Retai interviu dalijantis Javtokas – apie šeimą: prabilo apie santykius

Visai neseniai TV3 eteryje startavo naujas, įtraukiantis, ekspresyvus ir linksmas šou „galvOK“. Prie laidos vedėjo vairo stojo žinomas aktorius Andrius Žiurauskas, o komandų kapitonais tapo publikos numylėtiniai Marijus Mikutavičius ir Mantas Katleris. Prie vieno iš kapitonų prisijungs ir buvęs krepšininkas, dabartinis Kauno „Žalgirio“ sporto direktorius Robertas Javtokas, kuris žaidime išbandys savo jėgas.

Dar prieš laidą kalbintas R. Javtokas pasakojo, kad pastaruoju metu tenka itin daug laiko praleisti žaidžiant žaidimus su vaikais. 

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Retai interviu dalijantis Javtokas – apie šeimą: prabilo apie santykius

Tiesa, žinomas krepšininkas prisipažino – iš tiesų jis nėra didelis žaidimų entuziastas. „Daugybės valandų negalėčiau praleisti prie žaidimų. Jeigu reikėtų rinktis, tuomet rinkčiausi loginius žaidimus. Įdomiau yra kažką galvoti. Tačiau esu toks žmogus, kuris daug nežaidžia stalo žaidimų ir panašiai. Telefone neturiu nė 1 žaidimo. Jeigu skaitosi, kad biliardas – žaidimas, tuomet jį laikyčiau įdomiausiu, kurį žaidžiu. Aišku, yra žaidimų, kuriuos žaidžiu, bet tik tada, kuomet būnu su vaikais. Ir tai darau dėl jų, o ne todėl, kad pačiam patinka. Geriau naršysiu internete, o ne žaisiu žaidimus. Jie būtų paskutinėje vietoje“, – neslėpė R. Javtokas.

Vyras tikino, kad kiekviename žaidime svarbu turėti tikslą – nugalėti: „Jeigu žinau, kad nesu stiprus žaidime, tuomet nėra tikslo žaisti. Žinoma, kad visada norisi laimėti, bet esu realistas. Jeigu neturi noro laimėti, tuomet žaidimas praranda tikslą. Nesvarbu, ką tu žaisi, svarbu yra turėti tikslą, nes kitaip tas žaidimas labai greitai nusibostų. Kai atsiranda noras laimėti ir įrodyti, tada iš karto pati motyvacija padidėja.“

Sportininkas atskleidė ir geriausią savo laisvalaikio praleidimo būdą, tačiau, deja, juo mėgautis itin dažnai negali. „Laisvalaikį mieliau leisčiau su knyga, tačiau turiu 4 vaikus, tad toks laisvalaikio praleidimo būdas dabar nėra įmanomas“, –  sakė pašnekovas.

Tęsdamas mintį apie žaidimus bei laisvalaikį su šeima Robertas sakė, kad laikas su artimaisiais nė kiek neprailgsta: „Kadangi mes visą laiką dabar praleidome sodyboje, turime daug veiklų: ūkio darbų, vaikai turi žaidimo aikšteles. Pažaidžiame krepšinį, einame žvejoti. Vaikai iki pietų mokosi, o aš ir pats turiu atlikti savo darbus, tad veiklų tikrai netrūksta. Sodybą nusipirkome jau seniau – norėjome pamatyti tą gyvenimą, kuris verda atsiskyrus nuo miesto. Aišku, dabar pasiilgstame miesto ar kokios veiklos, bet įdomu pradėti dirbti ir ūkio darbus. Žmona atsakinga už gaminimą vaikams, tačiau sodyboje aš ir pats dažnai gamindavau.“

REKLAMA

Buvęs krepšininkas džiaugėsi, jog pastaruoju metu daugiau laiko praleidžia su šeima ir tai nė kiek nepaveikė jų santykių, o net priešingai – viskas tik į gerą.

„Karantinas tikrai nepaveikė mūsų santykių. Esame tokioje neutralioje padėtyje. Dabar tik daugiau laiko praleidžiame kartu. Pradėjau labiau suprasti vaikus. Matau, kokias pamokas daro ir ko nedaro. Seniau būdavo, kad išvažiuoji ryte, o grįžti tik vakare. Mums dabar labai gerai. Santykiai tikrai neiširo, nervų niekas nesugadino. Karantinas tikrai į blogą pusę mūsų nepaveikė. Manau, kad net į gerą pusę labiau paveikė. Supratau labiau vaikus ir juos daugiau matau. Seniai buvo, kad tiek laiko leisčiau su vaikais ir šeima“, – šypsojosi R. Javtokas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad žaidimo „galvOK“, kuriame jau šį šeštadienį pasirodys ir Robertas Javtokas, išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį.

Kiekvienoje „galvOK“ laidoje dalyvauja po dvi komandas, kurios tarpusavyje varžosi ieškodamos atsakymų į žaidimo vedėjo užduotus klausimus. Kiekvieną komandą sudaro kapitonas, jo kviestinis svečias (aktorius, muzikantas ar kitas žinomas asmuo) ir palaikymo komanda, kuri gali padėti savo kapitonui laimėti dvikovą. Žaidimo azartą dar labiau kursto piniginis prizas – komandos už teisingus atsakymus gauna taškus, kurie konvertuojami į eurus, taigi, laimėjusi komanda gaus piniginį prizą.

„galvOK“:

- šeštadieniais 19.30 per TV3 televiziją ir portale tv3.lt

- darbo dienomis 9.00 val. per „Power Hit Radio“

- darbo dienomis 16.30 val. portale tv3.lt

„galvOK“ – geros emocijos garantuotos ir žaidžiantiems, ir stebintiems žaidimą!


Rašyti komentarą...
M
Matilda
2020-05-15 21:50:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai graži šeima ir tikrai gerai parasyta
Atsakyti
-2

X
Xena
2020-05-15 09:03:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puikus straipsnis
Atsakyti
-1

L
Laimė
2020-05-15 19:07:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabi šeima
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų