laurynas maybach

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laurynas maybach“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laurynas maybach“.

Nufilmuota, kaip sudegė Maybacho BMW X5 ir jis sulaikomas: dabar prašo atvežti „Coca-colos“, maisto

Internete išplito vaizdo įrašas, kaip Nyderlanduose, degalinėje, specialiosios tarnybos gesina Lietuvos socialinių tinklų veikėjo Lauryno Burovo BMW. Daugiau Maybacho pravarde Lietuvoje žinomas veikėjas sulaikytas, jis pats sako, kad uždarytas psichiatrijos klinikoje. Iš klinikos Maybachas savo sekėjams skundžiasi, kad nesusiklostė jo santykiai su mergina, jis liko vienas ir ieškosi darbo Nyderlanduose. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Naujas veidas TV3 Play – Tomas: ves laidą apie Lietuvos įžymybes ir socialinius tinklus

Argi neįdomu būtų išgirsti dar negirdėtų faktų apie mums gerai žinomas įžymybes? Pažvelgti į juos kitu kampu? O gal net kartu smagiai pasijuokti?  Jau šį ketvirtadienį per TV3 Play startuoja nauja humoristinės analitikos laida su Tomu Dzidzevičiumi. Tai laida apie garsiausias Lietuvos įžymybes bei įvairius socialinius reiškinius, kurie vyksta aplink mus.  Tomo, kaip laidų vedėjo karjera, prasidėjo 2016 metais, kai jis nutarė kurti laidas ir jas talpinti į „YouTube“ kanalą.
2020-10-15
Į viršų