„The Roop“ – dar vienas puikus įvertinimas: sužavėjo Australijos „Eurovizijos“ mylėtojus

Šiais metais laukiamiausias dainų konkursas „Eurovizija“ dėl koronaviruso pandemijos taip ir neįvyko, tačiau daugybė paprastai čia dalyvaujančių šalių nusprendė vis tiek išrinkti savo nugalėtojus.

20

Šeštadienį paaiškėjo, kad Lietuvai turėjusi atstovauti grupė „The Roop“ su daina „On Fire“ pavergė vokiečių širdis, o šiandien tapo aišku, kad šiam kūriniui neabejingi ir australai.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „The Roop“ lyderis kreipėsi į lietuvius: yra vienintelis būdas, kaip išvengti katastrofos

Pirmąją vietą australai atidavė Islandijos atstovams, Daði & Gagnamagnið bei jų dainai „Think About Things“. Vos paaiškėjus, kad Islandijos atstovais „Eurovizijoje“ tapo būtent jie, ši daina tapo tikra sensacija – „YouTube“ platformoje vaizdo klipas peržiūrėtas daugiau, nei 7 milijonus kartų.

Antrąją vietą australai skyrė Rusijos atstovams „Little Big“ ir jų dainai „Uno“, o štai galiausiai trečioji vieta atiteko Lietuvai, grupei „The Roop“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Lietuvai tai – ne vienintelis virtualus apdovanojimas. Šeštadienio vakarą surengtame Vokietijos alternatyviame konkurse, skirtame pagerbti „Eurovizijoje“ turėjusius dalyvauti dalyvius, nugalėjo grupė „The Roop“.

Grupės nariai buvo išvykę į Hamburgą, todėl šeštadienio vakarą pasirodė Vokietijos televizijos ekranuose. Nors minėtas šou tebuvo paguodos renginys „Eurovizijos“ gerbėjams, čia pasirodę „The Roop“ pelnė žiūrovų simpatijas ir sulaukė išskirtinio dėmesio – Lietuva triumfavo.

Be Lietuvos, šiame renginyje dalyvavo ir kitos šalys: Azerbaidžanas, Bulgarija, Danija, Islandija, Italija, Malta, Rusija, Švedija ir Šveicarija.

Nugalėtojus ARD transliacijoje rinko televizijos žiūrovai.


Rašyti komentarą...
r
rimas
2020-05-18 17:45:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
tavimi ,matomai ,irgi nesizavi...pirstu darytas(a) NU BET KA DARYSI,ESI ,IR TIEK...
Atsakyti
0

L
Lietuvis
2020-05-20 09:38:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super daina. O jūs komentatoriai esate smegenų invalidai.
Atsakyti
-1

L
Lietuvė
2020-06-27 07:31:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šlamštas tai tu,šlykštus šlamštas!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų