martinas bashniras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „martinas bashniras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „martinas bashniras“.

Dianą sukrėtė tai, ką iš princo Charleso išgirdo prieš vestuves: ketino netgi jose nepasirodyti

Ištikimiausi karališkosios šeimos gerbėjai puikiai žino, jog princo Charleso ir jo pirmosios žmonos princesės Dianos santuoka tikrai nebuvo rožėmis klota, vis dėlto naujausios detalės atskleidžia neįtikėtinus dalykus. Pasirodo, kad santuoka buvo pasmerkta net neprasidėjusi.
2020-11-17

Princesės Dianos brolis paviešino, kaip jo sesuo atrodė vaikystėje: elegancija spindėjo jau tada

Princesė Diana visuomet žavėjo žmones savo elegancija ir nepaprastu stiliumi, vis dėlto pasirodo, kad šie bruožai moterį lydėjo nuo pat vaikystės – net ir tuo metu, kai nepriklausė karališkajai šeimai. Tai išdavė neseniai jos brolio socialiniuose tinkluose pasidalinta nuotrauka. Princesės Dianos brolis Charlesas Spenceris neseniai „Twitter“ paviešino mielą jų akimirką iš vaikystės.
2020-11-11

Pasaulį sudrebinęs princesės Dianos interviu ją vėliau privertė gailėtis: labiausiai jaudino viena priežastis

Nepaisant to, kad žmonės ją dievino, princesės Dianos ir karališkosios šeimos santykiai iš tiesų niekuomet nebuvo itin geri, o vienas jos poelgis visus narius kaip reikiant supurtė. Davusi savo lemtingąjį interviu „Panoramai“, kuriame atskleidė savo istorijos pusę, ji nežinojo, kokios karališkosios šeimos reakcijos sulauks. Negana to, buvo viena priežastis, dėl kurios ji vis dėlto gailėjusi apskritai prašnekusi.
2020-10-11
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų