range rover

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „range rover“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „range rover“.

Atlikus dešimtis tūkstančių bandymų, „Land Rover“ pristato atnaujintą „Defender“ visureigį

Dėl novatoriškų technologijų per septynis dešimtmečius „Defender“ užsitarnavo ypatingą vietą tyrinėtojų, humanitarinių organizacijų ir nuotykių trokštančių šeimų širdyse visame pasaulyje. Savo galimybes atšiauriausiose žemės vietose įrodęs naujausias „Defender“ tęsia šią kraujo liniją, rašoma gamintojo išplatintame pranešime spaudai.
2024-05-22

Elektrinio „Range Rover“ bandymai: nuo –40 °C šalčio iki +50 °C karščio

„Range Rover Electric“ užbrėš naujus standartus elektrinės pavaros, rafinuotumo ir prabangių kelionių srityje, o pirmieji šio modelio prototipai dabar išbandomi daugiausia iššūkių keliančiose pasaulio vietose, rašoma gamintojo išplatintame pranešime spaudai.  Visiškai elektrinė pavara dabar bandoma važinėjant ekstremalių temperatūrų sąlygomis: nuo –40 °C laipsnių poliariniame rate iki svilinančių +50 °C laipsnių Artimųjų Rytų dykumose.
2024-05-01

Elektromobiliai atvėrė naujų galimybių: apžvalgininkai kalba apie perrašomas įsisenėjusias taisykles

„DataCenter“ duomenimis, pernai Lietuvoje kas antras parduotas naujas automobilis buvo SUV. Įvairių formų miesto visureigiai tapo ne tik praktiškiausios, bet ir geidžiamiausios transporto priemonės sinonimu. Nenuostabu, kad ši mada kone iš karto atkeliavo į elektromobilių pasaulį, tačiau jame gamintojams vis dar yra daugybė neištyrinėtų teritorijų. Viena tokių – dideli šeimyniniai krosoveriai, tinkami tiek kasdienos maršrutams, tiek ilgoms išvykoms.
2024-03-28

Vienas prabangiausių SUV pasaulyje neatsispirs elektrifikacijos pagundai

„Range Rover“ ėmė ruošti naujojo vien elektros energija varomo „Range Rover Electric“ modelio laukiančiųjų sąrašą. Jo nariams bus pirmiesiems suteikta galimybė iš anksto užsisakyti naująjį elektromobilį. Didžiosios Britanijos gamintojai pažymi, kad naujasis modelis savo našumu prilygs galingiausiajai versijai su V8 vidaus degimo varikliu, o jo pravažumo savybės ir toliau išliks tokios, kokiomis šis prekių ženklas pagrįstai didžiuojasi nuo pat gamybos pradžios 1970 metais.
2023-12-29

„Land Rover“ organizuos naują bekelės varžybų seriją, kuriose dalyviai varžysis su identiškais „Defender“ visureigiais

Jau 2024-aisiais „Defender“ modelių vairuotojai vėl galės klajoti po įvairias teritorijas lenktynių režimu. Jau priimamos paraiškos dalyvauti kito sezono bekelės ralio vienu modeliu čempionate, suburiančiame tiek patyrusius, tiek debiutuojančius lenktynininkus nepamirštamų „cross country“ varžybų serijai.
2023-09-20

„Jaguar Land Rover“ paskelbė apie penkerių metų garantiją visiems naujiems „Range Rover“, „Defender“ ir „Discovery“ modeliams

Nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. įsigalios penkerių metų gamintojo garantija visiems naujiems „Range Rover“, „Defender“ ir „Discovery“ modeliams. Ši iniciatyva automobilių savininkams suteiks didesnę ramybę ir pasitikėjimą renkantis vieną iš prabangių „Jaguar Land Rover“ bendrovės modelių. Naujoji garantija bus taikoma visiems modeliams visoje Europoje ir dvejais metais prailgins iki šiol galiojusią trejų metų garantiją.
2023-09-01

„Jaguar Land Rover“ paskelbė apie penkerių metų garantiją visiems naujiems „Range Rover“, „Defender“ ir „Discovery“ modeliams

Nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. įsigalios penkerių metų gamintojo garantija visiems naujiems „Range Rover“, „Defender“ ir „Discovery“ modeliams. Ši iniciatyva automobilių savininkams suteiks didesnę ramybę ir pasitikėjimą renkantis vieną iš prabangių „Jaguar Land Rover“ bendrovės modelių. Naujoji garantija bus taikoma visiems modeliams visoje Europoje ir dvejais metais prailgins iki šiol galiojusią trejų metų garantiją.
2023-09-01

„Range Rover“ atnaujino kompaktiškąjį „Evoque“ SUV

Pristatytas naujasis „Range Rover Evoque“ – kompaktiškas prabangus visureigis kelionėms mieste ir už jo ribų – pasižymi su niekuo nesumaišomu prekių ženklo DNR: minimalistiniu dizainu, rafinuotomis detalėmis ir meistriškai įrengtu salonu. Žvilgsnį traukia minimalistinės „Range Rover“ linijos, elegantiški paviršiai ir išpuoselėtos detalės – įskaitant naujus „Pixel LED“ priekinius žibintus su išskirtiniais dizaino elementais.
2023-06-22

5 automobiliai, kurie turėjo glaudžių sąsajų su BMW

Automobilio variklis – vienas svarbiausių, jeigu ne pats svarbiausias komponentas. Tai – automobilio širdis ir vienas iš tų elementų, kuris labai stipriai formuoja konkretaus modelio charakterį. BMW, kaip vienas didžiausių automobilių gamintojų,turi sukaupęs milžinišką ir sunkiai įvertinamą patirtį vidaus degimo variklių kūrime, kuri labai praverčia mažesniems, mažiau pajamų turintiems gamintojams. Juolab, kuo daugiau variklių BMW pagamina, tuo mažesnė variklių savikaina.
2023-06-08

„1000 pasaulio stebuklų“ herojai išvyko į kelionę po Turkiją: leidosi vienu pavojingiausių pasaulio kelių

Nepailstantys keliauninkai, kelionių dokumentikos laidos „1000 pasaulio stebuklų“ herojai Audrius ir Alma Sutkai visai neseniai baigė savo klajones po Turkiją ir pasuko Gruzijos link. Pora pasakoja, kad lietuvių taip pamėgtoje atostogų šalyje visko yra gerokai daugiau, nei galima įsivaizduoti. Per 9000 kilometrų Turkijos keliais susukę pasaulio tyrinėtojai sako, jog tai milžiniška ir įdomi šalis. Jos žmonės visada šiltai pasitinka, o keliauti joje nėra brangu.
2023-06-05
REKLAMA
REKLAMA

„Range Rover“ kelia automobilių individualizavimo kartelę: pristatė naują „SV Bespoke“ paslaugą

„SV Bespoke“ detalizavimo paslaugą pristatanti bendrovė „Range Rover“ kilstelėja automobilių individualizavimo ir tobulinimo kartelę į naują lygį. Ši paslauga teikiama „Autobiography“ ir SV modelių pirkėjams, o siūlomi patobulinimai atspindi aukštesnį „Range Rover“ statusą prabangių visureigių segmente. Šis modelis yra savo klasės pradininkas, ypatingu komforto ir pravažumo deriniu visam segmentui rodantis kelią pirmyn jau daugiau nei 50 metų.
2023-05-17

„Jaguar Land Rover“ suplanavo milijardines investicijas į elektrifikavimą: „Jaguar“ reinkarnacija prasidės nuo elektrinio GT

„Jaguar Land Rover“ (JLR) paskelbė planus paspartinti perėjimą prie elektrifikavimo ir tapti pasaulyje pirmaujančiu modernių prabangių automobilių gamintoju. Atskleista, kad bendrovės gamykla Heilvude, Jungtinėje Karalystėje, taps vien elektromobilių gamybos vieta, o kuriama naujos kartos vidutinio dydžio SUV modelių modulinė architektūra (EMA) bus pritaikyta tik elektromobilių gamybai.
2023-04-21

„Range Rover“ tapo „Lietuviško Davoso“ partneriu

Prabangių britiškų automobilių prekių ženklas „Range Rover“ reikšmingai prisidės prie šių metų „Lietuvos Davoso“ renginio. „Range Rover“, kaip renginio partneris, ne tik skatina diskusijas temomis apie lyderystę, pažangą ir tvarią ateitį, tačiau ir dalijasi savo unikalia sėkme bei patirtimi prabangių visureigių segmente. „Lietuvos Davosas“ – viena didžiausių konferencijų šalyje, suburianti verslo ir politikos lyderius iš viso pasaulio.
2023-03-15

Atnaujintame „Range Rover Velar“ – naujausios gamintojo technologijos

Bendrovė „Land Rover“ pristatė naująjį „Range Rover Velar“. Visapusiškai patobulintas modelis išsiskiria naujausiomis technologijomis, modernesne išvaizda ir dar pažangesne pavara. „Naujasis „Range Rover Velar“ – šiuolaikiškos prabangos išraiška.
2023-02-02

Girtas vairuotojas pats prisišaukė policiją: kumščiais puolė jam į pagalbą atskubėjusius žmones

Vilniaus rajone į griovį įvažiavęs girtas „Range Rover“ vairuotojas pats prisišaukė policiją: kumščiais užsipuolė jam į pagalbą atskubėjusius žmones, šie apie tai pranešė pareigūnams. O per kitą avariją girtas „Audi“ vairuotojas įvažiavo į Maišiagalos ugniagesių komandos pastatą. Smarkiai apgirtęs vairuotojas išvežtas į ligoninę. Prie Maišiagalos ugniagesių komandos suvažiavo policija, čia prireikė ir medikų.
Kriminalai 2023-02-01

„Jaguar Land Rover“ bendradarbiaus su Lietuvos vadovų studijas organizuojančiu institutu

Didžiosios Britanijos prestižinių automobilių gamintojas „Jaguar Land Rover“ pradeda bendradarbiauti su Lietuvos aukščiausio lygio vadovų studijas organizuojančiu institutu „BMI Executive Institute“. Verslo administravimo, lyderystės, marketingo ir kitų kompetencijų ugdymo sąrašą papildys „Jaguar Land Rover“ atstovų vedamos emocinio atsparumo ekstremaliomis sąlygomis treniruotės.
2023-01-31

„Mercedes Benz 560 SEC AMG“ vertė pasiekė naujas aukštumas – 680 000 eurų

Kai kurie automobiliai sugeba kone idealiai atspindėti tam tikrą erą. „Ford Mustang“ yra puikūs septinto dešimtmečio atspindys, pirmos kartos „Range Rover“ – aštunto dešimtmečio, o štai „Mercedes-Benz 560 SEC AMG“ yra akivaizdus devinto dešimtmečio kūrinys. Šiandien „AMG“ vardą galima rasti ant eilės skirtingų „Mercedes-Benz“ modelių. Vieni iš jų atitinka originalų „AMG“ bendrovės tikslą, kiti egzistuoja tik dėl trokšimo užpildyti norimą nišą.
2022-12-24

„Jaguar“ dar kartą atnaujino „F-Pace“ visureigį

Kitąmet pasirodysiantis atnaujintas „Jaguar F-PACE“ pasižymi turtingesnėmis specifikacijomis, supaprastintu modelių asortimentu, didesniu įkraunamojo elektrinio hibrido P400e vien elektros energija nuvažiuojamu atstumu ir patobulinta pramogų bei informacijos sistema.
2022-12-14

Lietuvoje – antrasis oficialus „Jaguar Land Rover“ aptarnavimo centras

Duris atvėrė antrasis Lietuvoje įgaliotasis bendrovės „Jaguar Land Rover“ aptarnavimo centras. Naujoji prestižinių britiškų automobilių gamintojų serviso atstovybė įsikūrė „Inchcape Motors“ įmonės 3 500 m2 patalpose ties įvažiavimu į Klaipėdą, Sudmantuose. Pagal gamintojų nurodymus įrengtame aptarnavimo centre bus aptarnaujami tiek gamintojų atstovės „Inchcape Motors“ automobilių pirkėjai, tiek visi kiti „Jaguar“ ar „Land Rover“ markių modelių savininkai.
2022-11-07

Vilniuje pristatytas naujos kartos „Range Rover Sport“

Trečiadienį, spalio 19-ąją, Vilniuje vykusiame išskirtiniame renginyje pristatytas naujos kartos „Range Rover Sport“ visureigis. Sportiškiausias britų gamintojo modelis išsiskiria šiuolaikine išvaizda, dinamišku valdymu, aukščiausio lygio komfortu ir pažangiomis technologijomis, kurias diegiant buvo pagalvota ir apie patogumą važiuojant bekele. „Naujosios kartos modelis geriausiai atskleidžia visą gamintojo potencialą.
2022-10-20

Pagerbdama legendinį modelį, „Land Rover“ išleido ribotos serijos „Defender“

1948-aisiais Amsterdamo automobilių parodoje buvo pristatytas pirmasis „Land Rover Defender“ automobilis. Legenda virtęs modelis šiemet pasitinka 75-ąjį jubiliejų, tad šia proga pristatytas ypatingas jo leidimas „Defender 75th Limited Edition“, kuris gali būti tiek trejų (90 kėbulo tipas), tiek penkerių (110 kėbulo tipas) durelių. Jis išsiskiria unikaliomis išorės dizaino detalėmis, ikoniška „Grasmere Green“ žalia spalva, papildomais ratais ir savita vidaus apdaila.
2022-09-21

Pagerbdama legendinį modelį, „Land Rover“ išleido ribotos serijos „Defender“

1948-aisiais Amsterdamo automobilių parodoje buvo pristatytas pirmasis „Land Rover Defender“ automobilis. Legenda virtęs modelis šiemet pasitinka 75-ąjį jubiliejų, tad šia proga pristatytas ypatingas jo leidimas „Defender 75th Limited Edition“, kuris gali būti tiek trejų (90 kėbulo tipas), tiek penkerių (110 kėbulo tipas) durelių. Jis išsiskiria unikaliomis išorės dizaino detalėmis, ikoniška „Grasmere Green“ žalia spalva, papildomais ratais ir savita vidaus apdaila.
2022-09-21

Naujajame „Range Rover Sport“ – pažangios technologijos: kas slypi po naujausiais gamintojo sprendimais?

Gegužę debiutavęs trečiosios kartos „Range Rover Sport“ ne tik atskleidė šiuolaikinę gamintojo viziją, kaip turi atrodyti prabangūs naujoviški ir dinamiški automobiliai, bet ir kartu pristatė pažangių, markės gerbėjams anksčiau nematytų technologinių sprendimų. „Kultinių modelių gamintojas naujajame SUV įdiegė keletą svarbių technologijų – „Range Rover Sport“ automobilyje jos pritaikytos pirmą kartą.
2022-07-26

Startuoja pasaulinė „Jaguar Land Rover“ programa: kurs ir diegs naujos kartos technologijas

„Jaguar Land Rover“ paskelbė naują „Open Innovation“ strategiją, kuria bus siekiama paspartinti naujos kartos technologijų kūrimą ir tvarumą. Ji padės plėtoti „Modern Luxury“ ateities viziją, skirtą bendrovės veiklai, įmonės partneriams bei klientams.
2022-06-30

Naudotas antros kartos „Range Rover Sport“: Ar britai sugebėjo pasimokyti iš savo klaidų?

Britų gamintojai yra vieni iš tų, kurie yra linkę eksperimentuoti. Pirmasis „Range Rover“ anuomet buvo matomas kaip radikalus gamintojo sprendimas pasiūlyti automobilį, apie kurį anuomet niekas net nepagalvojo, todėl nenuostabu, jog kiekvienas gamintojo bandymas išplėsti savo įtakos ribas buvo sutiktas su didžiausiu pasipriešinimu.
2022-06-01

Naujieji „Range Rover“ pristatyti pirmiesiems klientams Lietuvoje

Praėjo vos pusmetis nuo pasaulinės premjeros karališkajame Kovent Gardeno operos teatre Londone, ir pirmieji prabangūs naujosios kartos „Range Rover“ automobiliai išriedėjo į Lietuvos gatves. Anksčiausiai savo norimus automobilius užsakę Baltijos šalių vairuotojai jau gali patys išmėginti visas ypač modernaus ir technologiškai pažangaus SUV modelio „First Edition“ versijos savybes.
2022-05-30

„Jaguar Land Rover“ skelbia ambicingus tvarumo tikslus: sieks drastiškai sumažinti išmetamų teršalų kiekį

Iki 2030-ųjų „Jaguar Land Rover“ sumažins tiesioginę šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją automobilių gamyboje ir bendrovės veikloje 46 proc., palyginti su 2019 m. užfiksuotu atskaitos tašku. Įmonė taip pat įsipareigojo sumažinti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį, tenkantį vienai transporto priemonei, vidutiniškai 54 proc. visoje gamybos grandinėje ir 60 proc. automobilio naudojimo laikotarpiu.
2022-05-18

Naujos kartos „Range Rover Sport“ bus siūlomas su įspūdingo pajėgumo hibridine pavara

Pasaulinė naujojo „Range Rover Sport“ premjera įvyko automobiliui pirmą kartą įspūdingai įveikus galingą Islandijos užtvanką. Sportiškasis naujos kartos SUV atliko kvapą gniaužiantį triuką: jis sugebėjo pakilti Karahnjukaro užtvankos rampa ir atlaikyti 750 tonų per minutę greičiu tekančio vandens srauto iššūkį. Praradus sukibimą, būtų kilęs pavojus nugrimzti į pavojingą 90 metrų nuolydį užtvankos apačioje ir iki pat slėnio dugno.
2022-05-12

„Range Rover“ ruošiasi pristatyti naujos kartos „Range Rover Sport“

 Didžiosios Britanijos automobilių gamintojas „Jaguar Land Rover“ paruošė dar vieną naujieną. Šių metų gegužės 10-ąją dieną viso pasaulio vairuotojams bus pristatytas trečiosios kartos prabangus ir sportiškas „Range Rover Sport“ modelis. Pasaulinio pristatymo metu jo žiūrovai išvys dramatišką naujojo SUV modelio, apie kurį skelbia išankstinės jo nuotraukos, debiutą.
2022-04-27

Williamo ir Kate kelionė į Karibus tapo košmaru: padarė nedovanotiną klaidą

Panašu, kad princo Williamo ir Kate Middleton turas po Karibų salas gali tapti tikru išbandymų karališkosios poros reputacijai. Ekspertai įžiūrėjo nemažai etiketo ir karališkojo protokolo pažeidimų poros elgesyje ir netgi apkaltino juos nejautrumu. Kembridžo hercogai išvyko į pirmąją savo kelionę po koronaviruso pandemijos. Porą Karibų salose pasitiko žiauri realybė – pasaulis per pastaruosius dvejus metus labai pasikeitė.
2022-03-26

„Jaguar Land Rover“ pradeda glaudų bendradarbiavimą su „nVidia“

„Jaguar Land Rover“ užmezgė ilgalaikę strateginę partnerystę su viena iš dirbtinio intelekto ir informacinių technologijų lyderių, bendrove „nVidia“. Drauge šios dvi įmonės tobulins naujos kartos autonominio valdymo sistemas ir kurs unikalius dirbtinio intelekto produktus. Nuo 2025 metų visuose naujuose „ Jaguar“ ir „ Land Rover“ modeliuose bus diegiama ant „nVidia Drive“ platformos sukurta programinė įranga.
2022-02-18

Paviešintas karalienės laiškas tėvui, kurio jis taip ir neperskaitė: parašė likus valandai iki jo mirties

Šią dieną, prieš septyniasdešimt metų karalienė mėgavosi Kenijos laukinės gamtos vaizdais ir garsais. Ji net nenumanė, kad jos gyvenimas pasikeis amžiams ir iš tuometinės princesės ji taps monarche. Kitą dieną, 1952-ųjų vasario 6-ąją, jos mylimas tėvas George'as VI mirė miegodamas, būdamas vos 56 metų. Tą dieną Elizabeth ir jos dabar jau velionis vyras princas Philipas keliavo po Keniją.
2022-02-05

Vilniuje pristatytas naujasis „Range Rover“

Po pasaulinės premjeros karališkajame Kovent Gardeno operos teatre Londone – ne mažiau įspūdingas išankstinis pristatymas publikai Lietuvoje. Antradienio vakarą kultūrinių renginių erdvėje „Dūmų fabrikas“, Vilniuje, susirinkę svečiai savo akimis išvydo naujosios kartos „ Range Rover“ modelį ir garsaus šiuolaikinio menininko Tado Černiausko specialiai šiam įvykiui sukurtą instaliaciją.
2022-01-04

Naujasis „Range Rover“: patogumas ir prabanga kiekviename žingsnyje

„Range Rover“ modelių šeima jau daugiau nei penkis dešimtmečius garsėja gausiu inovacijų kūrimo paveldu. Naujasis „ Range Rover“ pratęsė šią tradiciją: rafinuotame modelyje pritaikyta galybė technologijų, didinančių automobilio ekonomiškumą, saugumą ir užtikrinančių patogumą. Siekiant modernios prabangos, jame sklandžiai integruotos pažangios, lengvai naudojamos funkcijos. „Naujasis „Range Rover“ yra pažangiausias kada nors pagamintas „ Land Rover“ modelis.
2021-12-15

Karališkajame operos teatre Londone pristatytas naujasis „Range Rover“

Antradienio vakarą Karališkajame operos teatre „Covent Garden“, Londono centre, bendrovė „Land Rover“ pristatė naująjį „Range Rover“ modelį. Per pasaulinę prezentaciją parodytas automobilis atspindi modernią prabangą – vairuotojui ir keleiviams jis suteikia daugiau rafinuotumo bei personalizavimo galimybių nei bet kada anksčiau. „Naujasis „Range Rover“ – puikus mūsų vizijos sukurti pasaulyje geidžiamiausius prabangius automobilius, skirtus išrankiausiems klientams, pavyzdys.
2021-10-27

Gerbėjų širdis virpinanti naujiena: parodė pirmąsias naujojo „Range Rover“ detales

Legendinių Didžiosios Britanijos automobilių gamintoja „Land Rover“ pradėjo skaičiuoti paskutines dienas iki oficialiosios pasaulinės naujojo „Range Rover“ modelio premjeros ir ta proga nekantriausiems gerbėjams atskleidė pirmąsias prabangaus visureigio nuotraukas, rašoma pranešime spaudai. Didžioji automobilio pristatymo šventė įvyks spalio 26 dieną, 22.45 val. Lietuvos laiku, kai kultinis SUV modelis specialios tiesioginės transliacijos metu bus atskleistas visam pasauliui.
2021-10-21

„Land Rover“ parodė pirmąsias naujojo „Range Rover“ detales

Legendinių Didžiosios Britanijos automobilių gamintoja „Land Rover“ pradėjo skaičiuoti paskutines dienas iki oficialiosios pasaulinės naujojo „Range Rover“ modelio premjeros ir ta proga nekantriausiems gerbėjams atskleidė pirmąsias prabangaus visureigio nuotraukas. Didžioji automobilio pristatymo šventė įvyks spalio 26 dieną, 22.45 val. Lietuvos laiku, kai kultinis SUV modelis specialios tiesioginės transliacijos metu bus atskleistas visam pasauliui.
2021-10-20

Lietuvių gauja Anglijoje pavogė daugiau nei 50 automobilių: taikėsi į BMW, „Range Rover“ ir „Mercedes“

Septyni lietuvių kilmės vyrai Anglijoje buvo nuteisti laisvės atėmimo bausme, po to kai pavogė daugiau nei 50 automobilių, kurių bendra vertė siekia 2,4 mln. svarų (apie 2,8 mln. eurų). Anglijos Lesteršyro policija sakė, kad organizuotos nusikalstamos grupuotės nariai per naktinius reidus įvairiose apygardose pavogė daugybę prabangių automobilių, rašo BBC. Jų teigimu, didžioji dalis automobilių buvo išardyti, o jų dalys parduotos internetu arba keltu nugabentos į Lietuvą.

Po metų pertraukos Harry sugrįžo į Britaniją: iš lėktuvo išlipo be žmonos

Praėjo metai, kai princas Harry ir Meghan Markle paliko Jungtinę Karalystę ir naujo gyvenimo etapo išvyko kurti į JAV. Vis dėlto, karališkąją šeimą sukrėtusi princo Philipo mirtis, manoma, vėl sujungs byrančius brolių Williamo ir Harry santykius. Po metų pertraukos Harry į JK atskrido vienas, be žmonos.
2021-04-12

Konfliktas prie kapinių Kaune peraugo į persekiojimą ir grasinimus

Sekmadienį Kaune, prie kapinių, kilęs konfliktas peraugo į persekiojimą ir baigėsi areštinėje. Policijos departamento duomenimis, apie 18 val. Kaune, Šilainių plente, prie kapinių, 1985 metais gimęs vyras ir 1990 metais gimusi moteris užsipuolė vyrą, gimusį 1983 metais, bei kartu automobilyje sėdėjusius asmenis, gimusius 1981 metais ir 2010 metais.

Milijardieriams dirbančios auklės atskleidė savo darbo užkulisius: dovanų gauna net automobilius 

Ne visi gali būti milijardieriais, tačiau kai kurie gali mėgautis visais jų gyvenimų teikiamais privalumais. Būtent tai gali patvirtinti tokiose šeimose auklėmis dirbančios moterys – nesibaigiančios kelionės, įspūdingi patiekalai, dovanos ir premijos – tikra jų kasdienybė. Tiesa, yra ne tik gražiosios šio darbo pusės, rašoma dailymail.co.uk. Tiffany Norris turi įkūrusi įmonę, kurioje auklės dirba tik su pasiturinčiomis šeimomis – milijardierių gyvenimą čia stengiamasi paversti dar lengvesniu.
2021-03-28

Rusų milijardierius Abramovičius įsigijo pirkinį už beveik 500 milijonų eurų: tokios jachtos pasaulis dar nematė

Rusų milijardierius Romanas Abramovičius gali pasigirti įspūdingais turtais, o paskutinis jo pirkinys išties atima žadą. Šįkart milijardierius įsigijo 495 milijonus kainuojančią jachtą. „Solaris“ jachta, kuri šiuo metu yra statoma Vokietijoje, turės net 8 denius, taip pat aikštelę, skirtą nusileisti sraigtasparniui. Vasara ji pagaliau bus užbaigta ir turėtų atitekti Abramovičiui. Taip pat jachtoje bus net 48 kajutes, kuriose tilps 36 svečiai ir 60 įgulos narių.
2021-02-27

Susižadėjo milijarieriaus Abramovičiaus dukra Sofia: jos mylimąjį gaubia paslaptys

Džiugios naujienos milijardieriaus Romano Abramovičiaus šeimoje. Susižadėjo jo dukra Sofia.  Tiesa, sužadėtuves gaubia daug paslapčių… Viena jų – pats merginos sužadėtinis. Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad tai – paslaptingas vaikinas, vardu Jamie. Jamie pasipiršo merginai savaitgalį, jiems beatostogaujant Šv. Barto saloje. Mergina netrukus parodė savo didžiulį deimantą socialiniuose tinkluose. „Praėjusi naktis buvo ta, kurios niekuomet nepamiršiu.
2021-01-03

„Land Rover“ gamoje – net 6 visureigiai su „Plug-in“ varikliais

Jau netolimoje ateityje visas transportas bus elektrifikuotas, tačiau prie naujos kartos energijos automobilių industrija nepereis per naktį. Pastaraisiais metais pokyčiai vyksta sparčiai, bet palaipsniui. Visureigių madas diktuojanti kompanija „Land Rover“ rodo aiškią modernių didesnio pravažumo modelių kryptį – jie virs hibridais, nes būtent tokį kėbulo tipą turinčių modelių elektrifikavimas yra kur kas racionalesnis nei kitų.
2020-12-29

Atnaujintame „Range Rover Velar“ – vieni švariausių variklių pasaulyje

„ Range Rover“ pristato atnaujintą „Velar“, kuris yra dar ekologiškesnis, modernesnis ir išsiskiria atnaujintu elegantišku dizainu. „Range Rover“ dabar siūlomas su hibridine „Plug-in“ pavara, šešių cilindrų eilės benzininiais ir dyzeliniais varikliais ir standartine pneumatine pakaba. Visureigyje montuojami naujos kartos keturių cilindrų „Ingenium“ dyzeliniai varikliai užtikrina ypač didelį efektyvumą ir puikias važiavimo savybes.
2020-09-23

Dar vienas karališkosios šeimos narys nusivylė Harry: jo elgesys priminė situaciją iš praeities

Šių metų pradžioje, kai paskelbė apie tai, kad atsisako karališkosios šeimos titulų ir išvyksta gyventi į JAV, princas Harry ir jo žmona Meghan Markle kaip reikiant sukrėtė karališkąją šeimą.  Ir nors buvo žinoma, kad tai nuliūdino daugelį šeimos narių, tik dabar paaiškėjo, ką apie tai galvoja princas Philipas.
2020-09-10

Jungtinėse Valstijose protestuojantys gyventojai sudegino apie 100-ą automobilių

Jungtines Valstijoas vėl krečia naujas skandalas. Į gatves vėl išėjo gausus būrys protestuotojų po to, kai interneto platybėse pasirodė vaizdo įrašas, kuriame matoma kaip policininkai nušauna juodaodį Jungtinių Valstijų pilietį. Kaip ir anksčiau, į gatves išėję protestuotojai savo pasipiktinimą išreiškė siaubdami nieko dėtų žmonių turtą. Šį kartą jiems užkliuvo automobiliais prekiaujančios įmonės turtas.
2020-08-26

Paaiškėjo tikroji priežastis, išskyrusi princus: Harry ir Williamas dėl to nesutarė metų metus

Daugybę karališkosios šeimos gerbėjų nuolat domino dvi temos – dėl ko kilo nesutarimai tarp Kate Middleton ir Meghan Markle, bei, žinoma, kas šitaip atskyrė brolius – princą Harry ir Williamą? Ir nors versijų buvo įvairiausių, dar niekas į dienos šviesą nebuvo iškėlę to fakto, kuris iškeltas naujausioje knygoje apie karališką šeimą „Finding Freedom“. Vos knygai pasirodžius, princo Harry ir M. Markle atstovai spaudai patikino, kad jiedu prie knygos rašymo neprisidėjo, vis dėlto nė vienas fakt...
2020-08-24

Biografinė knyga apie Meghan ir Harry sudrebins karališkąją šeimą: paaiškėjo, kas bus įskaudintas labiausiai

Jau visai netrukus pasaulį išvys naujausia knyga apie princą Harry ir jo mylimąją Meghan Markle, pavadinimu „Finding Freedom“. Knygoje bus atskleista daugybė privataus poros gyvenimo detalių, o taip pat aprašyta ir visa karališkoji drama, privertusi juodu persikelti už Atlanto. Jau dabar kalbama apie tai, kad knyga sulauks ypatingo dėmesio, deja, ne visas jis karališkajai šeimai bus priimtinas. Šaltinių teigimu, būtent karalienė bus ta, kurią knyga paveiks labiausiai.
2020-08-02

Visos Harry ir Meghan paslaptys, apie kurias dar nežinojote: teko pereiti tikrą pragarą

Jau visai netrukus pasaulį sudrebins nauja knyga apie princo Harry ir jo mylimosios Meghan Markle gyvenimą „Finding Freedom“, kurioje atskleidžiamos slapčiausios poros gyvenimo detalės, o taip pat nemažai kalbama ir apie karališkosios šeimos dramas. Ir nors princo ir Meghan atstovas spaudai patikino, kad jie prie knygos rašymo neprisidėjo, nė vieno fakto taip pat nepaneigė.
2020-08-01
Į viršų