Emocingoje transliacijoje paaiškėjo pirmieji trys „Lietuvos talentai. Supervaikai“ superfinalo dalyviai

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai išvydo pirmąjį projekto „Lietuvos talentai. Supervaikai“ pusfinalį. Jo metu paaiškėjo trys į superfinalą keliaujantys dalyviai – jie jau gegužės 31 d. kovos dėl 10 tūkst. Eurų.

101

Tiesioginės transliacijos metu scenoje savo talentus demonstravo Gabrielė Pareščiūtė, Kotryna Čerkauskaitė, Paulius Rimeikis, Lukrecija Šiaulytė, Motiejus Dudnikas, Perla Burneikytė, Tėja Krisiulevičiūtė ir Deimantė Gelažauskaitė, Miglė Miknevičiūtė, Julija Jevtušenkaitė, Sandra Jadeškaitė, Kristina Bujanauskaitė ir Barbora Cirtautaitė, rašoma pranešime spaudai.

(101 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Lietuvos talentai. Supervaikai“

Visi dalyviai buvo paruošę naujus, iki šiol nematytus pasirodymus, kuriuos lydėjo ugnies šou, įspūdingos vizualizacijos, šviesų efektai. Žiūrovai nusprendė, kad į superfinalą keliauja Tėja ir Deimantė bei Kristina Bujanauskaitė. Šios dalyvės pelnė daugiausiai balsų.

K. Bujanauskaitė – „Lietuvos talentai“ nugalėtojo, žonglieriaus Kasparo Bujanausko sesuo. Sekmadienį ji šventė savo gimtadienį! „Tikras talentas šviečia iš toli. Matau tokį įdirbį ir užtikrintumą“, – sakė teisėja Neringa Čereškevičienė.

Tėją ir Deimantę teisėjas Justinas Jankevičius pavadino „šokių monstriukėmis“ ir gyrė už tai, kad scenoje jos išlieka vaikiškomis. Mergaitėms puikiai pavyksta ne tik šokti, bet ir būti labai artistiškoms. „Labiausiai mane žavi jūsų tarpusavio ryšys. Jūsų širdutės yra kartu, esate tikras duetas“, – sakė N. Čereškevičienė.

Trečioje ir ketvirtoje vietoje atsidūrė Paulius Rimeikis ir Perla Burneikytė. „Jūs užsikėlėte kartelę taip aukštai... Esate per gera, kad Lietuva galėtų jus prarasti“, – apie talentingos mergaitės pasirodymą sakė teisėjas Justinas Jankevičius ir skyrė jai balsą. Vis dėlto kiti du teisėjai nusprendė, kad į superfinalą bilietas turi būti suteiktas krištolinio balso savininkui P. Rimeikiui, kuris scenoje atliko itin jautrią dainą.

Ateinantį sekmadienį žiūrovai išvys ir šokių kolektyvų pasirodymus. Jie dėl saugumo reikalavimų iš anksto bus nufilmuoti įspūdingoje vietoje po atviru dangumi. Antrame tiesioginiame finale

pasirodys Adrija Žilinskaitė, Kipras Makutis, Adomas Dimša, grupė „Mode“, SFINX, „RED Kids“, „Gustas Rukas“, „Tepam slides“, Luana Puraitė, Aurėja Šedbaraitė, Kipras Jurkonis, „Smaragdo miesto žonglierės“.

Antrasis „Lietuvos talentai. Supervaikai“ finalas jau sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų