bradas pittas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bradas pittas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bradas pittas“.

Brado Pitto dukra išsižada tėvo: nusprendė oficialiai pasikeisti pavardę

Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukra Shiloh Jolie nusprendė teisiškai atsisakyti tėvo pavardės.  Šis svarbus sprendimas priimtas jos advokatui apibūdinant „skausmingus įvykius“ jos gyvenime. Leidinys „People“ rašo, kad gegužės 27 d. mergina atšventė pilnametystę ir tą pačią dieną laikraščiui „Los Angeles Times“ perdavė žinią, kad oficialiai atsisako „Pitt“ savo pavardėje. Taigi, nuo šiol merginos pavardė sutrumpėjo iki Jolie.
2024-07-22

Bradas Pittas pasirodė su nauja mylimąja: ji – gerokai jaunesnė

Aktorius Bradas Pittas pasirodė su nauja mylimąja juvelyre Ines de Ramon. Ji – 26 metais jaunesnė. 60-metis Bradas Pittas ir jo draugė, 34 metų juvelyrė Ines de Ramon apsilankė lenktynėse. Lenktynės vyko Silverstono trasoje Nortamptone, Anglijoje. Daugiau nei metus kartu gyvenanti pora, pasinėrusi į lenktynių atmosferą, atrodė stilingai. Nuotraukose iš renginio B. Pittas demonstravo laisvą, bet madingą įvaizdį, puikiai tinkantį vasaros išvykai.
2024-07-10

Angelina Jolie ir Bradas Pittas toliau kariauja teisme: naujas posūkis kelia daug klausimų

Angelina Jolie sako, kad ji neturėtų perduoti buvusiam vyrui Bradui Pittui visų savo ankstesnių informacijos neatskleidimo susitarimų, po to, kai vyko jų epinis karas dėl 500 milijonų dolerių vertės vyno daryklos.
2024-07-02

Po dukrų akibrokšto – Brado Pitto planai kurti naują šeimą: jau aptarė su mylimąja

Aktoriaus Brado Pitto dukros viena po kitos atsisako tėvo pavardės, tačiau aktorius su nauja mylimąją Ines de Ramon jau kuria planus apie šeimos pagausėjimą.  Holivudo žvaigždė jau yra šešių vaikų tėtis su buvusia žmona aktore Angelina Jolie. Tačiau po įnirtingos skyrybų kovos, Bradas nutolo nuo savo atžalų.  Tačiau šaltinių teigimu, nors 60-ies Bradas yra nuliūdęs dėl susidariusios situacijos, jis neatmeta minties dar kartą vesti ir susilaukti daugiau vaikų.
2024-06-23

Bradas Pittas negali susitaikyti su dukrų akibrokštu: tokio smūgio nesitikėjo

Neseniai nuskambėjo žinia, kad Angelinos Jolie dukra Shiloh, kurios ji susilaukė su buvusiu vyru, aktoriumi Bradu Pittu, iš savo vardo išbraukė tėvo pavardę Pitt. Prieš kurį laiką panašiai pasielgė ir jos vyresnioji sesuo Zahara. Paaiškėjo, kaip po šio įvykio jaučiasi pats B. Pittas.  Teigiama, kad B. Pittas yra informuotas apie šį dukros sprendimą. Tačiau toks žingsnis aktoriui – itin skaudus.  „Jis žino ir yra nusiminęs, kad dukra atsisakė savo pavardės.
2024-06-14

Brado Pitto vaikai bando atsisakyti tėvo pavardės: dukra jau padavė dokumentus

Brado Pitto ir Angelinos Jolie duktė Shiloh ketvirtadienį TMZ gautuose teismo dokumentuose oficialiai paprašė iš savo vardo išbraukti tėvo pavardę.  Mergina pateikė dokumentus dar per savo 18-ąjį gimtadienį, kuris buvo pirmadienį, gegužės 27 d., ir paprašė, kad jos naujoji teisinė pavardė būtų Shiloh Jolie.  Šis veiksmas buvo atliktas netrukus po to, kai paaiškėjo, kad 60 metų aktorius nori atkurti „nutrūkusį“ ryšį su 18-mete.
2024-05-31

Brado Pitto dukra atsisakė tėvo pavardės: tai paskatino skaudi priežastis

Angelinos Jolie dukra Vivienne, kurios ji susilaukė su buvusiu vyru, aktoriumi Bradu Pittu, kurtame spektaklyje „The Outsiders Playbill“  iš savo vardo išbraukė tėvo pavardę Pitt. Penkiolikmetė, viena iš šešių Jolie ir Pitto vaikų, padėjo Angelinai kurti spektaklį. Pasak „People“, buvusios poros dukra informacijoje apie spektaklį buvo įvardyta kaip Vivienne Jolie, o ne Vivienne Jolie-Pitt. Nežinoma, ar ji teisėtai pasikeitė vardą.
2024-05-28

Brado Pitto kuriamas filmas apie Formulę 1 pretenduoja tapti brangiausia kino juosta

2021 metų pabaigoje interneto platybėse pasirodė informacija, jog Bradas Pittas planuoja sukurti filmą apie Formulę 1. Netrukus atsidariusi Pandoros skrynia pradžiugino ne vieną ištikimą F-1 gerbėją, mat filmo kūrėjai patvirtino savo ambicingus planus bei pareiškė, jog prodiuseriams kiekviename žingsnyje patarinės daugkartinis pasaulio čempionas Lewisas Hamiltonas.
2024-05-16

Angelinos Jolie kaltinimai smurtu dukrai – nė motais: nori apsigyventi su tėvu

Aktorė Angelina Jolie globoja bendrus su Bradu Pittu vaikus, tačiau panašu, kad jų gyvenimo tvarka netrukus gali pasikeisti. Buvusi pora turi šešis bendrus vaikus, kurie po skaudaus išsiskyrimo su Bradu gyvena su Angelina Los Andžele. Angelina turi pagrindinę fizinę vaikų globą, o Bradui per ilgą skyrybų kovą buvo suteikta teisė lankyti vaikus. Dabar šaltinis teigė, kad poros dukra Shiloh netrukus planuoja persikelti gyventi pas tėtį į jo dvarą Los Felizo mieste, Kalifornijoje.
2024-05-02

Angelina Jolie prabilo apie skaudžias skyrybas: susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis

Holivudo aktorė Angelina Jolie (48 m.) atskleidė, kad skyrybos su Bradu Pittu (59 m.) neigiamai paveikė jos sveikatą. Aktorė pripažino, kad kenčia ne tik nuo psichologinių, bet ir fizinių problemų. Dėl patirto streso jai išsivystė veido nervo paralyžius. Kaip viename interviu laikraščiui „Wall Street Journal" pasakojo Jolie, 10 metų ji nesijautė savimi, rašo unian.net. „Mano kūnas labai stipriai reaguoja į stresą. Cukraus kiekis kraujyje tai pakyla, tai nukrinta.
2023-12-08
REKLAMA
REKLAMA

Brado Pitto įsūnis tėvą išvadino „asilu“: „Pavertei mūsų gyvenimą nuolatiniu pragaru“

Teigiama, kad Holivudo aktorių Angelinos Jolie ir brado Pitto įsūnis Paxas Jolie-Pittas vietoj įprastos „Instagram“ žinutės tėvo dienos proga tėvui nusprendė pasirinkti visai kitokią. Pranešama, kad Angelinos Jolie ir Brado Pitto įvaikintas sūnus 2020 m. socialinių tinklų žinutėje tėvui išsakė viską, ką tik galvoja.
2023-11-22

Brado Pitto širdis – vėl užimta: su išrinktąja skiria 30 metų skirtumas

Holivudo aktorius Bradas Pittas (59 m.) pirmą kartą oficialiai patvirtino romaną su gerokai už jį jaunesne fitneso trenere Ines de Ramon (29 m.). Juos skiria trisdešimt metų. Yra žinoma, kad pora kartu dalyvavo kasmetiniame „Art + Film LACMA“ pokylyje Los Andžele. Prieš objektyvus Pittas su naująja išrinktąja neskubėjo pozuoti. Akyli paparacai rašo, kad žvaigždės elgėsi kaip įsimylėjusi pora ir maloniai bendravo su kitais renginio svečiais, rašo unian.net.
54
2023-11-07

Gerbėjai neatsistebi Brado Pitto išvaizda: negali patikėti, kad vyrui 59-eri

Po beveik keturių dešimtmečių darbo Holivude Bradas Pittas (59 m.) yra laikomas vienu produktyviausių aktorių industrijoje. Pasirodydamas Vimbldono turnyro finale, Bradas Pittas darkart įrodė, kad jis vis dar išlieka geidžiamiausiu jaunikiu ir turi nesenstančią išvaizdą.
2023-07-18

Jennifer Aniston ir buvusiojo Brado Pitto santykiai – kaip niekad šalti: įsipainiojo nauja mylimoji

Buvusi Brado Pitto žmona Jennifer Aniston, atrodo, nėra sužavėta dėl jo naujosios draugės, nes, kaip pranešama, turi blogą nuojautą dėl šių santykių. Bradas Pittas su Jennifer Aniston susižadėjo 2000 m., o 2005-aisiais išsiskyrė, tačiau iki šiol buvusi pora išlieka bičiuliais, rašo mirror.co.uk. Porai artimi informatoriai sako, kad pastaruoju metu jie „labai susidraugavo“, tačiau panašu, kad naujasis Brado meilės gyvenimas kiša koją.
2023-01-18

Angelinos Jolie pašonėje – ką tik išsiskyręs 26-erių aktorius: paviešino, kaip leidžia laiką

Angelina Jolie (47) visai neseniai buvo užfiksuota laiką leidžianti su aktoriumi Paulu Mescal (26). Pora pastebėti Londone esančioje kavinėje. Buvusi Brado Pitto žmona pirmąsias 2023 metų dienas leidžia Londone, kur buvo užfiksuota su savo 16-mete dukra Shiloh ir jaunesniu aktoriumi, skelbė UNIAN. Anot žiniasklaidos, jų susitikimas įvyko praėjus vos kelioms dienoms po to, kai P. Mescalis paskelbė apie išsiskyrimą su savo mergina Phoebe Bridgers.
2023-01-04

Fotografai pričiupo Bradą Pittą laiką leidžiant žavios tamsiaplaukės kompanijoje: ji – 30 metų jaunesnė

Holivudo aktorius Bradas Pittas gruodžio 18 dieną trankiai atšventė savo 59-ąjį gimtadienį. Jam kompaniją palaikė 29 metų fitneso trenerė Inez de Ramon. Internete išplatintose nuotraukose matomas aktorius su moterimi, lipantys iš autmobilio ir besišypsantys vienas kitam, rašo dailymail.co.uk. Kai kurie informatoriai „Us Weekly“ sakė, kad Pittas jaučia rimtus jausmus moteriai, tačiau pranešama, kad kol kas jie tik draugai. „Bradas yra įsimylėjęs Inez, bet oficialiai jie nesusitikinėja.
2022-12-21

Paviešintas Angelinos Jolie laiškas eks vyrui Bradui Pittui: „Net ir dabar negaliu parašyti šios žinutės be ašarų“

Internete buvo neseniai paviešintas 2021 m. sausio mėnesį rašytas aktorės Angelinos Jolie elektroninis laiškas Bradui Pittui. Jis buvo apie jų bendrą Prancūzijos vyninę „Chateau Miraval“. Pasak „Daily Mail“, Jolie aiškino Pittui, kodėl ji ketina parduoti savo akcijų paketą. „Tai vieta, kur pirmą kartą parsivežėme dvynukus ir kur susituokėme virš mano mamai skirto memorialo... Vieta, kuri žadėjo tai, kas galėjo būti, ir kurioje, maniau, pasensiu.
2022-10-14

Brado Pitto širdis – užimta: šildosi 27 metais jaunesnės Emily Ratajkowski pašonėje

Aktorius Bradas Pittas, kuris vis dar aiškinasi santykius teismuose su buvusia žmona Angelina Jolie, pradėjo kurti santykius su garsiu modeliu Emily Ratajkowski. Poros ryšys tapo žinomas neseniai. Apie tai kalba ne vienas iš modelių rato ir Holivudo žvaigždės.
2022-09-29

Angelina Jolie eks vyrą kaltina smurtu: Bradas sugriebė jai už galvos ir pradėjo purtyti

Holivudo aktorė Angelina Jolie, paduodanti buvusį vyrą Bradą Pittą dėl vaiko globos, apkaltino jį fiziniu smurtu. Apie tai praneša „Page Six“, pasak Jolie, kartą B.Pittas pakėlė ranką prieš ją lėktuve. Skrydžio iš Nicos į JAV metu B.Pittas vartojo alkoholį, o tada tarp buvusių sutuoktinių kilo kivirčas dėl vieno iš vaikų. Tada Bradas nusivedė Angeliną į tualetą, sugriebė jai už galvos ir pradėjo purtyti.
51
2022-08-19

EKRANO VERGAI. Seksualiausias, kiečiausias ir ikoniškiausias Bradas Pittas

Geriausias, šmaikščiausias, jautriausias, keisčiausias, ikoniškiausias – Holivudo aktorius Bradas Pittas gali būti visoks. Portalo tv3.lt tinklalaidė apie kiną „Ekrano vergai“ apžvelgia ryškiausius B. Pitto vaidmenys ir apžvelgia naujausią jo filmą – „Kulkų ekspresas“ (angl.
2022-08-11
REKLAMA
 Trileryje „Kulkų ekspresas“ vėl kartu su Sandra Bullock vaidinęs Bradas Pittas: dėl manęs ji nutrauktų net savo atostogas   Trileryje „Kulkų ekspresas“ vėl kartu su Sandra Bullock vaidinęs Bradas Pittas: dėl manęs ji nutrauktų net savo atostogas

Trileryje „Kulkų ekspresas“ vėl kartu su Sandra Bullock vaidinęs Bradas Pittas: dėl manęs ji nutrauktų net savo atostogas

Jau visai netrukus, rugpjūčio 5 dieną, mūsų šalies kino ekranuose pasirodo pasaulyje labai lauktas trileris “Kulkų ekspresas”, kuriame vaidmenis sukūrė tokios pirmo ryškumo žvaigždės kaip Bradas Pittas bei Sandra Bullock. Neseniai premjeros Londone metu raudonu kilimu žengęs aktorius neslėpė: Sandy (taip draugiškai aktorius vadina bičiulę S. Bullock – aut.past.) yra tas žmogus, kuris dėl jo padarytų viską, net jei sulauktų skambučio atostogų metu. “Sandy man kaip tikras angelas.
2022-07-29
REKLAMA
„Kulkų ekspresas“  „Kulkų ekspresas“

Į kinus atkeliaujančiame trileryje „Kulkų ekspresas“ Bradas Pittas ryžosi pats atlikti net 95 proc. kaskadinių triukų

Rugpjūčio 5 dieną savo kalendoriuose ryškiai turėtų pasižymėti visi ne tik Brado Pitto, bet ir veiksmo, greičio, įtampos bei humoro kupinų trilerių mėgėjai. Tą dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliauja juosta „Kulkų ekspresas“, kuriame šalia B. Pitto pamatysime ir daugiau pirmo ryškumo žvaigždžių, pavyzdžiui, Sandrą Bullock.
2022-07-14

Angelina Jolie pasirodė viešumoje su gražuole dukra

Angelina Jolie ketvirtadienį pagerbė poetę Amandą Gorman renginyje „Variety's Power of Women“. Kartu su savimi ji atsivedė ir 16 metų dukrą. Mamos ir dukros duetas buvo susikabinęs rankomis, kai ėjo raudonuoju kilimu. Zahara, kuri yra viena iš šešių Angelinos Jolie ir Brado Pitto vaikų , laikė ranką apsivijusi aplink mamos juosmenį, kol Jolie laikė ranką ant dukters pečių. Angelina Jolie pozavo fotografams apsivilkusi žemę siekiančia romantiška ruda suknele.
2021-10-04

Aniston prabilo apie sudėtingus santykius su mama: nekvietė ir į savo vestuves

Jennifer Aniston yra viena labiausiai atpažįstamų aktorių pasaulyje. Ji buvo nominuota ir laimėjo daugybę apdovanojimų, ji pateko į populiariausių, klestinčių ir patraukliausių moterų sąrašus. Jos, kaip Rachel Green, vaidmuo žymiajame seriale „Draugai“ yra laikomas vienu sėkmingiausiu visų laikų televizijos veikėjų. Tad gali būti sunku patikėti, kad už tokios sėkmingos karjeros slypi sudėtinga vaikystės istorija, apie kurią Jennifer prabilo visai neseniai.
2021-07-18

Jolie dėl vieno dalyko Pittui neatleis: nusivylimą jaučia iki šiol

Angelina Jolie, matyt, niekada neatleis Bradui Pittui po to, kai penkerius metus teismo salėse virė arši kova dėl vaikų. Pranešama, kad Angelina Jolie niekada neatleis Bradui Pittui po teismų maratono dėl vaikų globos. Neseniai jiems buvo suteikta bendra vaikų globa po ilgos kovos teismuose. Angelina norėjo įgyti visas teises į vaikų globą, tačiau bylą sprendęs teisėjas Johnas Ouderkirkas nusprendė Pitto naudai ir globos teises padalijo po lygiai.
2021-06-05

Žvaigždės ruošiasi unikaliems „Oskarams“, į pagrindinį prizą pretenduoja „Klajoklių žemė“

Tai tikrai bus „Oskarai“, kokių iki šiol nebuvo: per tiesioginę transliaciją iš geležinkelio stoties bus pagerbti filmai, kuriuos retas matė kino teatruose. O aukščiausio lygio Holivudo žvaigždės dėl COVID-19 susirinks pirmą kartą po daugiau nei metų. Pergalė šiuose apdovanojimuose prognozuojama Chloe Zhao dramai „Klajoklių žemė“ (Nomadland), kurioje pasakojama apie visuomenės paraštėse atsidūrusius amerikiečius.
2021-04-25

Ekspertė atskleidė, ką apie garsenybių skyrybas išdavė jų apranga: siuntė aiškią žinutę

Skyrybos – ir taip nemalonus procesas, o dar nemalonesnis jis tampa tada, kai visa tai tampa vieša. Garsenybių skyrybos visais laikais buvo itin aptarinėjamos, vis dėlto garsiausios pasaulio moterys niekuomet neleisdavo galvoti, kad sudaužytos širdys gali priversti jas prastai atrodyti. Primename skyrybas, po kurių garsios pasaulio moterys sugebėjo sublizgėti net dar ryškiau, nei prieš tai.
2021-02-27

To dar nėra buvę: paskelbę apie skyrybas, Pittas ir Aniston vaikščiojo į pasimatymus ir nešiojo žiedus

Aktorė Jennifer Aniston išgarsėjo dėl savo filmų komedijose, ir nors net ir viešumoje ji dažnai pastebima besišypsanti, jos gyvenime buvo ir kur kas skaudesnių įvykių. J. Aniston neseniai atšventė savo 52-ąjį gimtadienį, tačiau jis, tikriausiai, nebuvo toks įsimintinas, kokį ji yra turėjusi praeityje. Aktorė ir jos tuometinis vyras Bradas Pittas visus nustebino, kai 2005 metais paskelbė apie savo skyrybas.
2021-02-12

Pasižvalgykite po pirmąjį Pitto ir Aniston namą: jaunavedžiai mėgavosi milijardierių kaimynų kompanija

Nepaisant to, kad anksčiau sutuoktiniais buvę aktoriai Bradas Pittas ir Jennifer Aniston jau seniai pasuko skirtingais keliais, jiedu neslepia, kad laikas, kurį praleido kartu, buvo puikus – pora gerus santykius palaiko iki šiol. O jų vedybinis gyvenimas ir jį supasi prabanga, daugelį priverstų kaip reikiant išsižioti… Neseniai žiniasklaidoje išplito nuotraukos, kaip atrodė buvę poros namai Los Andžele.
2021-02-08

Faktai, kurių apie Jolie vaikus nežinojote: tėvai stengiasi apsaugoti nuo viso pasaulio

Angelina Jolie ir Bradas Pittas nori, kad jų vaikai būtų apsaugoti nuo viso pasaulio – pora nusprendė juos mokyti namuose ir nė vienas iš vaikų neturi socialinių tinklų paskyrų. Todėl ne vienam įdomu kaip gyvena ir ką veikia šiandien garsusis šešetas. Maddoxas Chivanas Pirmąjį vaiką Jolie iš vaikų namų Batambango mieste, Kambodžoje, įsivaikino 2002-aisiais, kai jam buvo tik septyni mėnesiai.
2020-11-24

Seksualioji Jolie nebeprimena savęs: bėgantys metai pakeitė aktorės išvaizdą

Skyrybas su mylimu žmogumi išgyventi visuomet sunku, ką jau kalbėti, jei esi žinomas žmogus, ir apie tave kalba visas pasaulis – būtent taip nutiko idealia pora laikytiems aktoriams Angelinai Jolie ir Bradui Pittui. 2016-aisiais prasidėjęs bene tobuliausia laikytos Holivudo poros skyrybos užsitęsė ne vienerius metus. Visgi šiandien pora yra oficialiai išsiskyrusi, tačiau panašu, kad tai kainavo ne mažai streso ir nervų, kurie pakeitė A.Jolie išvaizdą.
2020-09-20

TV3 Grupė savaitgaliui siūlo – pramoginius šou, sportą ir laidas vaikams bei jų tėvams

Šeštadienis (09.19) 10:00 per TV3 ir 10:30 per TV3 Play – laida „Tėvų darželis“. Laida visiems, auginantiems vaikus. Šeimoje atsiradus kūdikiui, auga ne tik jis, bet ir tėveliai – kas dieną sužinodami ir išmokdami daugybę naujų dalykų. Šiame kelyje daugeliui kyla klausimų ir abejonių, norisi sužinoti kitų tėvelių patirtį ar išgirsti kvalifikuotų specialistų patarimų.
2020-09-19

Naujoji Pitto mergina neišlaikė spaudimo: rėžė, ką galvoja apie nesibaigiančius ją ir Angeliną įtraukiančius skandalus

Užsienio žiniasklaidoje pasirodžius pirmosioms žinioms apie tai, kad Holivudo gražuolis Bradas Pittas – nebe vienišas, naujienų apie jo ir Nicole Poturalski santykius pasirodo kiekvieną dieną. O visai neseniai netgi ėmė sklisti gandas, kad ji ir Bradas neva negali pakęsti buvusios aktoriaus žmonos, Angelinos Jolie. Ir nors nei Bradas, nei Nicole apie savo santykius išvis nėra viešai šnekėję, gražuolė nebeišlaikė ir pasisakė, ką apie visa tai galvoja.
2020-09-18

Vienas kitą siutina net ir po skyrybų: to buvusiam vyrui Jolie neatleis

Visai neseniai užsienio žiniasklaidai ėmė mirgėti nuo straipsnių apie tai, kad žavusis Holivudo aktorius Bradas Pittas – nebe vienišas. Gražuolio širdį užkariavo manekenė Nicole Poturalski.  Ir nors buvusi aktoriaus žmona Angelina Jolie, kaip teigia šaltiniai, jo naujų santykių visai nepavydi, kai kas ją vis dėlto įsiutino.  Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, neseniai Bradas kartu su savo naująja mylimąja apsilankė Prancūzijos pilyje, kurioje jis yra lankęsis ir anksčiau.
2020-09-10

Perpus jaunesnė Pitto mylimoji – ne tokia nekalta, kaip atrodo: paaiškėjo, kad yra ištekėjusi už kito

Visai neseniai visą pasaulį apskriejo žinia, jog vienas žaviausių Holivudo aktorių Bradas Pittas susirado pirmąją antrą pusę po skyrybų su Angelina Jolie. Ir nors užsienio žiniasklaidoje teigiama, kad su kone perpus jaunesne manekene Nicole Poturalski Bradas susitikinėja jau 9 mėnesius, ši žinia į viešumą išlindo tik dabar.
2020-08-30

Gražuolio Pitto širdis vėl užimta: susitikinėja su kone 30 metų jaunesne mergina

Visai neseniai žiniasklaida pradėjo mirgėti nuo pranešimų, jog gražuolis aktorius Bradas Pittas (56 m.) pradėjo susitikinėti su kur kas jaunesne mergina.  Apie naujai užgimusius santykius pranešė pagesix.com. Teigiama, jog visai neseniai aktorius buvo užfiksuotas Prancūzijoje. Vyras buvo oro uoste su 27 metų modeliu Nicole Poturalski. Kaip teigė užsienio žiniasklaida, juos jau kelis kartu buvo pastebėję viešumoje. Jie nevengė demonstruoti, jog tarp jų užgimė meilė.
2020-08-27

Prabilo su Pittu poruojama menininkė: paaiškino, kas iš tiesų ją sieja su Holivudo žvaigžde

Kai aktoriai Bradas Pittas ir jo mylimoji Angelina Jolie pasuko skirtingais keliais, visi negalėjo nustoti spėlioti, kas taps jų antrosiomis pusėmis. Ir nors Angelina kol kas dar mylimojo nesusirado, apie Bradą sukiojosi nemažai dailių moterų.  Su viena jų – Alia Shawkat – aktorius poruojamas nuo 2019 metų rudens. Galiausiai apie savo ryšį su B. Pittu nusprendė prabilti ir pati moteris.
2020-06-27

Aniston neištvėrė: atskleistas jos ir Pitto vaikų ryšys

Jau kurį laiką buvę sutuoktiniai bei tikros Holivudo pažibos – Jennifer Aniston ir Bradas Pittas – gerbėjus domina dėl savo asmeninio gyvenimo, o užsienio žiniasklaida dar prieš karantiną ėmė mirgėti nuo tekstų, jog, neva, pora ir vėl bando surasti kelią į vienas kito širdį.
2020-05-09

Aniston buvęs vyras jaučiasi įskaudintas: ruošia nemalonų siurprizą jai ir Pittui

Pramogų pasaulio užkulisiuose jau kurį laiką sklando gandai, kad buvę sutuoktiniai bei aktoriai Bradas Pittas ir Jennifer Aniston ir vėl ieško kelių į vienas kito širdis. Vis dėlto panašu, kad ne visi dėl to džiaugiasi. Buvęs J. Aniston vyras Justinas Therouxas savo „eks“ planuoja ne itin malonią staigmeną.
2020-02-27

Siekdama būti su Pittu, Aniston turės kai ko atsisakyti: tai – svarbi kiekvienos jos dienos dalis

Jau kurį laiką netyla kalbos, kad buvę sutuoktiniai – aktoriai Bradas Pittas ir Jennifer Aniston – ir vėl ieško kelio į vienas kito širdis. Tiek Bradas, tiek Jennifer buvo radę ir kitus partnerius, o kai visa tai pasibaigė skyrybomis, o patys aktoriai ne kartą viešumoje užfiksuoti besielgiantys itin draugiškai, gerbėjai nenoromis ėmė spėlioti – gal jiedu ir vėl pora? Tiesa, pasirodo, kad jei iš tiesų nori ir vėl būti su Bradu, Jennifer kai ko dėl jo turės atsisakyti.
2020-02-17

Harry ir Meghan sulaukė netikėto Madonnos pasiūlymo: pokštas ar rimtas kvietimas?

Šių metų pradžioje paskelbę apie tai, kad ketina mažinti savo karališkąsias pareigas ir daugiau laiko praleisti už Atlanto, netrukus princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle ne tik, kad neteko titulų, bet ir padarė tai, ką žadėjo – pakėlė sparnus ir išvyko į Kanadą. Visas šis karališkosios šeimos skandalas neliko nepastebėtas ir pasaulinio lygio žvaigždžių. Neseniai tokį jų poelgį juokais pašiepė aktorius Bradas Pittas, o štai ir legendinė atlikėja Madonna, panašu, porai turi pasiūlymą.
2020-02-13

DiCaprio pirmąkart viešai pasirodė su mergina, bet ant raudonojo kilimo kartu nepozavo

Vos prieš kelias valandas Holivudą sudrebino kasmetiniai „Oskarų“ apdovanojimai, kurių nepraleido ir ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės. Čia apsilankė ir legendinis aktorius Leonardo Dicaprio. Ir nors ant raudonojo kilimo jis pasirodė vienas, ceremonijos metu jam kompaniją palaikė jo mylimoji – gražuolė manekenė Camila Morrone. Tai – pirmasis toks viešas jų pasirodymas drauge.
2020-02-10

Paaiškėjo, kas tapo išvaizdžiausiu vyru: tai lėmė keli bruožai

Nepaisant to, kad visų skonis skirtingas, kai kurie žmonės gražūs daugeliui – ne išimtis ir garsenybės. Visai neseniai paaiškėjo, koks vyras tapo gražiausiu planetos vyru. Pasirodo, kad juo tapo filmų „Saulėlydis“ žvaigždė, dėl kurio jau ir anksčiau ne viena mergina varvino seilę. Tai – Robertas Pattinsonas. 33 metų žvaigždė įveikė tokius gražuolius, kaip Davidas Beckhhamas, Bradas Pittas, George’as Clooney.
2020-02-07

Pittas visą gyvenimą bus dėkingas vienam žmogui: išgelbėjo jį juodžiausiomis dienomis

Nepaisant to, kad daugelis Holivudo žvaigždių gyvenimą įsivaizduoja kaip tobulą scenarijų, iš tiesų net ir jų kelias ne visuomet būna klotas rožėmis. Vienas žinomiausių šių dienų Holivudo aktorių, Bradas Pittas, neseniai prabilo apie priklausomybę, ir draugystę, kuri jam padėjo iš to išsikapanoti. Vienų apdovanojimų metu Holivudo garsenybė ten susirinkusiems savo gerbėjams atvėrė širdį ir daugiau papasakojo apie savo priklausomybę nuo alkoholio.
2020-01-28

Gerai nuslėptas romanas? Prabilo artima Pitto ir Aniston draugė

Visai neseniai ir vėl užvirė kalbos apie tai, kad buvę sutuoktiniai – Jennifer Aniston ir Bradas Pittas – ir vėl vienas kitam puoselėja šiltus jausmus. O kur dar ypatingai romantiškos jų nuotraukos iš neseniai įvykusių Ekrano aktorių gildijos renginio užkulisių… Atrodė, jog Bradas tiesiog negali paleisti Jen rankos! Ir nors abu aktoriai teigia, kad šioms kalboms nėra prasmės, artimas jų šaltinis vis dėlto teigia kitaip.
2020-01-27

Pittas „išdūrė“ tūkstančius moterų: pokštas apie „Tinder“ liko nesuprastas

Pastaruoju metu garsioji buvusi Holivudo pora – Bradas Pittas ir Jennifer Aniston – sulaukia itin daug dėmesio. Vis dėlto nors daugelis norėtų tikėti, kad po skyrybų su viena gražiausių pasaulio moterų Angelina Jolie Bradas šilumos ir vėl ieško pas buvusią žmoną Jennifer, tiesa yra kiek kitokia. Negana to, vyras neseniai užsiminė ir apie tai, kad jį galima rasti „Tinder“. Tiesa, pasirodo – visai tai tebuvo imitacija.
2020-01-26

Naujausi Aniston ir Pitto kadrai traukia dėmesį: šaltinis pasakė, kas tarp jų yra iš tiesų

Sekmadienio vakarą JAV įvyko Ekrano aktorių gildijos (SAG) apdovanojimai, kurių metu ant scenos apdovanota ir buvę sutuoktiniai bei vieni žinomiausių Holivudo aktorių, Jennifer Aniston ir Bradas Pittas.
2020-01-20

„Auksinių gaublių“ intriga atskleista: paaiškėjo, kas tapo šių metų nugalėtojais

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį ryškiausios Holivudo žvaigždės rinkosi kasmetiniuose kino apdovanojimuose „Auksiniai gaubliai“.  Svaiginanti apdovanojimų teikimo ceremonija Beverli Hilse yra laikoma vienu didžiausių renginių pramogų verslo kalendoriuje ir tampa gražia įžanga į kitą mėnesį vyksiančias „Oskarų“ dalybas.
2020-01-06

Pittas atskleidė, kada pirmąkart pasibučiavo: priežastis, kodėl jaudinosi, prajuokins

Bradas Pittas – vienas žaviausių Holivudo aktorių. Žinomas vyras po skyrybų su Angelina Jolie nebuvo pastebėtas su nė viena moterimi, ir nors gandų buvo įvairių, jis – vis dar svajonių jaunikis. Pasirodo, kad lygiai toks pats buvo ir vaikystėje. Neseniai užsienio žiniasklaidai Bradas davė išsamų interviu apie pirmąjį savo bučinį. 56 metų žvaigždė prisiminė, kad pirmąkart pasibučiavo dar besimokydamas mokykloje. „Jos vardas buvo Lisa. Bučiavomės garaže. 4-oje klasėje.
2020-01-04

Internetą drebina Shakiros kopija: moteris – lyg iš akies traukta žvaigždė

Tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio nori atrodyti kaip jų dievaičiai. Jie kreipiasi į plastikos chirurgus, taiko tą patį makiažą, o kai kurie laimingi žmonės yra panašūs į įžymybes nuo pat gimimo. Kai kurie bando uždirbti pinigus naudodamiesi panašumu, kiti tiesiog nemėgsta šio fakto. Užsienio garsenybės – ne išimtis. Ne viena jų turi savo antrininką, kuris atrodo beveik lygiai taip pat, kaip garsioji žvaigždė.
2019-10-18
Į viršų