Seksualioji Jolie nebeprimena savęs: bėgantys metai pakeitė aktorės išvaizdą

Skyrybas su mylimu žmogumi išgyventi visuomet sunku, ką jau kalbėti, jei esi žinomas žmogus, ir apie tave kalba visas pasaulis – būtent taip nutiko idealia pora laikytiems aktoriams Angelinai Jolie ir Bradui Pittui.

Angelina Jolie (nuotr. SCANPIX)

2016-aisiais prasidėjęs bene tobuliausia laikytos Holivudo poros skyrybos užsitęsė ne vienerius metus. Visgi šiandien pora yra oficialiai išsiskyrusi, tačiau panašu, kad tai kainavo ne mažai streso ir nervų, kurie pakeitė A.Jolie išvaizdą.

Jau ne pirmą kartą užsienio žiniasklaidoje skelbiama gąsdinanti informacija apie Holivudo aktorės Angelinos Jolie svorį ir sveikatą.

Anksčiau spaudoje buvo atsiradę straipsniai, kuriuose teigiama, jog gražiausia pasaulio moteris sveria vos 45 kilogramus.

Tiesa, tai ne pirmas kartas, kuomet šis svoris afišuojamas užsienio portaluose. Spaudoje buvo rašome, kad A. Jolie sverė vos 34,5 kilogramus. Įtemptą laikotarpį tuomet išgyvenusi aktorė atrodė ganėtinai perbalusi, o jos kūnas – ryškiai kaulėtas ir nuvargęs. Buvo pranešama, kad dėl patiriamo streso A. Jolie nejaučia apetito, o jos mityba skurdi.

tv3.lt primena, kad 2013-aisiais užsienio žiniasklaida dėl šios aktorės išvaizdos skambino pavojaus varpais. Po krūties vėžio prevencijos, kurios metu moteris patyrė dvigubą krūtų šalinimą, ji akivaizdžiai sulyso. Bėgant laikui situacija aprimo, tačiau paskelbus apie skyrybas – A. Jolie sveikata, regis, pakibo ant plauko.

Nepaisant skambių antraščių apie A. Jolie svorį šiuo metu, daugelis jas išvydusių aktorės bičiulių abejoja ar tai tiesa. Anot jų, žinoma moteris atrodo geriau nei bet kada.

REKLAMA

Neseniai 45-ąjį gimtadienį atšventusi aktorė Angelina Jolie ne veltui laikoma viena seksualiausių pasaulio moterų. Kaip ne kartą užsienio žiniasklaidai yra sakiusi ji pati, didžiulę trauką vyrams ir stiprų savo seksualumą ji jautė visuomet.

Primename, kad visai neseniai paaiškėjo, jog po skyrybų su vyru aktorė nenuėjo į nė vieną pasimatymą ir tam yra rimta priežastis.

Artimi moters šaltiniai užsienio žiniasklaidai atskleidė, kad po Brado Angelinos gyvenime ne tik, kad nebuvo jokio vyro – pasirodo, kad ji nė neplanuoja artimoje ateityje tokio ieškoti.

Kaip teigiama mirror.co.uk, A. Jolie nusprendė atgaivinti savo kaip aktorės karjerą, įkvėpti sau naujų jėgų, o taip pat dėmesį sutelkti į šeimą.

Tuo tarpu, užsienio žiniasklaidai ėmė mirgėti nuo straipsnių apie tai, kad žavusis Holivudo aktorius Bradas Pittas – nebe vienišas. Gražuolio širdį užkariavo manekenė Nicole Poturalski. 

 


Rašyti komentarą...
L
Lolita
2020-09-21 14:46:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ten ką gali žinoti. Visame pasaulyje skiriasi, tuokiasį...ar Joli ,ar Bunkė- koks kam skirtumas. Mūsų tai neliečia.
Atsakyti
-1

K
Kristina
2020-09-24 20:36:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, jei skaitome, vadinasi įdomu, ar ne?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų