naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
Princesės Dianos ir princo Charleso vestuvės (nuotr. SCANPIX)

Ištikimiausi karališkosios šeimos gerbėjai puikiai žino, jog princo Charleso ir jo pirmosios žmonos princesės Dianos santuoka tikrai nebuvo rožėmis klota, vis dėlto naujausios detalės atskleidžia neįtikėtinus dalykus.

4

Ištikimiausi karališkosios šeimos gerbėjai puikiai žino, jog princo Charleso ir jo pirmosios žmonos princesės Dianos santuoka tikrai nebuvo rožėmis klota, vis dėlto naujausios detalės atskleidžia neįtikėtinus dalykus.

REKLAMA

Pasirodo, kad santuoka buvo pasmerkta net neprasidėjusi.

Astrologė Penny Thorton, kuri konsultavo princesę Dianą, neseniai naujoje dokumentinėje juostoje „The Diana Interview: Revenge of a Princess“ pripažino, jog jos ir princo Charleso meilės istorija tikrai niekuomet nepriminė pasakos.

„Vienas iš labiausiai mane šokiravusių dalykų, kuriuos man pasakė princesė Diana, buvo tai, kad naktį prieš jų vestuves princas Charlesas pasakė jai, kad jos nemyli. Manau, kad Charlesas nenorėjo melagingos santuokos. Jis norėjo būti su ja atviras, o tai Dianą visiškai sužlugdė“, – sakė astrologė.

„Tuo metu ji nebenorėjo vestuvių, netgi galvojo tiesiog į jas neateiti“, – pridėjo ji.

Dokumentinėje juostoje gilinamasi į garsųjį princesės Dianos interviu BBC 1995-aisiais, iškart po to, kai ji ir princas Charlesas išsiskyrė. Interviu metu su Martinu Bashiru princesė Diana atskleidė kad tiek ji, tiek ir princas Charlesas santuokos metu vienas kitą apgaudinėjo. O štai princas Charlesas net iki šios dienos tęsia santykius su moterimi, kuri galiausiai tapo ir jo žmona – Camilla Parker-Bowles.

REKLAMA

Paklausta, ar dėl Camillos pasibaigė jos ir princo Charleso santuoka, princesė atsakė: „Na, kadangi mūsų santuokoje buvo trys žmonės, pasidarė ankšta“.

REKLAMA

Taip pat ji sulaukė klausimų ir apie savo meilužį, Jamesą Hewittą. „Taip, aš jį dievinau. Buvau jį įsimylėjusi“, – nė neslėpė Diana.

Visai neseniai apie skandalingąjį BBC interviu prabilo ir princesės Dianos brolis, Charlesas Spenceris. Jis pripažino, kad BBC jo „dalinai“ atsiprašė dėl to, jog panaudojo tikrovės neatitinkančią informaciją, kad apgautų Dianą ir gautų iš jos interviu. Minėtame interviu Diana pasakė žymiąją frazė „mes trise“, turėdama omenyje, kad princas Charlesas, dar būdamas vedęs ją, užmezgė romaną su Camilla Parker Bowles. 

REKLAMA

„BBC privalo atsiprašyti. Tai yra labai rimta klastotė, kuri teigė, neva Dianos artimiausi patikėtiniai ją šnipinėjo jos priešams“, – sakė jis.

„Tai mane privertė pasikalbėti su Diana. Taip as Dianą supažindinau su Bashiru, 1995-ųjų rugsėjo 19-ąją. Tai galiausiai privedė iki interviu. BBC viską pripažinti atsisako. Jie tikina, kad Diana nebuvo suklaidinta. Jie ignoravo mano prašymą atsiprašyti už melagingus parodymus, kurie įtikino Dianą susipažinti su Bashiru“, – toliau dėstė princesės Dianos brolis.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, vėliau BBC vis dėlto apsigalvojo. „Norime savo atsiprašymą pakartoti. Kadangi visa tai įvyko prieš ketvirtį amžiaus, mes tvirtai ir teisingai ketiname paieškoti apie tai daugiau esminės informacijos“, – buvo teigiama „People“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad davusi savo lemtingąjį interviu „Panoramai“, kuriame atskleidė savo istorijos pusę, princesė Diana nežinojo, kokios karališkosios šeimos reakcijos sulauks. Negana to, buvo viena priežastis, dėl kurios ji vis dėlto gailėjusi apskritai prašnekusi.

REKLAMA

Vis dėlto suvokdama, kad šeima viso to tikrai nepriims geruoju, ji sugebėjo tai nuslėpti. Interviu iš jos ėmė žurnalistas ir geras draugas Martinas Bashniras, tačiau kai jos liokajus gavo užduotį nuvykti jį atsivežti, kokiu tikslu tuomet tai daro, nenutuokė ir jis. Negana to, atgabenti Martiną jis privalėjo paslėpęs po antklode, kad niekas rūmuose to nesužinotų.

Žinoma, princesė paslaptyje interviu laikė todėl, kad jo metu ketino aptarti privačiausias savo ir karališkosios šeimos gyvenimo detales bei stipriai juos sukritikuoti. Ji kalbėjo apie meilės romanus ir komentarus, kurių sulaukdavo iš karalienės.

REKLAMA

Vis dėlto prieš pasirodant interviu. BBC vadovai nusprendė, kad karališkosios šeimos mulkinti negalima, ir paprašė, kad Diana juos vis dėlto informuotų dar prieš pasirodant interviu. 

Ši, savo ruožtu, nusprendė informuoti svarbiausią karalienės personalo asmenį, Robertą Fellowes. Kai ši jam pranešė žinias, jis pagalvojo, kad tai – paprasčiausias interviu apie labdarą. Tačiau kai ji viską patikslino, ramybė tarsi dingo, o visa Jungtinė Karalystė su nekantrumu ėmė laukti minėto interviu.

REKLAMA
REKLAMA

„Ši programa galėjo reikšti arba BBC, arba karališkosios šeimos pabaigą, o dar labiau tikėtina, kad abiejų“, – sakė vienas iš BBC vadovų pridėdamas, kad net tai jo nesustabdė nuo minties, jog transliuoti minėtą interviu yra būtina.

Ne ką mažiau jaudinosi ir Diana. Karališkosios šeimos ekspertas Robertas Kay tikino, kad ji buvo nervinga, bijojo žmonių reakcijos, tačiau žurnalistas, kuriam ji davė interviu, ją vis patikindavo, kad ji elgiasi teisingai.

REKLAMA

Tiesa, to, ką Diana pasakė, nesitikėjo niekas. Moteris išdavė viską – prabilo apie savo asmeninį gyvenimą, pripažino savo jausmus ir kaip ją verčia jaustis nauja princo Charleso mylimoji Camilla. 

Vis dėlto po jo ji dėl kai ko ir gailėjosi. Kaip teigė jos liokajus Paulas, moteris itin bijojo savo vaikų – princų Harry ir Williamo – reakcijų. 

„Ji kartą man pasakė, jog gailisi, kad pasakė tiek daug. Jai buvo baisu, ką pagalvos berniukai. Ji bijojo jų reakcijos, nes jie vis dar buvo vaikai. Sunku išgirsti, kad jų mama per televiziją sako, jog yra įsimylėjusi Jamesą Hewittą, kaip jį dievina“, – sakė jis.

„Ji visuomet galvojo, kad jos berniukai – pasaulio centras, jos gyvenimo centras, ir niekas jai nebuvo svarbiau, nei jie“, – sakė liokajus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų