Visos Harry ir Meghan paslaptys, apie kurias dar nežinojote: teko pereiti tikrą pragarą

Jau visai netrukus pasaulį sudrebins nauja knyga apie princo Harry ir jo mylimosios Meghan Markle gyvenimą „Finding Freedom“, kurioje atskleidžiamos slapčiausios poros gyvenimo detalės, o taip pat nemažai kalbama ir apie karališkosios šeimos dramas.

Princas Harry ir Meghan Markle (nuotr. SCANPIX)
4

Ir nors princo ir Meghan atstovas spaudai patikino, kad jie prie knygos rašymo neprisidėjo, nė vieno fakto taip pat nepaneigė.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atskleistos naujos detalės apie pirmus Meghan ir Harry pasimatymus bei lemtingą žodį „myliu“

Knygoje, kurią parašė karališkosios šeimos korespondentai Omid Scobie ir Carolyn Durand, atskleidžiama daugybė intriguojančių faktų, o apie kelis iš jų visas pasaulis negali atsistebėti jau dabar. 

1. Princas Harry ir Meghan susižadėjo kur kas anksčiau, nei apie tai pranešė visam pasauliui

Knygoje rašoma, kad iš tiesų pora susižadėjo 2017 metų rugpjūtį, nors viešumoje ši žinia pasirodė tik tų pačių metų lapkričio mėnesį. Tąkart buvo teigiama, kad Harry mylimosios rankos paprašė vakarienės metu.

2. Kate vienąkart ignoravo Meghan apsipirkinėjimo metu

Knygoje rašoma, kad K. Middleton iš tiesų padarė labai nedaug, kad M. Markle karališkojoje šeimoje jaustųsi maloniai. 

REKLAMA

Teigiama, kad vienąkart K. Middleton ir M. Markle iš Kensingtono rūmų išvyko apsipirkinėti vienu metu ir vyko į tą pačią gatvę Londone. Tačiau princo Williamo žmona netrukus Meghan paliko vieną, o pati apsisuko ir su savo „Range Rover“ išvažiavo kita kryptimi. Tiesa, knygoje rašoma ir tai, kad nors šios dvi garsios moterys viena su kita ir nekariavo, joms buvo sunku bendrauti gražiai.

3. Harry pirmasis ištarė žodžius „myliu“

Po 6 savaičių, praleistų susitikinėjant, Meghan ir Harry nuskrido į Bostvaną – tuo metu jų romanas jau buvo įsibėgėjęs, todėl netrukus jie vienas kitam sakė jau pačius šilčiausius žodžius.

„Meghan draugė sakė, kad po 3 mėnesių draugystės jie vienas kitam ėmė svaidyti tokius žodžius, kaip „myliu tave“. Harry tai pasakė pirmas, bet Meghan iškart jam atsakė tuo pačiu. Vėliau jie greitai apie savo ateitį ėmė kalbėti tiesiogiai“, – rašoma „Finding Freedom“.

4. Princas Williamas sakė, kad Harry buvo apakintas aistros

Knygoje rašoma, kad kaip ir jo žmona, taip ir princas Williamas nebuvo pats šilčiausias žmogus M. Markle. Negana to, dar prieš tai jis įkalbinėjo Harry skirti daug laiko Meghan pažinimui, mat jam atrodė, kad buvusi aktorė paprasčiausiai jį apakino.

Anot knygos autorių, tokia frazė Harry parodė jo brolio snobiškumą, o taip pat darkart įrodė, kad jis ir jo brolis yra skirtinguose lygiuose. 

5. Dėl rasizmo ir snobiškumo Harry atsisakė dalies savo draugų

Knygoje užsimenama ir apie kitą jų santykių pusę. Daugeliui žinoma, kad norėdama būti kartu su Harry, M. Markle turėjo patirti ir daug nemalonių, rasistinių ir žeidžiančių komentarų iš jo draugų bei šeimos. Knygoje rašoma, kad dėl mylimosios Harry buvo linkęs atsisakyti net ir pačių artimiausių žmonių.

„Kai žmonės ėmė domėtis jų santykiais ir ar jie buvo priimtini, Harry svarstydavo: „Tai – dėl rasės? Dėl snobizmo?“ Senas Harry draugas praleido visą popietę apkalbinėdamas Meghan, darydamas niekinančias pastabas apie jos praeitį Holivude. Netrukus apie tai sužinojo Harry ir nusprendė su juo nebebendrauti“, – atskleidė autoriai.

6. Harry ir Meghan negalėjo pasitikėti rūmų darbuotojais

Nepaisant to, kad Meghan ir Harry tapo istorijos dalimi, kai atsisakė karališkųjų titulų ir persikėlė gyventi į Los Andželą, pasirodo, kad toks jų sprendimas buvo ilgai svarstytas. Juos glumino ne tik tai, kad karališkoji šeima nuolat liepdavo jiems elgtis pagal jų norus, bet Harry dar jautė ir tai, kad niekuo negali pasitikėti.

Anot knygos autorių O. Scobie ir C. Durand, Harry ir Meghan jautėsi taip, tarsi į jų pareiškimus ir skundus karališkojoje šeimoje niekuomet nebuvo žiūrima rimtai, negana to, jie tikėjo, jog šeimai dirbantis personalas nuolat dalijasi istorijomis su spauda. „Rūmuose buvo tik saujelė žmonių, kuriais rūmuose jiedu galėjo pasitikėti“, – toliau tęsė autoriai.

7. Karališkosios šeimos tarnai kalbėjo baisius dalykus apie Meghan

Teigiama, kad viena iš priežasčių, kodėl princas Harry ir Meghan nusprendė palikti karališkąją šeimą buvo ir ta, kad rūmų personalas su hercogiene elgėsi itin nepagarbiai. Pavyzdžiui, jie vadino ją „Harry šou mergina“ arba teigė, kad ja paprasčiausiai negalima pasitikėti.

8. Williamas ir Kate niekuomet neaplankė Harry ir Meghan jų kaimo namuose

Net 10 mėnesių princas Harry su mylimąja Meghan gyveno Oxfordshire vietovėje, tačiau Kate ir Williamas per visą tą laiką jų nėkart neaplankė. 

9. Kate vengė su Meghan užmegzti akių kontaktą

Meghan ir Harry savo paskutiniame karališkajame renginyje pasirodė šių metų kovo mėnesį. Ir nors Kate ir Williamo nebuvo matę nuo sausio, K. Middleton Meghan šio renginio metu visiškai ignoravo. „Meghan bandė su hercogiene užmegzti akių kontaktą, tačiau ši vos į ją žvilgterėjo“, – rašoma „Finding Freedom“.

10. Meghan buvo uždrausta nešioti vėrinį su Harry inicialais

Kai pasaulį pasiekė žinia, jog Meghan ėmė susitikinėti su Harry, netrukus po to ji buvo įamžinta su vėriniu, ant kurio – pirmosios jų vardų raidės, „H“ ir „M“. 

„Jai buvo pasakyta, kad tokio vėrinio nešiojimas fotografus tik skatina daryti naujas nuotraukas, o žurnalistus provokuoja įvairioms antraštėms. Meghan teko paklausyti patarimų. Tačiau padėjusi ragelį su karališkosios šeimos atstovais, ji jautėsi sutrikusi ir emocionali. Nors ir suprato, kad intencijos buvo geros, patirtis, kurią gavo iš savo vaikino ofiso, kurios metu jai buvo nurodyta ką dėvėti, o ko – ne, paprasčiausiai buvo pernelyg stipri“, – rašoma knygoje. 


Rašyti komentarą...
b
bergvego
2020-08-02 09:56:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetaainė suaugušięms, nоrintiеms sūsirаsti partnerį, norintiems pаšimylęti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų