Naujas veidas TV3 Play – Tomas: ves laidą apie Lietuvos įžymybes ir socialinius tinklus

Argi neįdomu būtų išgirsti dar negirdėtų faktų apie mums gerai žinomas įžymybes? Pažvelgti į juos kitu kampu? O gal net kartu smagiai pasijuokti? 

Jau šį ketvirtadienį per TV3 Play startuoja nauja humoristinės analitikos laida su Tomu Dzidzevičiumi. Tai laida apie garsiausias Lietuvos įžymybes bei įvairius socialinius reiškinius, kurie vyksta aplink mus. 

„Pašnekėkim“

Tomo, kaip laidų vedėjo karjera, prasidėjo 2016 metais, kai jis nutarė kurti laidas ir jas talpinti į „YouTube“ kanalą. Bandymų buvo labai įvairių, o dabar Tomas sako: „Džiaugiuosi, kad po ilgo darbo, pagaliau yra kažkoks rezultatas. Ir nors laidos „Pašnekėkim“ premjera atrodo lyg koks finalinis taškas, kurio buvo siekta pastaruosius ketverius metus, pasirodo, kad tai yra tik pradžių pradžia ir prieš akis atsiveria naujas, ilgas ir džiuginantis darbo kelias”.  

Tomas teigia, jog laida bus išskirtinė, nes svarbiausi aspektai – objektyvumas ir analizė, jų dėka žiūrovai galės kritiškai įvertinti žymius Lietuvos žmones. Laidoje netrūks aštrios kritikos bei nepatogių pastebėjimų. 

Pirmoje laidoje „Pašnekėkim“ Tomas kalbės apie vieną labiausiai kontraversiškiausių asmenybių – Lauryną Maybachą. Kaip tikina laidos vedėjas: „Apie Lauryną greitai susidarome vienokią ar kitokią nuomonę, bet pabandykime į jį pažvelgti objektyviai“. 

 Laidoje bus analizuojama kaip Laurynas Maybach naudoja socialines medijas ir kodėl Maybachas yra genialus verslininkas. 

 „Pašnekėkim“ – kiekvieną ketvirtadienį tik per TV3 Play! 


Rašyti komentarą...
t
tikras
2020-10-15 11:40:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
dziundzevicius.....no coment
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų