tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Diana Gurtskaya (nuotr. SCANPIX)

Rusijoje puikiai žinoma atlikėja Diana Gurtskaja antrą kartą užsikrėtė koronavirusu. Jos atstovas pasakojo, jog aklam žmogui uoslės praradimas yra didelė problema.

5

Rusijoje puikiai žinoma atlikėja Diana Gurtskaja antrą kartą užsikrėtė koronavirusu. Jos atstovas pasakojo, jog aklam žmogui uoslės praradimas yra didelė problema.

REKLAMA

Apie tai pranešė užsienio portalas starhit.ru.

Prieš kelis mėnesius žiniasklaidoje pasirodė žinia, kad Diana Gurtskaya susirgo koronavirusu. Panašu, kad jos organizme vėl aptiko šį virusą.

„Prieš kelias dienas pasirodė keisti simptomai: galvos skausmas, uoslės praradimas, temperatūra. Iškart nusprendė atlikti antrą testą, kuris pasirodė teigiamą atsakymą“, – sakė žvaigždės atstovas Robertas.

Dabar D. Gurtskaja visiškai prarado uoslę, temperatūra pakilo iki 37,5 laipsnių. Žvaigždė nenorėjo gydytis ligoninėje, todėl liko namuose. Tačiau ji reguliariai konsultuojasi su gydytojais. „Žinoma, aklam žmogui kvapo praradimas yra didelė problema, tačiau Diana susitvarko. Nuostabiausia, kad Dianos sūnui jau 3 kartus buvo atliktas koronaviruso testas, kurie buvo neigiami. Tuo pačiu metu berniukas nuolat bendrauja su mama. Manome, kad po pirmosios infekcijos imuninė sistema neturėjo laiko visiškai atsigauti, todėl po kelių mėnesių įvyko pakartotinė infekcija“, – sakė atlikėjos atstovas.

REKLAMA

Dabar Diana yra fondo „Atviras širdies pašaukimas“, kuris padeda akliems vaikams, vadovė, taip pat eina komisijos, kuri remia šeimas, motinas ir vaikus, pareigas. Atlikėja neatsisako ir savo muzikinės veiklos. Prieš pandemiją ji reguliariai koncertavo Maskvoje, kartu su kūrybine grupe vyko į gastroles.

Visomis pastangomis Dianą palaiko jos vyras Pyotras Kucherenko. Įsimylėjėliai kartu jau daugiau nei 15 metų. Per šį laiką spaudoje niekada nebuvo gandų apie įsimylėjėlių kivirčus. Pats Petras atsisakė aptarti žmonos sveikatos problemas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų