mindaugui stasiuliui

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugui stasiuliui“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugui stasiuliui“.

„Karštai su tv3.lt“ vedėjas A. Anužis – apie didžiausius eterio kuriozus, pašnekovų grasinimus ir vos nekilusias peštynes

Naujienų portalo tv3.lt vyriausiasis redaktorius, TV3 žinių bei laidos „Karštai su tv3.lt“ vedėjas Artūras Anužis neslepia – ko tik nėra tekę patirti per visą karjerą... Nuo įvairiausių pašnekovų pasiūlymų iki įsikarščiavusių politikų ar net reportažo apie pomidorą rekordininką – Artūras šio trečiadienio laidoje „Gero vakaro šou“ išties turės ką papasakoti. Žinomą vyrą TV3 žiūrovai yra įpratę matyti rimtą, tačiau šį vakarą A. Anužis parodys visai kitą savo pusę.
2021-05-05

Starošaitė – apie niekam negirdėtą savo talentą, dalyvavimą projekte ir iššūkius

Visai neseniai dainininkė bei Žilvino Žvagulio žmona Irena Starošaitė ryžosi iššūkiui ir papildė „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių gretas. Ir nors į projektą ji atvyko kaip atlikėja, pasirodo, kad tik puikiu balsu Irenos talentai dar nesibaigia. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ dainininkė Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui papasakojo apie kitus savo gabumus, pasirodo, kad Irena lengvai galėtų konkuruoti net ir su statybininkais.
2021-04-17

Irena Starošaitė atskleidė ne visiems žinomą savo talentą: pirmąkart tai išbandė būdama vos 14-os

Visai neseniai dainininkė bei Žilvino Žvagulio žmona Irena Starošaitė ryžosi iššūkiui ir papildė „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių gretas. Ir nors į projektą ji atvyko kaip atlikėja, pasirodo, kad tik puikiu balsu Irenos talentai dar nesibaigia. Šio vakaro TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ ji Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui papasakos apie kitus savo gabumus. Pasirodo, kad Irena lengvai galėtų konkuruoti net ir su statybininkais.
2021-04-14

„Didįjį šou burbulą“ paliko naujokas: ar jo vietą užėmusiai žinomai moteriai pavyks išlikti ilgiau?

Sekmadienio vakarą TV3 ir TV3 Play žiūrovai „Didžiajame šou burbule“ išgirdo gražiausius meilės kūrinius. Deja, kaip ir kiekvieną sekmadienį, projektą paliko dar vienas dalyvis, o jo vietą pakeitė naujas. Tiesa, niekas nesitikėjo, kad „Didįjį šou burbulą“ paliks žmogus, kuris atėjo vos aną savaitę… Susumavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad su projektu atsisveikinti teks tik praėjusį sekmadienį „Didžiajame šou burbule“ pasirodžiusiam Ruslanui Kirilkinui.
2021-04-12

Rastokaitė – apie nepamirštamą patirtį: reikia prieštarauti savo prigimčiai, kristi ir apsimesti, kad esi negyvas

Neišdildomi įspūdžiai Indijoje, skrandžiui šoką sukėlęs gėrimas ir būdas, kaip išsaugoti gyvybę, jei sutiktų mešką – tai tik dalis to, ką charizmatiškoji aktorė bei prisiekusi kelionių mėgėja Lina Rastokaitė yra patyrusi kelionių metu. Neseniai „Gero vakaro šou“ laidoje apsilankiusi žinoma moteris laidos vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui papasakojo apie įsimintiniausias savo keliones, egzotiškiausias aplankytas vietas ir sunkiau pamirštamus išgyvenimus.
2021-03-21

„Lietuvos talentai. Supervaikai“ nugalėtojas Jonas – apie gyvenimą po pergalės projekte: be akordeono ir toliau neįsivaizduoja nė dienos

Praėjusių metų pavasarį 15-metis akordeonistas Jonas Vozbutas pakerėjo projekto „Lietuvos talentai. Supervaikai“ komisiją ir žiūrovus ir tapo nugalėtoju. Ir nors pergalė be galo maloni ir vertinga, Jonas neslepia – niekas neateina šiaip sau, o be sunkaus darbo nebus ir rezultatų.
2021-02-15

Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti – šventinis TV šou „Aš tikrai myliu Lietuvą“

Laisvė yra šventė, laisvė yra spalvos, šypsenos, dainos ir meilė savo šaliai.  Žiūrimiausia televizija TV3 šalies žmones kviečia susiburti džiaugsmingai šventei ir Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną švęsti su išskirtiniu, specialiai šiai progai ruošiamu televiziniu šou „Aš tikrai myliu  Lietuvą“, vasario 16 d. 19.30 val.
2021-02-08

Itin atviras Mantas Wizzard – apie keisčiausius žiūrovų prašymus, išsipildžiusią didžiausią svajonę ir tamsiąją triukų pusę

Magiški triukai, stebuklingi pasirodymai ir puiki nuotaika – visą tai geriausias Lietuvos iliuzionistas Mantas Wizard transliavo TV3 laidoje „Gero vakaro šou“.  Jis ne tik pademonstruos galybę triukų, bet ir atskleis paslaptį, kaip kai kurie jų atliekami, pasidalins daugybe smagių nutikimų iš savo pasirodymų bei papasakos, kaip išsipildė didžiausia jo svajonė. Vos įžengęs į studiją Mantas Wizard atliko triukus, kurie nustebino laidos vedėjus.
2021-01-06

Wizard apie iliuzijos meną: „Kai daiktai skraido scenoje, tai – magija, kai namuose, tai – santuoka“

Šventinė nuotaika kartu su šventėmis nesibaigė! Šį vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ – magiški triukai, stebuklingi pasirodymai ir puiki nuotaika kartu su geriausiu Lietuvos iliuzionistu Mantu Wizard. Jis ne tik pademonstruos galybę triukų, bet ir atskleis paslaptį, kaip kai kurie jų atliekami, pasidalins daugybe smagių nutikimų iš savo pasirodymų bei papasakos, kaip išsipildė didžiausia jo svajonė.
2021-01-06

Prūsaičio žodžiai sulaukė plojimų: paaiškino, kaip suprato, kas yra tikri jo draugai

Dainininkas, kompozitorius bei muzikinio projekto „X faktorius“ teisėjas Saulius Prūsaitis visais laikais mokėdavo išjudinti publiką, o jo koncertai ne vieną palikdavo be žado. Tiesa, pasirodo, kad apie šį atlikėją žinome dar tikrai ne viską. Apsilankęs „Gero vakaro šou“ laidoje Saulius papasakojo ne tik apie vieną audringiausių savo koncertų ir neįtikėtinas jo metu gimusias idėjas, bet ir apie tai, kokius buities darbus nesunkaii gebėtų pasidaryti pats, ir ką laiko tikraisiais savo draugais.
2020-12-09
REKLAMA
REKLAMA

Pareigytė ryžosi išbandymui: tokiam makiažui pasidažyti sutiktų ne kiekviena moteris

Trečiadienio vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje svečiuosis gerai žinoma atlikėja ir renginių vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė bei žymiausių Lietuvos serialų aktorius Šarūnas Banevičius. Laidoje tikrai netrūks juoko – svečiai dalinsis šmaikščiausiomis istorijomis iš savo gyvenimo ir atliks netikėčiausias užduotis. Nijolė jau ne pirmą kartą dalyvauja „Gero vakaro šou“ laidoje. Žiūrovams ji taip patiko, kad atlikėja vėl sugrįžo į laidą, su dar didesne juoko doze.
2020-11-18

Motiejūnas – apie šokiruojančią patirtį Kinijoje: vieno įvykio ligoninėje negali pamiršti iki šiol

Šį trečiadienio vakara laida „Gero vakaro šou“ sulaukė ypatingo svečio, krepšininko Donato Motiejūno. Šis atvirai papasakojo, su kokiais iššūkiais tekdavo susidurti krepšinį bežaidžiant užsienio šalyse, bei įvardijo, kas jį ten nustebindavo labiausiai. Taip pat žinomas vyras atskleidė, kuriame pasaulyje kampelyje, kadangi yra kilęs iš Kaimo, jautėsi geriausiai. Įspūdingo ūgio – 2,13 m – ūgio krepšininkas prisiminė, kad jau nuo mažų dienų visuomet išsiskirdavo iš draugų būrio.
2020-09-23

Atskleistos Zvonkų paslaptys: kokia moteris pravirkdė Katažiną ir su kokia ji leistų vyrui vaidinti intymioje scenoje?

Šį vakarą „Gero vakaro šou“ laidoje pasirodė tikriausiai viena mylimiausių lietuvių pramogų pasaulio porų – atlikėja Katažina Zvonkuvienė ir kompozitorius Deivydas Zvonkus.  Laidos metu pora sugebėjo ne tik prajuokinti ir pačius žodžio kišenėje neieškančius vedėjus, bet ir patvirtino faktą, kad jie apie vienas kitą iš tiesų žino viską.
2020-09-09

Šeduikytė gudriai išsisuko iš blogos padėties: sugebėjo pergudrauti tėvus

Dainininkė Jurga Šeduikytė neseniai apsilankė populiarioje TV3 laidoje „Gero vakaro šou“, kurioje vedėjams – Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui – atskleidė ne tik slaptus savo talentus, susijusius su akcentų mėgdžiojimu, bet ir papasakojo apie savo vaikystę. Pasirodo, kad muzikantų šeimoje užaugusi Jurga itin dažnai keitė gyvenamąsias vietas, o bažnyčioje yra netgi iškrėtusi pokštą, kurį puikiai pavyko paslėpti.
2020-05-29

Priežastis, dėl kurios gamtos fotografas Čepulis kaltina tėvą: viskas dėl jo įtakos

Šį vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje lankysis garsus gamtos fotografas, ornitologas, knygų apie gyvūnus autorius Marius Čepulis. Jis papasakos daugybę juokingų istorijų, nutikusių fotografuojant gyvūnus, ir kitų įdomybių, pavyzdžiui, kodėl jis su savimi nešiojasi ragus, kaip privilioti elnius ar kokį keistą garsą skleidžia stirnos.
2020-05-27

Ar šachmatų subtilybių išmanymas padės Monikai Liu nugalėti Gian Luca Demarco?

Koks absoliučiai greičiausias žemės gyvūnas? Kokį skonį įgaus ananasas, jei ant jo užbarstysim druskos? Ar gali būti, kad Eifelio bokštas iki šiol buvo perdažytas tik du kartus? Kuo galima išvalyti pridegusią keptuvę? – štai į tokius įdomius, praktiškus, netikėtus ar mokslu pagrįstus klausimus teko atsakyti praeitą šeštadienį naujojo TV3 žaidimo „galvOK“ dalyviams – Inetai Stasiulytei su Mantu Katleriu ir Mindaugui Stasiuliui su Marijumi Mikutavičiumi.
2020-05-07

„Gero vakaro šou“ vedėjai šįkart patys sulauks netikėtų klausimų: provokuos bitininkas Amšiejus

Ką rinktumėtės – ar gyvent trumpai ir mirt džiaugsmingai, ar gyvent ilgai, bet mirt iš bado? – tokius provokuojančius klausimus šiandien TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui užduos mokslų daktaras, bitininkas ir TV laidų vedėjas – charizmatiškasis Algirdas Amšiejus. Jis atskleis ne vieną neįtikėtinai įdomų faktą apie bites ir praves ne vieną intriguojančią paralelę tarp bičių ir žmonių pasaulio.
2020-05-06

Jankauskaitė prisiminė darbą radijuje: žinojo triuką, kaip gauti 12 laisvų minučių

Šį vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje viešėsianti garsi Lietuvos aktorė, dainininkė, laidų vedėja Inga Jankauskaitė su nostalgija prisimins laikus, kai dirbo radijuje, dainavo grupėje „L+“ ir papasakos ne vieną smagų nutikimą iš gyvenimo bendrabutyje. Laidos vedėjams Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui klausinėjant apie praeitį, Inga Jankauskaitė papasakojo apie tuos laikus, kai dirbo radijuje, tuomet, pasak jos, viskas buvo visiškai kitaip.
2020-04-29

Stebėkite tiesiogiai: „Gero vakaro šou #IšNamų“ žiūrovai patenkins smalsumą apie ryškiausias žvaigždes

Jau šiandien TV3 laidos „Gero vakaro šou“ gerbėjai prie savo televizorių ekranų išvys specialią laidą iš namų, kurioje apsilankys numylėti pramogų pasaulio veidai. Nors šiuo metu negalime keliauti ar eiti į koncertus, bet linksmintis tikrai galime! Ir tai kviečiame daryti su išskirtine „Gero vakaro šou #IšNamų“ laida, kuri šeštadienio vakarą nukels į egzotiškuosius Karibus – kelionių ir atostogų išsiilgusiems tautiečiams palmės, muzika, bikiniai taps tikra atgaiva.
2020-04-25

Šakalytė susidūrė su kuriozinėmis situacijomis: prašė nupirkti namą Kuršėnuose

Atlikėjai, TV laidų vedėjai ir kiti garsūs Lietuvos žmonės, neslepia, kad sulaukia itin daug dėmesio. Ir tas dėmesys būna visoks – malonus, stebinantis ar net pribloškiantis.
2020-04-23

Mačiulis prabilo apie krepšinio užkulisius: atskleidė, kodėl treneriu tapti galėtų bet kas

Šiandien „Gero vakaro šou“ laidoje vėl kalbėsime apie krepšinį. Studijoje viešėjęs legendinis sporto žurnalistas Vidas Mačiulis atskleidė daug pikantiškų detalių apie krepšinio užkulisius ir pažėrė ne vieną sąmojį. Jam nenusileido kita laidos viešnia – atlikėja GJan. Dainininkė nedalina interviu, bet laidos vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui netikėtai atsivėrė.
2019-09-11

Netikėta dvikova: Jankevičius metė iššūkį plaukimo čempionui Rapšiui

Šiandien „Gero vakaro šou“ studijoje viešės Lietuvos ir Europos plaukimo čempionas, jau pasiruošęs atstovauti mūsų šalį Tokijo olimpiadoje – Danas Rapšys. Sportininkas ne tik prisiminė karjeros pradžią, dalinosi patirtimi apie įtemptą pasiruošimą startui, bet ir priėmė Justino Jankevičiaus iššūkį – vyrai susirungė baseine ir varžytuves pratęsė studijoje. Nuo mažumės sportuodamas Danas sukaupė išties įspūdingą medalių kolekciją, kuri vos telpa į lagaminą.
2019-05-15

Tai, ko užsiprašo po koncerto M. Mikutavičius, papiktintų A. Verygą

Dainininkas, muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėjas Marijus Mikutavičius sako, kad labai mėgsta Kalėdas. Nepaisant to, kad gruodis jam kaip ir daugeliui muzikantų – tikras darbymetis, o per šventes dažniausiai tenka būti ant scenos, Marijonas tikina, kad kai kuriuos kalėdinius papročius jis pradeda jau dabar. „Skaniausias Kūčių valgis man – kūčiukai. Iš tikrųjų aš juos jau dabar valgau.
2017-12-06

Vasario 16-osios aktą radęs Liudas Mažylis ir Justinas Jankevičius – giminės?

Vasario 16-osios aktą Vokietijos archyvuose radęs profesorius Liudas Mažylis jau susitaikė su užklupusiu populiarumu ir išgirdęs, kad per dieną tapo žymiausiu Lietuvos žmogumi, to neneigia. Nors dėmesys profesoriui nėra vien tik malonus, sako, kad labiausiai džiugina gatvėje besišypsantys žmonės: „Pasirodo, aš tą šypsenų užkratą paėmiau ir parvežiau. Nežinau, ar kauniečiai šypsosi ir vieni kitiems, bet man šypsosi“, – džiaugiasi profesorius.
2017-04-19

Broliai Lavrinovičiai papasakojo, ką veiks baigę krepšininkų karjerą

Vieni mylimiausių Lietuvos krepšininkų – broliai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai šį sezoną žaidžiantys Panevėžio „Lietkabelio“ komandoje teigia, kad tai buvo viena iš jų svajonių – kartu žaisti lietuviškame klube. Nors broliai retai bendrauja nepaerzindami vienas kito, apie artimą jų ryšį byloja kosminės sąskaitos už pokalbius telefonu, kai jie žaisdavo skirtinguose pasaulio kraštuose.
2017-04-05

Naujas vedėjas: kas sugrįžusiame projekte „Pakartok!“ pakeis J. Jankevičių?

Populiarusis parodijų šou „Pakartok!“ grįžta į televizijos eterį! Aktoriai įsikūnys į aktualiausius šių dienų herojus, ryškiausias pramogų pasaulio, politikos žvaigždes. Iki ašarų juokinantys pasirodymai, šmaikščios profesionalios komisijos pastabos ir mylimiausi Lietuvos aktoriai – visą tai žada atsinaujinęs TV3 projektas „Pakartok!“. Projekte savo talentą parodijuoti demonstruos ryškiausi praėjusių sezonų dalyviai.
2017-03-07

Naglis Šulija „Lietuvos talentuose“: parodė, kaip skambės jo komentarai

Populiariausias Lietuvoje televizijos projektas „Lietuvos talentai“ grįžta į eterį. Analogų Lietuvoje neturintis TV3 šou – proga pasirodyti ne tik dainuojantiems! Cirko artistai, magai, šokėjai – šiame projekte yra laukiami visi. „Šio projekto dalyviai žiūrovams kelia pačias įvairiausias emocijas. Vieni – žavesį, kiti – pyktį, treti – juoką, ketvirti – gailestį, nes jiems nepasiseka. Tokia emocija kaip abejingumas čia neegzistuoja.
2017-01-12

„Lietuvos talentuose“ – labai netikėtas teisėjų ketvertukas

Populiariausias Lietuvoje televizijos projektas „Lietuvos talentai“ grįžta į eterį. Analogų Lietuvoje neturintis TV3 šou – proga pasirodyti ne tik dainuojantiems! Cirko artistai, magai, šokėjai – šiame projekte yra laukiami visi. „Šio projekto dalyviai žiūrovams kelia pačias įvairiausias emocijas. Vieni – žavesį, kiti – pyktį, treti – juoką, ketvirti – gailestį, nes jiems nepasiseka. Tokia emocija kaip abejingumas čia neegzistuoja.
2017-01-11

Žydrūnas Savickas: mane dažnai kviečia padėti perkraustyti fortepijonus

Per savo sportinę karjerą net 50 pasaulio rekordų pagerinęs, 8 kartus stipriausiu pasaulio žmogumi tapęs Žydrūnas Savickas dar neseniai gerbėjus stebino savo pokyčiais. Galiūnas pripažįsta, kad jo kūno formos pasikeitė ne visai dėl to, kad pats to siekė. Po sunkios traumos sportininkui teko gerokai pavargti, kol atkūrė savo raumenis. „Pats sau esu varžovas.
2017-01-11

Dainininkas Mantas Jankavičius atskleidė, kada, kur ir kaip tapo vyru

Humoro laida „Gero vakaro šou“ šį vakarą prie TV3 ekranų vėl pakvies puikaus humoro mėgėjus. Laidoje apsilankęs dainininkas Mantas Jankavičius aiškinosi giminystės ryšius su laidos vedėju Justinu Jankevičiumi, pasakojo apie tai, kodėl apskritai išmoko groti gitara ir prisiminė studentišką gyvenimą bendrabutyje.
2016-11-23
Į viršų