go3

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „go3“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „go3“.

Ironvytas ir Mindaugas Papinigis automobiliu keliavo po Norvegiją: papasakojo apie įspūdžius

Du draugai reperis ir sportininkas Vytautas Medineckas-Ironvytas ir aktorius Mindaugas Papinigis grįžo iš nuotykių kupinos kelionės automobiliu po Šiaurės Norvegiją.
67 2024-04-17

Lietuvos žiūrovai galės stebėti pasaulio motokroso čempionatą „MXGP“ ateinančius tris sezonus

Lietuvos motosporto gerbėjai ir toliau galės mėgautis FIM Pasaulio motokroso čempionato „MXGP“ tiesioginėmis transliacijomis. TV3 Grupė ir „Infront Moto Racing“ kompanija pratęsė trejų metų partnerystę Baltijos šalyse. Tiesiogines Pasaulio motokroso čempionato transliacijas galės stebėti „Go3 Sport“ kanalų ir „Go3” televizijos žiūrovai Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje su vietos ekspertų komentarais.
2024-02-21

Grimo ir kostiumų dailininkės seriale atkūrė 1993-iųjų realybę

„Šiukšlyno žmonės“ iš kitų lietuviškų serialų išsiskiria siužeto linija, kuri driekiasi net per tris dešimtmečius. Norint išlaikyti personažų ir istorijos vieningumą, kūrėjams teko sugrįžti į praeitį bei atkurti 1993-ųjų ir 1997-ųjų metų laikotarpį.  „Tokio masto projekto planavimas buvo milžiniškas iššūkis. Sudėtinga atkurti 1993-iuosius, 1997-uosius. Reikėjo atrasti ir lokacijas, ir tinkamus drabužius. Tuomet sukurti tikrą šiukšlyną, perteikti jo realybę. Tikrai buvo sunku.
2024-02-15

Įkvepiantys Jasono Momoa nuotykiai ir atradimai – naujame dokumentiniame seriale „Kelyje“

Aktorius Jasonas Momoa trokšta nuotykių, pažinčių ir meno. Klajodamas jis išbando daugybę naujų dalykų – kuria gitaras, pertvarko senovines transporto priemones ir užmezga nenutrūkstamą ryšį su naujais bičiuliais. Nepaprasta ir įkvepianti klajonė – naujame aštuonių epizodų dokumentiniame seriale „Kelyje“ (angl. On the Roam). Pirmuosius du serialo epizodus žiūrovai jau šiandien gali peržiūrėti „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją.
2024-02-09

Žvilgsnis į nusikalstamą pasaulį – naujame HBO serialo „Tokijo policija“ sezone

„Tony“ apdovanojimo laureato J. T. Rogerso sukurtas ir kritikų įvertintas „Max Original“ serialas „Tokijo policija“ (angl. Tokyo Vice), kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka Anselis Elgortas ir Kenas Watanabe, tęsiasi. Šį ketvirtadienį, vasario 8 d., įvyko antrojo serialo sezono premjera – gerbėjų laukia pirmos dvi naujos serijos. Visus dešimt Japonijoje filmuotų epizodų žiūrovai Lietuvoje galės išvysti per HBO „Go3“ televizijoje.
2024-02-09

HBO serialas „Pažabok savo entuziazmą“ sugrįžo paskutiniam dvyliktam sezonui

Šią savaitę dvyliktajam sezonui sugrįžo „Emmy“ ir „Auksinį gaubliu“ įvertintas HBO komedijos serialas „Pažabok savo entuziazmą“ (angl. Curb Your Enthusiasm). Tai bus paskutinis 24-erius metus kurto serialo sezonas, kuriame pagrindinį vaidmenį ir toliau atlieka serialo kūrėjas Larry Davidas. Lietuvos žiūrovai pirmąjį iš dešimties paskutinio sezono epizodų išvydo pirmadienį, vasario 5 d., per HBO „Go3“ televizijoje.
2024-02-09

Samanta Pinaitytė filmuojant serialą šąlo, skendo bei turėjo apsinuoginti

Aktorė Samanta Pinaitytė „Go3“ originalaus turinio seriale „Šiukšlyno žmonės“ atliko vieną iš pagrindinių vaidmenų. Merginai teko įkūnyti dramatišką, bet itin ryžtingą našlaitės Gustės vaidmenį. Aktorė Samanta atvirai papasakojo nėrimą į ledinį vandenį,  sudėtingas smurto ir prievartavimo scenas bei kitus filmavimo užkulisius. Samanta Pinaitytė su Edmundo Malūko kūryba buvo susipažinusi anksčiau.
2024-02-08

Romano „Šiukšlyno žmonės“ istorijos tęsinys – naujajame seriale

Televizijoje „Go3“ pasirodžiusi ekranizuota romano „Šiukšlyno žmonės“ istorija pasakoja apie dramatišką dviejų našlaičių istoriją ir skaudžią 1995-ųjų tikrovę. Edmundo Malūko knygos motyvais kurtas serialas papildytas intriguojančiais ir naujais siužeto vingiais. Scenarijaus autoriai atskleidžia su kokiais sunkumais susidūrė pratęsiant istoriją ir kokią žinutę žiūrovams siunčia pagrindinis serialo herojus.
2024-02-02

Serialo „Šiukšlyno žmonės“ jaunieji aktoriai – Vilnė Konstancija Abukevičiūtė ir Elijas Malinauskas

Serialo „Šiukšlyno žmonės“ pagrindiniai herojai – du našlaičiai. Matas ir Gustė – vaikai, kuriems tenka sunki dalia. Jiedu turi tvarkytis su sunkia juos užklupusia kasdienybe, gyvenant šiukšlyne ir kovojant už būvį. Našlaičius „Go3“ originalaus turinio seriale vaidina Vilnė Konstancija Abukevičiūtė ir Elijas Malinauskas.  Abiem vaikams kino aikštelė – ne naujiena.
2024-01-29

Ugnę Zavistauskaitę ispanės vaidmuo seriale įkvėpė mokytis kalbos

Aktorė Ugnė Zavistauskaitė tik 2021 m. baigė Aktorinio meistriškumo bakalauro studijas užsienyje, bet grįžusi į Lietuvą jau spėjo nusifilmuoti net keliuose žiūrovų simpatijas pelniusiuose filmuose bei serialuose. Naujame „Go3“ originalaus turinio seriale „Emigrantai. Apelsinai“ jaunajai aktorė teko aistringos ispanės vaidmuo, po kurio ji pradėjo ryžtingai mokytis ispanų kalbos.
2024-01-25
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų