Pareigytei šis laikotarpis – kitoks: buvau jau pavargusi

Kovo viduryje šalyje įvestas karantinas tapo išbandymu kiekvienam iš mūsų. Daugeliui gyvenimas kone sustojo, o namuose ėmė karaliauti rutina.

18

Gerai žinoma grupės „69 danguje“ atlikėja bei renginių vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė prisipažino, kad karantinas jai atnešė tik geriausias emocijas ir poilsį su šeima.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pareigytei šis laikotarpis – kitoks: buvau jau pavargusi

Moteris džiaugėsi, kad visą savo laiką gali skirti artimiesiems: „Man labai gera būti namuose su šeima, džiaugiuosi šia pertrauka, manau, man jos labai reikėjo. Tas pastovus bėgimas iššaukė nemigą ir stresą, buvo sunkus etapas. Anksčiau galvojau, kad mano darbo srityje vyrauja sezoniškumas, bet paskutiniuosius penkerius metus buvau amžiname lėkime.“

„Labai smagu laiką leisti su šeima, būti su dukra, mokyti ir užsiimti su ja. Dabar ilsiuosi, valgau, žiūriu serialus, skaitau knygas, kada noriu. Birželio mėnesį grįžtų į darbus, todėl ruošiuosi, bet nelabai noriu“, – juokėsi atlikėja.

Dabar atlikėja gyvena pilnavertišką gyvenimą: „Esu kartu su šeima ir negalvoju, kad turiu kažkur lėkti ar kažką padaryti. Anksčiau skirdavau pusvalandį ar valandą artimiesiems ir lėkdavau dirbti. Džiaugiuosi šia pertrauka, yra ką valgyti, turiu stogą virš galvos, matyt, dėl to dar širdies neskauda ir nereikia mąstyti, kaip suktis iš padėties.

Turi visuomet būti pasiruošęs tokiems dalykams, galvoti į priekį. Kaupiau patirtį iš perskaitytų knygų apie finansus, todėl moku taupyti. Antras mėnuo kaip esu be darbo, bet tokiam laikotarpiui buvau pasiruošusi.“

„Nors ir karantinas man leido pailsėti, galvojau, kad dabar laiką planuosiu ir skirsiu jį poilsiui bei šeimai, bet žinau save. Niekada neatsisakau darbo, nemoku pasakyti ne, jei man siūlo darbą, aš visuomet sutinku dirbti.

Jau birželį žmonės planuoja renginius, šventes, todėl turėsiu veiklos. Reikia laiko, kol viskas atsigaus ir žmonės vėl stovės ant kojų. Stengiuosi galvoti pozityviai ir tikėtis geriausio“, – kalbėjo Nijolė.

REKLAMA

Šį pirmadienį laidoje #IšNamų“, legendiniai Vaigauskai kalbins atlikėją ir iš jos išgirs dar daugiau įdomių faktų.

Nuo balandžio 6-osios TV3 savo žiūrovus kviečia dar vienai linksmai, padėsiančiai pakelti ūpą karantino metu – #IšNamų“. Laidos vedėjais tapę charizmatiškieji Vaigauskai kiekvienąkart savo gerbėjus nustebina vis naujomis istorijomis.

Legendinė vedėjų pora Orestas ir Džilda Vaigauskai kalba apie aktualijas, apžvelgia, kas vyksta čia ir dabar, kalbina žinomus žmones, prideda dar daugiau aštrių humoro pipiriukų prie juokingiausių video ir foto vaizdelių iš Lietuvos bei viso pasaulio.

#IšNamų“ – kiekvieną pirmadienį 19:30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų