

Kaip Kate susipažino su Williamu?

„Manau, kad pirmąkart kai tave pamačiau, buvau visa raudona, nes tuo metu bėgau, o taip pat su tavimi susipažinti man buvo nedrąsu. Tačiau Williamo kurį laiką [universitete] nebuvo, tad turėjau laiko daugiau apie jį sužinoti. Tačiau artimais draugais tapome labai greitai“, – pridėjo K. Middleton.

REKLAMA

Kaip Kate iš tiesų jautėsi išsiskyrusi?

„Tuo metu nebuvau labai laiminga, tačiau galiausiai tai padarė mane stipresniu žmogumi. Atrandi tokių dalykų apie save, kokių nemanei turintis. Manau, kad santykiai gali žmogų išnaudoti, kai esi jaunas, tad laiką sau tikrai įvertinau, nors tuo metu taip ir negalvojau“, – sakė ji.

Primename, kad dar visai neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė graži istorija, atskleidžianti jų meilės pradžią.

Nepaisant to, kad dažniausiai girdime, kad princo Williamo ir jo mylimosios Kate meilės istorija iškart priminė pasaką, pasirodo, kad realybėje viskas buvo kiek kitaip. Apie karališkąją šeimą rašęs Tomas Quinnas papasakojo, kad pirmasis jų susitikimas toli gražu minėtos pasakos nepriminė…

Sunku patikėti, tačiau pasirodo, kad pirmasis jų susitikimas priminė sceną iš romantinio filmo, mat Williamas prieš Kate… nukrito.

„Viena iš linksmesnių istorijų yra ta, kad princas taip norėjo susipažinti su Kate, kad ją pamatęs suklupo ir nukrito sakydamas, kad tai – baisi pradžia, ir ji tikriausiai pamanys, kad jis – pats tikriausias nevėkšla“, – pasakojo T. Quinnas.

Vis dėlto Williamui pasisekė, kad K. Middleton iškart ėmė juoktis, o visai netrukus jie tapo ir draugais.

Jų draugystė truko pakankamai ilgai – iki tos akimirkos, kai vieno šou metu Kate ant podiumo nepasirodė vilkėdama permatomos suknelės. Ji taip sužavėjo Williamą, jog netrukus jis ėmė matyti Middleton visai kitokioje, šįkart jau romantiškoje šviesoje.

Kaip teigiama užsienio žiniasklaidoje, tąkart princas atsisuko į savo draugą Fergusą Boydą ir tarė: „Oho, Fergusai, Kate – karšta!“

Anot kito karališkosios šeimos korespondento – Simono Vigaro – princas buvo įpratęs, kad merginos jį visuomet sekioja, o štai Kate elgėsi visiškai natūraliai, per didelio susidomėjimo nerodė.

„Ji puikiai sužaidė. Jis tikrai buvo daugelio merginų taikinys universitete, tačiau minėtame šou jis pagaliau pamatė ir Catherine“, – pridėjo korespondentas.

REKLAMA

Todėl nors princui Williamui Kate ir galėjo pasirodyti nepasiekiama, iš tiesų, anot pačios Kate, viskas buvo kiek kitaip. 2009 metais davusi interviu apie sužadėtuves su princu, K. Middleton atviravo, kad iš tiesų su princu susipažinti be galo jaudinuosi, o kai pirmąkart jį pamatė – laba

iš tiesų, aš neturiu nė menkiausios idėjos, kodėl nupirkau jai žiūronus“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų