Lietuviai, kurių pristatinėti nereikia: įrašų kompanijos seka jaunuosius muzikos kūrėjus iš „Power Hit Radio“

Paslaptingasis lietuvių elektroninės muzikos kūrėjas Dynoro klausytojus papirko dar praėjusią vasarą, o dabar jo žingsniais seka ir kiti, ne ką mažiau talentingi lietuvių kūrėjai – Lucky Luke, Gaullin bei daugelis kitų. Vaikinų talentas – neginčijamas, o Dynoro, iškėlęs Lietuvos vėliavą, praėjusią vasarą pasirodė ir viename populiariausių pasaulio festivalių „Tomorrowland“.

Dynoro, Lucky Luke ir Gaullin (tv3.lt fotomontažas)
7

Tačiau pasirodo, kad ne ką mažiau svarbus yra ir geras startas, kurį visi aukščiau išvardyti vaikinai, sukaupę jėgas ir nusispjovę į baimes, prieš keletą metų gavo atsiuntę savo kūrinius į „Power Hit Radio“ savaitgalio laidą „Pagaminta Lietuvoje“. 

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuviai, kurių pristatinėti nebereikia: pirmuosius klausytojus rado „Power Hit Radio“

Anot „Power Hit Radio“ vadovo Sauliaus Baniulio, „Pagaminta Lietuvoje“ – tai rubrika, skirta visiems pradedantiesiems šokių muzikos kūrėjams. Čia savo pirmuosius kūrinius pristatė ir anksčiau minėti Dynoro, Lucky Luke ar Gaullin.

Apie savo netikėtai dar vaikystėje užgimusią meilę šokių muzikai naujienų portalui tv3.lt papasakojo ir muzikos prodiuseris Lucky Luke, kurį jau pastebėjo „Sony Music Entertainment“.

REKLAMA

Lucky Luke pasakojo, kad viskas prasidėjo nuo vaikiško smalsumo. „Kai man buvo 10 metų, vasarą kiekvieną dieną žiūrėdavau MTV Dance ir pamilau elektroninę šokių muziką. Man pasidarė įdomu, kaip viskas vyksta, tad nusprendžiau pabandyti kurti tokią muziką ir pats“, – sakė jis.

Pirmojo jo kūrinio debiutas „Power Hit Radio“ laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ įvyko dar 2012 metais. „Manau, nesunku įsivaizduoti, koks „kosmosas“ tai buvo dvylikmečiui vaikui – „Mano dainą groja per radiją!“ – prisiminė Lucky Luke.

Tiesa, jis neslepia, kad pamačius siūlymą atsiųsti savo kūrinį „Power Hit Radio“ „Facebook“ paskyroje, jis iš pradžių dvejojo, mat žinojo, jog jo kūryba tuo metu dar tikrai nebuvo profesionali: „Bet pasakiau sau: „Jei pabandysiu, juk niekas per galvą neduos“ ir tiesiog per daug negalvodamas išsiunčiau.“

Paklaustas, ar toks geras startas pradėjo atsispirti dar didesnei kūrybai, muzikos prodiuseris neslėpė: „Be abejonės. Buvo laikas, kai norėjau viską mesti, bet, kaip tyčia, „Power Hit Radio“ man atvėrė labai daug kelių priimdama mano kūrinį „LYD (Like You Do)“, kuris tiesiog be perstojo grojo ir užkariavo „Power Hit Radio“ topus. Gavau daug dėmesio ir palaikymo, o tai mane skatino kurti ir eksperimentuoti toliau.“

Praėjus keliems metams – 2018 metais – sėkmingą Lucky Luke kūrybą pastebėjo ir didžiulė leidybinė kompanija, „Sony Music Entertainment“.

„Mane pastebėjo 2018 metais, po to kai Dynoro išleido savo mega hitą „In My Mind“, o Gaullin taip pat gerai pasisekusį „Moonlight“. Mano eilė atėjo netrukus – 2019 metais iš naujo išleidome „Cooler Than Me“, kuris nuolat kyla iki pat šiandienos, o šių metų gegužės mėnesį išleidome „Cherry Cola“, kurį sukūriau su Gaullin. Panašu, kad mūsų bendradarbiavimas dar tikrai nesibaigs“, – džiaugėsi muzikos prodiuseris.

Negana to, pasirodo, kad visi tie puikiai žinomi lietuvių elektronikos atstovai – Lucky Luke, Dynoro ir Gaullin – taip pat ir draugai. „Su Gaullin esame geriausi draugai nuo senų laikų, o su Dynoro taip pat sutariu labai gerai – dažnai bendraujame bei kartu esame įsirengę studiją Vilniuje“, – teigė muzikos prodiuseris pridėdamas, kad šią vasarą jis nenustos – ir toliau ketina stebinti klausytojus savo hitais.

Jei ir jūs svajojate apie tokią sėkmę, esate neabejingi šokių muzikai ir norite, kad jūsų kūriniai būtų išgirsti, pasidalinkite būsimais hitais su „Power Hit Radio“ klausytojais – nuoroda galite užpildyti čia.

„Pagaminta Lietuvoje“ premjeras galite girdėti kiekvieną darbo dieną, nuo 19 val., o šeštadieniais ir sekmadieniais šių kūrinių galite klausytis net valandą specialiai tam skirtoje laidoje.

Lietuviškos elektroninės muzikos laida „Pagaminta Lietuvoje“ – eteryje šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 16 iki 17 val.!


Rašyti komentarą...
V
Veza
2020-05-21 16:12:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų