REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
Tėvų darželis (nuotr. TV3)
4

Šeštadienis (09.19)

REKLAMA

10:00 per TV3 ir 10:30 per TV3 Play – laida „Tėvų darželis“. Laida visiems, auginantiems vaikus. Šeimoje atsiradus kūdikiui, auga ne tik jis, bet ir tėveliai – kas dieną sužinodami ir išmokdami daugybę naujų dalykų. Šiame kelyje daugeliui kyla klausimų ir abejonių, norisi sužinoti kitų tėvelių patirtį ar išgirsti kvalifikuotų specialistų patarimų. Šį kartą laidos vedėjai Žygis ir Dovilė Stakėnai kartu su specialistais kalbės apie vaikų nutikimą, kaip to išvengti, kaip ugdyti teisingos mitybos įpročius. 

19:40 val. per TV3 smagusis „galvOK“ šou. Šį kartą galvas laužys ir atsakymų į netikėtus klausimus ieškos socialinių tinklų žvaigždė Julija Žižė Manto Katlerio komandoje ir Saulius Urbonavičius-Samas Marijaus Mikutavičiaus komandoje. Laidos žiūrovai ne tik išgirs įdomius klausimus, bet ir išvys vaizdžiai demonstruojamus netikėtus atsakymus, vieną jų pademonstruos Mantas Katleris, atlikdamas oro akrobatikos triukus. https://play.tv3.lt/galv-ok

Po smagiojo „galvOK“ 21 val. TV3 kviečia žiūrėti dar smagesnį E. Vėlyvio režisuotą humoro serialą „Mano meilė karantinas“.

REKLAMA
REKLAMA

TV8 10.30 val. „Kitsy“ – tai laida vaikams, kurie nori daugiau sužinoti apie pasaulį, išmokti įvairių dalykų ir visa tai daryti linksmai pramogaudami. O nuobodžiauti jiems nebus kada – tuo pasirūpins energingoji Kitsy. Ji ne tik lengvai ir suprantamai padės vaikams išsiaiškinti įdomiausius dalykus ir sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus, bet ir mokys anglų kalbos, maisto gaminimo, o taip pat – sporto pagrindų. Be to, laidoje vaikai pamatys įvairių eksperimentų.

REKLAMA

Go3 UFC. Ankstų sekmadienio rytą, nuo 3:00 val., stebėkite tiesioginę UFC kovą per Go3. Šį kartą narve susitinka vidutinio svorio kategorijos varžovai Colby Covington ir Tyron Woodley. 

TV6 22 val. karinė drama „Įniršis“. 1945-ųjų balandis. Antifašistinei koalicijai veržiantis vis giliau į Europą, „Karo tėtušiu“ vadinamas mūšiuose užgrūdintas seržantas (akt. Bradas Pittas) vadovauja Šermano tanko penkių vyrų įgulai, vykdančiai mirtinai pavojingą misiją priešo užnugaryje. Priešas daug gausesnis ir lenkia karine galia, be to, į būrį „įbruktas“ naujokas. „Karo tėtušis“ ir jo vyrai turi aršiai grumtis didvyriškai bandydami suduoti smūgį pačioje nacistinės Vokietijos širdyje. 

REKLAMA
REKLAMA

Sekmadienis (09.20)

09:30 per TV3 ir 10:00 per TV3 Play – laida „La Maistas“. Garsiausi Lietuvos šefai Tomas Rimydis, Vylius Blauzdavičius ir kviestinis svečias dalinsis kulinarinėmis idėjomis, laužys nusistovėjusius standartus ir kvies į maisto gamybą žiūrėti kaip į kūrybą. Kulinarijos profesionalai ne tik gamins, bet ir su žiūrovais dalinsis savo receptais bei praktiniais patarimais. Šios laidos tema – bulvės. Žiūrėkite ir semkitės idėjų gardiems patiekalams iš bulvių! 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

19:30 val. per TV3 didysis šou – „X faktorius. Žvaigždės“! Šį sekmadienį – merginų kėdžių iššūkis. Jos metu dėl vietos tiesioginiuose finaluose kovos populiarios socialinių tinklų žvaigždės, aktorės, visažistės ir kitos garsenybės. Savo trejetą sau rinksis Justė Arlauskaitė-Jazzu. Laukia ašarų, emocijų ir džiaugsmo kupina laida.

TV6 9 val. ryto visus gyvūnų ir gamtos mylėtojus vienijanti laida „Gyvūnų manija“. Smalsi laidos komanda pasiruošusi užfiksuoti, kas vyksta gyvūnų pasaulyje. Informatyvūs ir įdomūs reportažai, pokalbiai bei smagūs apsilankymai renginiuose ir išskirtiniuose įvykiuose. Laidos vedėja – energinga ir užkietėjusi gyvūnų mylėtoja – Monika Juodeikaitė. Jai kartais kompaniją palaikys ir jos augintinis šuo Yzis.

REKLAMA

Monika laidoje pasakos apie augintinius: skirtingas veisles, dresūrą, priežiūrą, kartu su veterinarais dalinsis naudingais patarimais, aptars ir informuos, ką privalo žinoti kiekvienas naminių gyvūnų augintojas. Žymūs Lietuvos žmonės laidoje taip pat pasakos istorijas apie savo gyvūnus ir jų išdaigas. Laida pasakos ne tik apie gyvūnus. Žiūrovai pamatys ir nuostabius gamtos vaizdus. Laidos kūrėjai keliaus po Lietuvos apylinkes, žvalgysis ir parodys gražiausias vietas.

REKLAMA

TV8 15 val. laida „Sveikatos medis“, tai – tarsi televizinis žurnalas, kurio tikslas – svarbios, naudingos, aktualios ir pačios naujausios medicininės, farmacinės ir sveikatingumo naujienos. Laidą sudaro 4 rubrikos – „Sveikatos naujienos“, „Ačiū, daktare“, „Vaistininkas pataria“ ir „Gyvenkime sveikai“ – tad kas savaitę laidoje bus apžvelgiamas platus temų spektras. Laidos pašnekovai bus ne tik mokslo daktarai, profesoriai ar ministrai, bet ir eiliniai praeiviai gatvėje. Laidos vedėja – daktarė, ilgametė sveikatos laidų vedėja ir kūrėja Irena Pivoriūnienė.

Go3 Anglijos „Premier“ lyga. Sekmadienį futbolo gerbėjai galės mėgautis Anglijos „Premier“ lygos kovomis tiesiogiai:

13:50 val. „Southampton“„Tottenham Hotspur“

15:50 val. „Newcastle United“ – „Brighton & Hove Albion“

18:15 val. „Chelsea“ – Liverpool

20:50 val. „Leicester City“ – „Burnley“ 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų