Gairės

andrius žiurauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrius žiurauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrius žiurauskas“.

Mįslė apie Vytauto Mikaičio pravardę suintrigavo Andrių Žiurauską: atskleidė, kas galėtų ją išduoti

Talentingi, linksmi ir pakvaišę ne tik dėl paties gyvenimo, bet ir dėl… salsos – būtent taip būtų galima apibūdinti dainininką Norbertą Liatkvoskį ir aktorę Gailę Butvilaitę.
2024-02-10

Vasario 16-osios koncertą režisuojantis Žiurauskas: „Reikia švęsti, kad esame nepriklausomi“

Jau ne pirmus metus Vasario 16-osios proga rengiamas šventinis koncertas „Aš – dalis tavęs“ patikimas į režisieriaus Andriaus Žiurausko rankas. Žinomas vyras šiemet žada unikalų renginį, kurio scenografija simboliškai atspindės vingiuotą Lietuvos Nepriklausomybės kelią ir nors jis pažymėtas skaudžiais įvykiais, iškovotą laisvę reikia branginti, vertinti bei švęsti. Šį koncertą žiūrovai bus kviečiasi gyvai stebėti vasario 15 dieną 19 val., prieš tai atsiėmus kakava.
2024-02-05

Komedijoje „Draugų lažybos“ garsiems aktoriams teko nusimesti drabužius

„Mane žiūrovai jau iš užpakalio pažįsta“, – juokiasi aktorius Mantas Stonkus. „Jiems reikėjo pasitempti“, – akį merkia aktorius Andrius Žiurauskas. „Režisierius užuodžia akimirką, kai esu storiausias“, – ironizuoja Justinas Jankevičius. „Nuogas kūnas yra laisvų minčių metafora“, – rimtai sako aktorius Valentinas Krulikovskis. Naujoje režisieriaus Justino Krisiūno komedijoje „Draugų lažybos“ ketvertukui teko pikantiškos scenos išmėginimas – jie visi turėjo nusirengti nuogi.
2024-01-19

Arūnas Valinskas pirmąkart stojo į kovą prieš Andrių Tapiną

Šio šeštadienio TV3 žaidimas „galvOK“ bus itin intriguojantis ir toks pat nuožmus. O, kaip sakys laidos vedėjas Andrius Žiurauskas, gali būti, kad šįkart žaidimas bus ir rekordiškai trumpas, nes nė neištarus klausimo pabaigos, jau gali nuskambėti teisingas atsakymas… Ir viskas dėl to, jog šįkart kovoje susitiks du puikiai žinomi vyrai, užkietėję galvas sukti verčiančių žaidimų gerbėjai.
2023-12-16

Įvaizdžio dizainerė Gutauskaitė – apie įnoringus klientus ir staigmenų kupiną gyvenimą su Žiurausku

Šį sekmadienio rytą TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai bus pakviesti iš arčiau išvysti iš garsios menininkų giminės kilusios įvaizdžio dizainerės ir scenografės Emilijos Gutauskaitės gyvenimą. Ji laidoje prabils ne tik apie savo darbo subtilybes, bet ir papasakos apie gyvenimą su 17 metų vyresniu režisieriumi Andriumi Žiurausku, atskleis, kuo pora mėgsta vienas kitą nustebinti ir kodėl kartais namuose trankosi jų durys.
2023-11-25

Aktorius Andrius Žiurauskas apie bandymą juo pasinaudoti: „Bet tu šmikis pasikėlęs b**t“

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuojasi aktorius Andrius Žiurauskas. Šiuo metu jis yra pagrindinis veikėjas režisieriaus Emilio Vėlyvio būsimame kriminalinės komedijos seriale, kur vaidina aukštumų siekiantį režisierių. Laidoje aktorius paatvirauja – tam, kad žmonės sėkmingai eitų aktoriaus keliu, reikia stengtis, eiti į atrankas, tačiau pasitaiko tokių, kurie ieško „kontaktų“, o kai jų negauna, dar ir negražiais žodžiais apsisvaido.
2023-10-14

Iš tiesų Stasiulytei nutikusi situacija tapo scena Vėlyvio seriale: „Galvojau, kad karjera čia ir pasibaigs“

Tikriausiai kiekvienas režisierius svajoja sukurti beprotiškai sėkmingą serialą ar filmą, o aktorius – tapti ryškiausia šalies žvaigžde. Vis dėlto realybėje visa tai pasiekti yra kur kas sudėtingiau nei svajonėse… Ypač tada, kai mintyse – Holivudas, bet koją nuolatos kiša tiek šmaikščių, tiek ir absurdiškų įvykių grandinė. Būtent tokį juoko ašaras šluostytis priversiantį „Patį brangiausią serialą“ nuo spalio 9-osios išvys ir visi TV3 televizijos žiūrovai.
2023-10-09

Firminis Dijoros voveraičių receptas sužavės Žiurauską: atskleidė, koks ingredientas patiekalui yra tiesiog būtinas

TV3 žaidimas „galvOK“ kiekvieną šeštadienio vakarą kviečia stebėti ne tik nesibaigiančias kapitonų Manto Katlerio ir Vytauto Mikaičio kovas, bet atskleidžia ir daugybę įdomiausių faktų apie laidoje apsilankiusius svečius. Nuo mėgstamiausių jų receptų iki nuotykių kurortuose – tuo, kad žinomi šalies žmonės turi prikaupę daugybę įdomių istorijų, žiūrovai įsitikins ir šįkart.
2023-10-07

Andrius Žiurauskas – apie geriausią vaidmenį, aktorystę ir draugystę su Emiliu Vėlyviu

Teatro, kino aktorius, laidų vedėjas Andrius Žiurauskas (47 m.) puikiai žinomas pramogų industrijoje. Vyras neslepia, kad tiek režisūra, tiek gan vėlai gyvenime atsiradusi aktorystė – tikrasis jo gyvenimo kelias ir aistra. Kelias į aktorystę, kaip pasakojo pats Andrius, neapsiėjo be kuriozų. Siekiant svajonės jam yra tekę padirbėti pačiose įvairiausiose vietose ir įkūnyti labiausiai netikėtus personažus.  „Kuo daugiau vaidini, tuo daugiau savęs perkeli į personažą.
2023-10-07

Emilis Vėlyvis ir Ramūnas Cicėnas prisikalbėjo: pažadus teko vykdyti

Nors kino režisierius Emilis Vėlyvis ir pats pradėjo filmuoti savo filmą, visai netrukus, lapkričio pradžioje, kultinį režisierių ir patį bus galima pamatyti kine. Emilis sukūrė vaidmenį stilingoje, ironiškoje ir šiek tiek šiurpioje Ramūno Cicėno komedijoje „Šeima“.  „Tiesą sakant, kitoje kameros pusėje jaučiuosi žymiai geriau“, – juokiasi Emilis, debiutiniame R. Cicėno filme „Šeima“ suvaidinęs paslaptingą šeimos pusbrolį.
2023-10-06
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų