Pirmasis „Lietuvos talentai. Supervaikai“ finalas: kas kovą tęs, o su kuo teks atsisveikinti?

Šiandien 19.30 val. TV3 televizija savo žiūrovus pakvies pamatyti įspūdingą, pirmojo „Lietuvos talentai. Supervaikai“ finalą. Čia savo talentus pademonstruos visi teisėjų atrankas įveikę dalyviai.

Talentingieji Lietuvos vaikai scenoje šįkart parodys naujus pasirodymus ir taip bandys pelnyti tiek žiūrovų, tiek ir teisėjų meilę. Stengtis yra dėl ko – šou prizas 10 tūkst. eurų.

Šiandien, pirmajame pusfinalyje, pasirodys 12 teisėjų atrankas įveikusių dalyvių. Gabrielė Pareščiūtė, Kotryna Čerkauskaitė, Paulius Rimeikis, Lukrecija Šiaulytė, Motiejus Dudnikas, Perla Burneikytė, Tėja Krisiulevičiūtė ir Deimantė Gelažauskaitė, Miglė Miknevičiūtė, Julija Jevtušenkaitė, Sandra Jadeškaitė, Kristina Bujanauskaitė, Barbora Cirtautaitė.

Tiesa, į superfinalą pateks tik 4 iš 12 dalyvių. Trys pirmosios vietos, pelniusios daugiausiai žiūrovų balsų, be kovos keliaus į superfinalą. Ketvirtą ir penktą vietas užėmę dalyviai stos prieš teisėjus. Jie balsuodami nuspręs, kas turi keliauti toliau, į superfinalą.

Įdomu tai, kad nors žiūrovai renginį stebės iš namų, talentų palaikymo komandos galės tiesiogiai dalyvauti pasirodyme, o tai, kaip jie serga už savo dalyvius, matys visa Lietuva. Ypatingas technologinis sprendimas leis būnant saugiai namuose „atsidurti“ filmavimo salėje, tiesiai už projekto teisėjų.

„Lietuvos talentai. Supervaikai“ kūrybinė komanda filmavimo metu imsis visų saugumo priemonių. Šou rengėjai pasirūpins teisėjų, dalyvių ir kūrybinės komandos saugumo priemonėmis.


Rašyti komentarą...
N
Nijole
2020-05-17 22:49:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne rodykit vaikų turtingi pedofilai žiūri,, būkit atsargūs saugokit vaikus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų