Mirtiną avariją sukėlęs Jefremovas – įkalinimo centre: atskleista, kaip atrodė pirmoji jo belaisvės naktis

Birželį Rusijos kino žvaigždė Michailas Jefremovas sukėlė mirtiną avariją, kurios metu žuvo žmogus. Visai neseniai aktorius prisipažino dėl savo kaltės, o antradienį sužinojo galutinį teismo nuosprendį – 8 metus laisvės atėmimo bausmė.

Dabar aktorius sėdi kameroje, pranešė starhit.ru.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mirtiną avariją sukėlęs Jefremovas iš teismo išgabentas į ligoninę: teigiama, kad patyrė insultą

Pasak Maskvos POC nario Boriso Klino, žvaigždė kalinys nereiškia jokio nepasitenkinimo sulaikymo sąlygomis.

Šioje kameroje jis praleis dešimt dienų. Pirmiausia jis aplankė gydytojus, kurie matavo jo kraujospūdį ir padarė elektrokardiogramą.

„Su mano sveikata viskas normalu, kalbėjausi su psichologu ir tardymo izoliatoriaus administracija. Man buvo pasakyta apie vidaus tvarką, skundų dėl sulaikymo sąlygų nėra“, – M. Jefremovą cituoja Borisas Klinas.

Aktorius taip pat teigė, kad kameroje nėra nė vieno – jis turi du kaimynus, abu vadinami Sergejumi. Jų žinioje yra televizorius, elektrinis virdulys ir arbata.

Vakarienei kaliniams duodavo bulvių košės su virta silke. „Normalus maistas, jis manęs negąsdina, aš tarnavau armijoje“, – sako Michailas Jefremovas.

Artimiausiu metu artimieji turėtų jam atnešti cigarečių, arbatos ir cukraus.

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad avarijos dieną jis pripažino jautęs pagirias. „Maždaug 5 valandą ieškojau alaus. Prisimenu, kad man reikėjo pinigų, todėl nuėjau iki automobilio pasiimti kortelės. Galbūt jis stovėjo prie baro, o gal ir ne, tačiau nepamenu, ar išvis tą dieną buvau mašinoje. Prisimenu viską tik nuo tos akimirkos, kai pradedu sėdėti su tyrėju. Nepamenu, ar jis man pasiūlė advokatą“, – atviravo aktorius.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Rusijos kino žvaigždė M. Jefremovas birželį girtas sukėlė žmogaus gyvybę nusinešusią avariją Maskvos centre, kai jo vairuojamas visureigis išlėkė į priešpriešinio eismo juostą ir įsirėžė į miniveną „Lada“.

Šio automobilio vairuotojas vėliau mirė ligoninėje nuo daugybės traumų ir kraujo netekimo.

Pasak vieno informuoto šaltinio, velionis buvo vienos iš internetinių parduotuvių kurjeris.

M. Jefremovą įvykio vietoje sulaikė policija. Atlikus medicininį tyrimą artisto kraujyje buvo alkoholio. Vėliau 56 metų aktorius buvo paleistas, pasirašęs pasižadėjimą neišvykti iš šalies.

M. Jefremovas pareiškė esąs pasirengęs suteikti „visą įmanomą pagalbą“ per avariją žuvusio vyriškio šeimai, naujienų agentūrai „Interfax“ sakė jo advokatas Vitalijus Černyšiovas.

„Apklausos metu Jefremovas sakė esąs pasirengęs suteikti visą įmanomą pagalbą nukentėjusiesiems per eismo įvykį“, – pažymėjo teisininkas.

Jis pridūrė, kad šiuo metu neaišku, kada bus tęsiamas tyrimas dėl aktoriaus veiksmų, nes jo būklė šiuo metu bloga.

„Jis dar vakar jautėsi blogai – smarkiai susitrenkė per eismo įvykį. Tai tam tikru būdu taip pat paveikė jo savijautą. Kaip suprantu, jam teikiama tam tikra medicininė pagalba“, – teigė advokatas.

Pranešama, kad aktoriui iškelta baudžiamoji byla dėl neatsargaus gyvybės atėmimo – taigi, jam grėstų nuo penkerių iki 12 metų laisvės atėmimo bausmė.

Avariją komentavęs Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas pavadino šią nelaimę „siaubinga“, bet pabrėžė, jog kol kas negalvojama apie titulų atėmimo iš M. Jefremovo.

REKLAMA

„Čia, deja, kalbama apie tragišką įvykį, siaubingą įvykį, kai girtas vairuotojas – ir nesvarbu, kas jis yra – sukėlė avariją, per kurią žmogus žuvo. Štai apie ką kalbama“, – antradienį žurnalistams sakė D. Peskovas.

Tiesa, kai rugpjūčio pradžioje turėjo įvykti teismas, tą dieną aktorius netrukus buvo išgabentas, mat buvo įtariama, jog patyrė insultą.

Teismas turėjo įvykti Maskvoje – čia M. Jefremovas pasirodė kartu su savo advokatu Elmanu Pashayevu. Deja, aktorius pats nė nesugebėjo įeiti į pastatą – jis buvo matomas vos galintis pastovėti ant kojų, beveik alpdamas užlipo laiptais. Po kelių minučių prie teismo atvyko greitosios pagalbos automobiliai. 

Aktorius tada gydytas vienoje iš Maskvos ligoninių – yra įtariama, kad patyrė insultą. 

 

 


Rašyti komentarą...
K
Kad
2020-09-10 17:44:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patyre insulta, tai uzuojauta, bet kad prisisiurbe tiek, jog nieko neatsimena ir dėl to uzmuse zmogu, tai neatleistina. Jeigu yra alkoholikas, reikia gydyt
Atsakyti
0

K
Kad
2020-09-10 17:44:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patyre insulta, tai uzuojauta, bet kad prisisiurbe tiek, jog nieko neatsimena ir dėl to uzmuse zmogu, tai neatleistina. Jeigu yra alkoholikas, reikia gydyt
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų