Stebėkite tiesiogiai: „Gero vakaro šou #IšNamų“ žiūrovai patenkins smalsumą apie ryškiausias žvaigždes

Jau šiandien TV3 laidos „Gero vakaro šou“ gerbėjai prie savo televizorių ekranų išvys specialią laidą iš namų, kurioje apsilankys numylėti pramogų pasaulio veidai. Nors šiuo metu negalime keliauti ar eiti į koncertus, bet linksmintis tikrai galime! Ir tai kviečiame daryti su išskirtine „Gero vakaro šou #IšNamų“ laida, kuri šeštadienio vakarą nukels į egzotiškuosius Karibus – kelionių ir atostogų išsiilgusiems tautiečiams palmės, muzika, bikiniai taps tikra atgaiva.

Tiesa, ši laida bus ypatinga ne tik dėl to –  laidos kūrėjai pažadėjo, jog TV žiūrovai galės patenkinti savo smalsumą…

Laidos vedėjams  Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui bei laidos svečiams – Natalijai Bunkei, Žilvinui Žvaguliui, Renatai Šakalytei, Godai Alijevai, ir kitiems – gerbėjai šios transliacijos metu gali užduoti klausimus, kurių iki šiol neturėjo progos paklausti. O atsakymus jie išgirs jau iškart, tiesioginio eterio metu. 

Vakarą pradėjo Žilvinas Žvagulis stovėdamas prie DJ pulto. 

Vėliau eteryje pasirodė jau laidos simboliu tapusios Martyna ir Emilija. Jos TV3 televizijos žiūrovus supažindino su savo katinėliu Pipiru. J. Jankevičius juokavo, kad karantino metu sesutės pasidarė kur kas ramesnės, tačiau mergaitės greit pradėjo šėlioti, taip sukeldamos šypsenas transliacijos vedėjams.

Kartu su dukrele Patricija pasirodė „69 danguje“ grupės atlikėja Nijolė Pareigytė. Ji pasakojo, kaip taikosi su vyru, ir kaip sekasi mokytis kartu su dukrele.

REKLAMA

Liudas Mikalauskas vedėjams pripažino, pradedantis auginti bites. Operos solistas buvo pasipuošęs tautiniu kostiumo ir parodė savo mažąjį sūnų Jonas, kuris skubėjo pabėgti iš tiesioginio eterio.

„Gero vakaro šou“ vedėjai Renatą Šakalytę pristatė, kaip vieną geriausių visų laikų laidos svečių. Renata, atviravo, kad namuose leisti laiką jau pabodo. Vedėjai bandė provokuoti Renatą klausinėdami, ar ji nepasiilgusi „TV pagalbos“ tiek, kad namuose kelia konfliktus. Moteris tik juokėsi, kad kaimynai vadina ją svajonių kaimyne ir dažnai nuneša vienas kitiems dovanų. Siųsdama sveikinimą visoms mamoms Renata uždainavo korėjietiškai.

Renata ir Deivis Norvilai į saviizoliaciją pažiūrėjo labai rimtai ir su šeima nusprendė karantino laikotarpį praleisti sodyboje Zarasų rajone. Tiesioginio „Gero vakaro šou“ metu jie pasirodė sėdėdami malkinėje su sūnumis Emiliu ir Rėjumi. Transliacijos metu jie nusprendė papokštauti: transliacijoje pasirodė apsirengę lyg ruoštųsi į šiaurę, o vyresnysis sūnus stovėdamas už jį vaidino vaiduoklį. Tai labai prajuokino „Gero vakaro šou“ vedėjus.

Natalija Bunkė tiesioginio eterio metu demostravo, kaip pagrąžino sužadėtinio Edgaro šukuosena ir juokėsi, kad turi 8 metų patirtį, kaip sūnaus kirpėja. Tiesa, sektis kirpti pradėjo tik po 4 metų.

Vėliau prie transliacijos prisijungė ir Goda Alijeva. Tiesioginiame eteryje Goda raudonavo iš gėdos, kuomet sūnus žiūrovams demonstravo savo turimus žaidimus. 

Netrukus prie Godos Alijevos prisijungė ir Nijolė Pareigytė. Jos vykdė įvairias vedėjų užduotis ir nors kurį laiką pirmavo Nijolė, tačiau galiausiai nugalėjo draugystė. 

REKLAMA

Primename, kad klausimus žiūrovai gali užduoti visos laidos metu tv3.lt portale.

Prie DJ pulto šiandien stos Žilvinas Žvagulis, o laidos vedėjai J. Jankevičius ir M. Stasiulis kalbins linksmiausius visų sezonų svečius: Liudą Mikalauską, Godą Alijevą, Nataliją Bunkę, Renatą Šakalytę, Deividą Norvilą, Ireną Starošaitę, žiūrovų itin pamėgtas sesutes Martyną ir Emiliją bei kitus. Netrūks žaidimų, smagių išbandymų ir siautulingos muzikos.


Rašyti komentarą...
.
.
2020-04-25 19:37:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl Žvagulis keikiasi tiesioginiame eterije?
Atsakyti
0

Z
Ziurove
2020-04-25 19:38:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aprenkit Dijorą, jau nusibodo
Atsakyti
-1

Žiauru
2020-04-25 19:39:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Garso blet. Girtas žvagulis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (197)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų