justinui jankevičiui

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justinui jankevičiui“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justinui jankevičiui“.

Laura Blaževičiūtė kviečia Vasario 16-ąją paminėti kartu su šventiniu koncertu „Aš – dalis tavęs“

Yra švenčių, kurios yra svarbios tik mums, mūsų šeimai ar bendruomenei. Ir yra tokių, kurios metai iš metų turi didžiulę – ir tik stiprėjančią – reikšmę visai šaliai. O šiemet Vasario 16-oji, Lietuvos valstybės atkūrimo diena, turi ypatingą prasmę. TV3 televizija savo žiūrovus kviečia ir vėl pasijusti taip, tarsi mūsų niekas neskirtų ir 104-ąjį mūsų valstybės gimtadienį šiandien paminėti kartu.
2022-02-16

Justinui Jankevičiui teko ypatingas iššūkis: vienos scenos laukė su baime

Praėjusių metų pabaigoje kino teatrus pasiekęs Justino Krisiūno režisuotas filmas „Vyras už pinigus“ – tikras metų hitas, sudominęs ne vieną gerų komedijų pasiilgusį žiūrovą. Romantiškame ir šviesiame filme, itin tinkamame šventiniam periodui, režisierius pagrindinį vaidmenį patikėjo humoristui ir laidų vedėjui Justinui Jankevičiui. Tai jau antras J. Jankevičiaus vaidmuo kine.
2022-01-14

Justinas Jankevičius – apie intymias scenas ir darbą su Džordana Butkute: prabilo apie mylimosios pavydą

Laidų vedėjas bei humoristas Justinas Jankevičius jau antrąjį kartą ėmėsi kino aktoriaus amplua – vyras suvaidino pagrindinį vaidmenį filme „Vyras už pinigus“. Laidai „Žmonės kalba“ Justinas mielai papasakojo apie šio filmo intymiausių scenų užkulisius ir atskleidė, ką pavogė iš filmavimo aikštelės.  Komedijoje „Vyras už pinigus“ J. Jankevičiui teko intymias paslaugas teikiančio vyro vaidmuo.
2022-01-11

Sandra Daukšaitė-Petrulėnė – apie darbą su Justinu Jankevičiumi: sužavėjo viena savybė

Mylimiausio TV3 žaidimo „galvOK“ svečiais šįkart taps puikiai Lietuvos pramogų pasaulyje žinomos aktorės – Sandra Daukšaitė-Petrulėnė ir Akvilė Vitkūnaitė.
2022-01-08

„Vyras už pinigus“ premjera pritraukė būrį garsenybių: ant raudonojo kilimo – Rudokas su mylimąja

Įpusėjus švenčių maratonui vis dažniau prisimename jaukius vakarus su draugais. Vieną tokių jums ketina padovanoti naujų metų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, Lietuvos kino teatrus pasieksianti naujausia Justino Krisiūno režisuota komedija „Vyras už pinigus“. Romantiškame ir šviesiame filme, itin tinkamame šventiniam periodui, režisierius pagrindinį vaidmenį patikėjo humoristui ir laidų vedėjui Justinui Jankevičiui, šį kartą sužavėjusiam puikiais aktoriniais sugebėjimais.
2021-12-27

„Gero vakaro šou“ komanda atskleidė, kas vyksta užkulisiuose: viskas, ko nežino žiūrovas

Tikriausiai būtų sunku pagalvoti, kad vieną dieną iš TV3 eterio dingtų viena labiausiai žiūrovų pamiltų laidų „Gero vakaro šou“ – tą sunkiai galėtų įsivaizduoti ir visa šou kūrybinė komanda, ir žiūrovai, ir net pašnekovai. Šie skambutį su pakvietimu atvykti į laidą priima besišypsodami, o ir ant mėlynosios pokalbių sofos visuomet grįžta su malonumu.
2021-09-01

„Karštai su tv3.lt“ vedėjas A. Anužis – apie didžiausius eterio kuriozus, pašnekovų grasinimus ir vos nekilusias peštynes

Naujienų portalo tv3.lt vyriausiasis redaktorius, TV3 žinių bei laidos „Karštai su tv3.lt“ vedėjas Artūras Anužis neslepia – ko tik nėra tekę patirti per visą karjerą... Nuo įvairiausių pašnekovų pasiūlymų iki įsikarščiavusių politikų ar net reportažo apie pomidorą rekordininką – Artūras šio trečiadienio laidoje „Gero vakaro šou“ išties turės ką papasakoti. Žinomą vyrą TV3 žiūrovai yra įpratę matyti rimtą, tačiau šį vakarą A. Anužis parodys visai kitą savo pusę.
2021-05-05

Starošaitė – apie niekam negirdėtą savo talentą, dalyvavimą projekte ir iššūkius

Visai neseniai dainininkė bei Žilvino Žvagulio žmona Irena Starošaitė ryžosi iššūkiui ir papildė „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių gretas. Ir nors į projektą ji atvyko kaip atlikėja, pasirodo, kad tik puikiu balsu Irenos talentai dar nesibaigia. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ dainininkė Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui papasakojo apie kitus savo gabumus, pasirodo, kad Irena lengvai galėtų konkuruoti net ir su statybininkais.
2021-04-17

Irena Starošaitė atskleidė ne visiems žinomą savo talentą: pirmąkart tai išbandė būdama vos 14-os

Visai neseniai dainininkė bei Žilvino Žvagulio žmona Irena Starošaitė ryžosi iššūkiui ir papildė „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių gretas. Ir nors į projektą ji atvyko kaip atlikėja, pasirodo, kad tik puikiu balsu Irenos talentai dar nesibaigia. Šio vakaro TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ ji Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui papasakos apie kitus savo gabumus. Pasirodo, kad Irena lengvai galėtų konkuruoti net ir su statybininkais.
2021-04-14

Rastokaitė – apie nepamirštamą patirtį: reikia prieštarauti savo prigimčiai, kristi ir apsimesti, kad esi negyvas

Neišdildomi įspūdžiai Indijoje, skrandžiui šoką sukėlęs gėrimas ir būdas, kaip išsaugoti gyvybę, jei sutiktų mešką – tai tik dalis to, ką charizmatiškoji aktorė bei prisiekusi kelionių mėgėja Lina Rastokaitė yra patyrusi kelionių metu. Neseniai „Gero vakaro šou“ laidoje apsilankiusi žinoma moteris laidos vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui papasakojo apie įsimintiniausias savo keliones, egzotiškiausias aplankytas vietas ir sunkiau pamirštamus išgyvenimus.
2021-03-21
REKLAMA
REKLAMA

Kučinskas – apie kabinamą širdžių ėdiko etiketę: „Galvoju, kaip aš galiu ant šio svieto vaikščioti“

Trečiadienio vakarą, humoristinėje laidoje „Gero vakaro šou“, svečiuosis legendinis dainininkas, kompozitorius Edmundas Kučinskas. Atlikėjas sugriaus ne vieną stereotipą apie jį, papasakos apie smagiausius vakarėlius ir kuriozus, nutikusius koncertų metu. Garsus dainininkas Edmundas Kučinskas viešėdamas TV3 „Gero vakaro šou“ laidoje paneigė ne vieną apie jį vyraujantį mitą. Vienas jų – kad Edmundas yra tikras moterų širdžių ėdikas, kiekviename mieste turintis po mylimąją.
2021-03-10

Žygis Stakėnas atskleidė padarytą didžiausią išdaigą vaikystėje: mama, sužinojusi, pašiurptų

Smagų trečiadienio vakarą TV3 eteryje, linksmiausioje laidoje „Gero vakaro šou“ pasirodys TV3 laidos „Vaikų darželis“ ir renginių vedėjas – Žygimantas Stakėnas. Laidos svečias su didžiausiu džiaugsmu prisimins savo vaikystės nuotykius ir dalinsis vaikų auginimo ypatumais bei patarimais.  Žygimantas Stakėnas „Gero vakaro šou“ studijoje papasakojo ne vieną smagų nutikimą iš vaikystės, pavyzdžiui, apie tai, kaip lenktyniaudavo su troleibusu.
2021-02-17

Bene šmaikščiausias Lietuvos vyras mini gimtadienį: ryžosi iššūkiui

Vasario 16-oji kiekvienais metais Justinui Jankevičiui ypatinga ne tik dėl to, kad tai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, bet dar ir todėl, kad būtent šią dieną žinomas vyras kiekvienais metais mini gimtadienį. Tiesa, anksčiau kalbintas J.Jankevičius yra minėjęs, kad gimtadienio jis nešvenčia, nors ir gimė tokią ypatingą dieną Lietuvai: „Na, giedojome himną... Manau, kad gimtadienis įgaus didesnę prasmę tada, kai būsiu vyresnis, tačiau dabar jo nesureikšminu.
2021-02-16

„Lietuvos talentai. Supervaikai“ nugalėtojas Jonas – apie gyvenimą po pergalės projekte: be akordeono ir toliau neįsivaizduoja nė dienos

Praėjusių metų pavasarį 15-metis akordeonistas Jonas Vozbutas pakerėjo projekto „Lietuvos talentai. Supervaikai“ komisiją ir žiūrovus ir tapo nugalėtoju. Ir nors pergalė be galo maloni ir vertinga, Jonas neslepia – niekas neateina šiaip sau, o be sunkaus darbo nebus ir rezultatų.
2021-02-15

Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti – šventinis TV šou „Aš tikrai myliu Lietuvą“

Laisvė yra šventė, laisvė yra spalvos, šypsenos, dainos ir meilė savo šaliai.  Žiūrimiausia televizija TV3 šalies žmones kviečia susiburti džiaugsmingai šventei ir Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną švęsti su išskirtiniu, specialiai šiai progai ruošiamu televiziniu šou „Aš tikrai myliu  Lietuvą“, vasario 16 d. 19.30 val.
2021-02-08

Itin atviras Mantas Wizzard – apie keisčiausius žiūrovų prašymus, išsipildžiusią didžiausią svajonę ir tamsiąją triukų pusę

Magiški triukai, stebuklingi pasirodymai ir puiki nuotaika – visą tai geriausias Lietuvos iliuzionistas Mantas Wizard transliavo TV3 laidoje „Gero vakaro šou“.  Jis ne tik pademonstruos galybę triukų, bet ir atskleis paslaptį, kaip kai kurie jų atliekami, pasidalins daugybe smagių nutikimų iš savo pasirodymų bei papasakos, kaip išsipildė didžiausia jo svajonė. Vos įžengęs į studiją Mantas Wizard atliko triukus, kurie nustebino laidos vedėjus.
2021-01-06

Wizard apie iliuzijos meną: „Kai daiktai skraido scenoje, tai – magija, kai namuose, tai – santuoka“

Šventinė nuotaika kartu su šventėmis nesibaigė! Šį vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ – magiški triukai, stebuklingi pasirodymai ir puiki nuotaika kartu su geriausiu Lietuvos iliuzionistu Mantu Wizard. Jis ne tik pademonstruos galybę triukų, bet ir atskleis paslaptį, kaip kai kurie jų atliekami, pasidalins daugybe smagių nutikimų iš savo pasirodymų bei papasakos, kaip išsipildė didžiausia jo svajonė.
2021-01-06

Prūsaičio žodžiai sulaukė plojimų: paaiškino, kaip suprato, kas yra tikri jo draugai

Dainininkas, kompozitorius bei muzikinio projekto „X faktorius“ teisėjas Saulius Prūsaitis visais laikais mokėdavo išjudinti publiką, o jo koncertai ne vieną palikdavo be žado. Tiesa, pasirodo, kad apie šį atlikėją žinome dar tikrai ne viską. Apsilankęs „Gero vakaro šou“ laidoje Saulius papasakojo ne tik apie vieną audringiausių savo koncertų ir neįtikėtinas jo metu gimusias idėjas, bet ir apie tai, kokius buities darbus nesunkaii gebėtų pasidaryti pats, ir ką laiko tikraisiais savo draugais.
2020-12-09

Garsus muzikos prodiuseris Somov – apie Panevėžį: tenai ne kartą užkliuvo jo išvaizda

Trečiadienio vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje svečiuosis garsus muzikos prodiuseris, elektroninės muzikos kompozitorius – Leon Somov. Leonas laidoje pasakos smagias istorijas apie savo vardą ir su kokiais iššūkiais jam teko susidurti gyvenant Panevėžyje. Neretai būna, jog trumpas muzikos prodiuserio vardas kai kam pasirodo tiesiog kaip ilgo vardo trumpinys.
2020-12-02

Kuzminskas atskleidė didžiausią savo vaikystės baimę: mama buvo sugalvojusi nekaltą melą

Trečiadienio vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje svečiuosis Lietuvos krepšinio įžymybė – Mindaugas Kuzminskas. Krepšininkas papasakos daug smagių istorijų iš rinktinės gyvenimo, prisipažins apie savo vaikystės baimes ir nustebins slaptais talentais.
2020-11-25

Pareigytė ryžosi išbandymui: tokiam makiažui pasidažyti sutiktų ne kiekviena moteris

Trečiadienio vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje svečiuosis gerai žinoma atlikėja ir renginių vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė bei žymiausių Lietuvos serialų aktorius Šarūnas Banevičius. Laidoje tikrai netrūks juoko – svečiai dalinsis šmaikščiausiomis istorijomis iš savo gyvenimo ir atliks netikėčiausias užduotis. Nijolė jau ne pirmą kartą dalyvauja „Gero vakaro šou“ laidoje. Žiūrovams ji taip patiko, kad atlikėja vėl sugrįžo į laidą, su dar didesne juoko doze.
2020-11-18

Justinas Jankevičius – saviizoliacijoje: atšauktas jo interaktyvus šou

TV laidų vedėjas bei humoristas Justinas Jankevičius – privalomojoje saviizoliacijoje, o dėl to atšauktas ir jau netrukus turėjęs įvykti interaktyvus jo šou „Alkoholio biblija“. Apie tai pranešta socialiniuose tinkluose, taip pat žinią naujienų portalui tv3.lt patvirtino ir Justinas. Tiesa, jau rytoj jis sulauks atsakymo apie jam atliktą koronaviruso testą.
2020-10-23

Motiejūnas – apie šokiruojančią patirtį Kinijoje: vieno įvykio ligoninėje negali pamiršti iki šiol

Šį trečiadienio vakara laida „Gero vakaro šou“ sulaukė ypatingo svečio, krepšininko Donato Motiejūno. Šis atvirai papasakojo, su kokiais iššūkiais tekdavo susidurti krepšinį bežaidžiant užsienio šalyse, bei įvardijo, kas jį ten nustebindavo labiausiai. Taip pat žinomas vyras atskleidė, kuriame pasaulyje kampelyje, kadangi yra kilęs iš Kaimo, jautėsi geriausiai. Įspūdingo ūgio – 2,13 m – ūgio krepšininkas prisiminė, kad jau nuo mažų dienų visuomet išsiskirdavo iš draugų būrio.
2020-09-23

Atskleistos Zvonkų paslaptys: kokia moteris pravirkdė Katažiną ir su kokia ji leistų vyrui vaidinti intymioje scenoje?

Šį vakarą „Gero vakaro šou“ laidoje pasirodė tikriausiai viena mylimiausių lietuvių pramogų pasaulio porų – atlikėja Katažina Zvonkuvienė ir kompozitorius Deivydas Zvonkus.  Laidos metu pora sugebėjo ne tik prajuokinti ir pačius žodžio kišenėje neieškančius vedėjus, bet ir patvirtino faktą, kad jie apie vienas kitą iš tiesų žino viską.
2020-09-09

Pociaus žmona Viktorija išdavė mielą paslaptį apie savo ir krepšininko vestuves: apie tai svajotų kiekviena

Šiandien TV3 žiūrovai išvydo pirmąją naujojo sezono „Gero vakaro šou“ laidą, kurios metu pasirodė ir retai interviu duodanti pora, krepšininkas Martynas Pocius ir jo žmona, šokėja Viktorija Pocienė.
2020-09-02

Šeduikytė gudriai išsisuko iš blogos padėties: sugebėjo pergudrauti tėvus

Dainininkė Jurga Šeduikytė neseniai apsilankė populiarioje TV3 laidoje „Gero vakaro šou“, kurioje vedėjams – Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui – atskleidė ne tik slaptus savo talentus, susijusius su akcentų mėgdžiojimu, bet ir papasakojo apie savo vaikystę. Pasirodo, kad muzikantų šeimoje užaugusi Jurga itin dažnai keitė gyvenamąsias vietas, o bažnyčioje yra netgi iškrėtusi pokštą, kurį puikiai pavyko paslėpti.
2020-05-29

Priežastis, dėl kurios gamtos fotografas Čepulis kaltina tėvą: viskas dėl jo įtakos

Šį vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje lankysis garsus gamtos fotografas, ornitologas, knygų apie gyvūnus autorius Marius Čepulis. Jis papasakos daugybę juokingų istorijų, nutikusių fotografuojant gyvūnus, ir kitų įdomybių, pavyzdžiui, kodėl jis su savimi nešiojasi ragus, kaip privilioti elnius ar kokį keistą garsą skleidžia stirnos.
2020-05-27

„Gero vakaro šou“ vedėjai šįkart patys sulauks netikėtų klausimų: provokuos bitininkas Amšiejus

Ką rinktumėtės – ar gyvent trumpai ir mirt džiaugsmingai, ar gyvent ilgai, bet mirt iš bado? – tokius provokuojančius klausimus šiandien TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui užduos mokslų daktaras, bitininkas ir TV laidų vedėjas – charizmatiškasis Algirdas Amšiejus. Jis atskleis ne vieną neįtikėtinai įdomų faktą apie bites ir praves ne vieną intriguojančią paralelę tarp bičių ir žmonių pasaulio.
2020-05-06

Jankauskaitė prisiminė darbą radijuje: žinojo triuką, kaip gauti 12 laisvų minučių

Šį vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje viešėsianti garsi Lietuvos aktorė, dainininkė, laidų vedėja Inga Jankauskaitė su nostalgija prisimins laikus, kai dirbo radijuje, dainavo grupėje „L+“ ir papasakos ne vieną smagų nutikimą iš gyvenimo bendrabutyje. Laidos vedėjams Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui klausinėjant apie praeitį, Inga Jankauskaitė papasakojo apie tuos laikus, kai dirbo radijuje, tuomet, pasak jos, viskas buvo visiškai kitaip.
2020-04-29

Stebėkite tiesiogiai: „Gero vakaro šou #IšNamų“ žiūrovai patenkins smalsumą apie ryškiausias žvaigždes

Jau šiandien TV3 laidos „Gero vakaro šou“ gerbėjai prie savo televizorių ekranų išvys specialią laidą iš namų, kurioje apsilankys numylėti pramogų pasaulio veidai. Nors šiuo metu negalime keliauti ar eiti į koncertus, bet linksmintis tikrai galime! Ir tai kviečiame daryti su išskirtine „Gero vakaro šou #IšNamų“ laida, kuri šeštadienio vakarą nukels į egzotiškuosius Karibus – kelionių ir atostogų išsiilgusiems tautiečiams palmės, muzika, bikiniai taps tikra atgaiva.
2020-04-25

Šakalytė susidūrė su kuriozinėmis situacijomis: prašė nupirkti namą Kuršėnuose

Atlikėjai, TV laidų vedėjai ir kiti garsūs Lietuvos žmonės, neslepia, kad sulaukia itin daug dėmesio. Ir tas dėmesys būna visoks – malonus, stebinantis ar net pribloškiantis.
2020-04-23

Statkevičius – apie klientų paslaptis: „Jei pradėčiau pasakoti, ką žinau, kiltų trečias pasaulinis karas“

Šiandien TV3 „Gero vakaro šou“ laidoje viešės garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius, o kitas svečias – dainininkas Jurijus Veklenko – pristatys naują dainą.  Juozas Statkevičius, kaip visada, spinduliavo pasitikėjimą savimi, negailėjo kandžiai taiklių  pastabų, bet ir pažėrė ne vieną šmaikštų sąmojį bei stiliaus patarimą. Pasak jo, aptemptos kelnės jau nebemadingos: „Dabar madingos normalios, trumpesnės kelnės ir kliošas grįžta į madą.
2019-10-16

Mačiulis prabilo apie krepšinio užkulisius: atskleidė, kodėl treneriu tapti galėtų bet kas

Šiandien „Gero vakaro šou“ laidoje vėl kalbėsime apie krepšinį. Studijoje viešėjęs legendinis sporto žurnalistas Vidas Mačiulis atskleidė daug pikantiškų detalių apie krepšinio užkulisius ir pažėrė ne vieną sąmojį. Jam nenusileido kita laidos viešnia – atlikėja GJan. Dainininkė nedalina interviu, bet laidos vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui netikėtai atsivėrė.
2019-09-11

Vitulskienė atskleidė, koks Merūno poelgis ją rimtai įsiutino: to iš vyro nesitikėjo

Šiandien „Gero vakaro šou“ studijoje viešės bene garsiausias Lietuvos operos solistas Merūnas Vitulskis su žmona drabužių kūrėja Erika. Jie papasakos apie pažinties pradžią ir pasidalins smagiomis detalėmis apie jų santykius, taip sugriaudami ne vieną mitą apie tobulą šeimą. Erika ir Merūnas pasakojo, kad susipažino dainuodami mokyklos miuzikle. Tuomet Erika vaidino valytoją, o Merūnas – direktorių. Tačiau, kaip juokavo Vitulskiai, po santuokos, jie „pareigomis“ apsikeitė.
2019-05-22

Netikėta dvikova: Jankevičius metė iššūkį plaukimo čempionui Rapšiui

Šiandien „Gero vakaro šou“ studijoje viešės Lietuvos ir Europos plaukimo čempionas, jau pasiruošęs atstovauti mūsų šalį Tokijo olimpiadoje – Danas Rapšys. Sportininkas ne tik prisiminė karjeros pradžią, dalinosi patirtimi apie įtemptą pasiruošimą startui, bet ir priėmė Justino Jankevičiaus iššūkį – vyrai susirungė baseine ir varžytuves pratęsė studijoje. Nuo mažumės sportuodamas Danas sukaupė išties įspūdingą medalių kolekciją, kuri vos telpa į lagaminą.
2019-05-15

Jankevičius atšventė 34-ąjį gimtadienį: pamatykite vieno šmaikščiausių Lietuvos vyrų pokyčius

Vasario 16-oji kiekvienais metais Justinui Jankevičiui ypatinga ne tik dėl to, kad tai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, bet dar ir todėl, kad būtent šią dieną žinomas vyras kiekvienais metais švenčia gimtadienį. Vakar jam suėjo 34 metai. Humoristas, televizijos laidų vedėjas bei aktorius niekuomet neieško žodžio kišenėje, o savo pokštais pralinksmina ir daugybę lietuvių. Tiesa, dar neseniai žinomas vyras atskleidė, kad dėl to, kiek yra pasiekęs dabar, anksčiau teko nemažai paplušėti.
2019-02-17

Merūnas atskleidė, kokius brangiausius daiktus yra pametęs kelionėse

Dainininkas, operos solistas ir garsiausias Lietuvos tenoras Merūnas Vitulskis nuolat gyvena tarp nesibaigiančių koncertų ir gastrolių. Lietuva, Anglija, Norvegija – skrydžių ir pasirodymų daugybė, todėl žinomas dainininkas net neslepia, kad pats pasimetęs tarp viešbučių, lėktuvų ir traukinių jis neretai pameta ir įvairiausius daiktus.
2017-11-29

Donatas Montvydas: dukra man sako – „tėti, nebedainuok"

Donatas Montvydas pasakoja, kad artėjantis švenčių laikotarpis jam – didelis darbymetis. Kaip ir daugelis muzikantų, Donatas šventes dažniausiai sutinka scenoje. Taip bus ir šiemet, mat per Kalėdas jo laukia koncertas. „Šeimos šventė yra Kūčios, o visos kitos – scenoje“, – TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui pasakos D. Montvydas. Dainininkas taip pat atskleis, kad lopšinių savo vaikams nedainuoja.
2017-11-22

Naują romantinę komediją įvertino žinomi šalies žmonės: paliko didelį įspūdį

Jau šiandien Lietuvos kino teatrus pasieksiančią romantinę komediją „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ pirmieji jau spėjo įvertinti žinomi šalies žmonės. Tiek socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino, tiek atlikėjas Donatas Montvydas negailėjo gražių žodžių pagrindiniam filmo aktoriui, humoristui Justinui Jankevičiui. Kartu su vyru, laidų vedėju Jonu Nainiu filme apsilankiusiai atlikėjai bei drabužių kūrėjai Simonai Nainei filmas labai patiko. „Filmas tikrai patiko, gerai praleidau vakarą.
2017-10-06

Žilvinas Žvagulis nustebino: prisipažino, kad nemoka žemaitiškai

Žilvinas Žvagulis dažnai vadinamas žymiausiu Lietuvos žemaičiu. Jis ir kalba, ir dainuoja žemaitiškai. Laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs Žilvinas žada, kad netrukus rengiamame koncertų ture neskambės nė vienas netarmiškas žodis. Vis dėlto savo žemaičių kalbos žinias Žilvinas vertina gana savikritiškai. TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjai Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis kone visą laidą bandys kalbėti žemaitiškai.
2017-10-04

Paaiškėjo „2 Barų“ nugalėtojas!

Daugiau nei du mėnesius trukęs ir didelio žiūrovų dėmesio vėl susilaukęs populiariausias TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ pasiekė finišo tiesiąją. Šiandien, šeštadienį, paaiškėjo, kuris iš dalyvių nusipelnė nugalėtojo vardo ir kuriam į finalą patekusiam barmenui atiteko pagrindinis šou prizas – žvaigždės kontraktas su TV3 televizija. Suskaičiavus žiūrovų balsus tapo aišku, kad projektą laimėjo Kristupas. Skirtumas tarp pirmos ir antros vietos buvo labai mažas.
2017-09-02

Justinas Jankevičius pasidalino pikantiška gyvenimo detale

Spalio 6 d. kino teatruose pasirodysiančioje romantinėje komedijoje „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ pagrindinį vaidmenį atlikusiam Justinui Jankevičiui nauja patirtis – didelis iššūkis. Niekada vaidybos nesimokusiam humoristui teko ne tik įsijausti į aktoriaus vaidmenį, bet ir imtis pikantiškų bučinių scenų. Filmavimo metu komikas atvirai pasidalino ir asmenine patirtimi – papasakojo apie pirmąjį savo bučinį.
2017-08-18

Tai, kas dedasi už kadro: fotosesijoje skambėjo Justino Jankevičiaus dainos

Spalio 6 d. kino teatruose pasirodys romantinė komedija „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“, kur pagrindinį vaidmenį atliks humoristas, televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius. Aktoriaus amplua debiutuojantis komikas visiems atskleis, ko gi reikia imtis, kad vos per septynias dienas susigrąžintum savo buvusią merginą. Filmo žiūrovų laukia tikra išradingumo, nesusipratimų, desperacijos, ir emocijų karuselė.
2017-08-16

Grandioziniame „2 Barai“ atidaryme visų akys krypo į Vaidą Skaisgirę

Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovus prie ekranų sukvietė populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ atidarymo tiesioginė transliacija. Karščiausio vasaros projekto vairas vėl patikėtas itin charizmatiškam vedėjų duetui – Vaidai Skaisgirei ir Justinui Jankevičiui. Ypatingai progai V. Skaisgirė pasipuošė ne ką mažiau ypatingu drabužiu – vilkėdama dizainerės Airidos Skrickienės kurtą suknelę pademonstravo fatališkos moters įvaizdį.
2017-06-25

Jau šįvakar bus atskleista didžioji „2 barai“ intriga: paaiškės iki šiol slėpti keturi dalyviai

Jau šiandien, sekmadienį, Joninių savaitgalį vainikuos ir nuotykių kupinai vasarai nuteiks į televizijos ekranus sugrįžtantis populiariausias TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“. Šįvakar pajūrio restorane „Floros simfonija“ ne tik skambės žinomų šalies dainininkų atliekamos dainos, bet ir paaiškės didžioji projekto intriga – bus atskleisti iki šiol paslaptyje laikyti keturi dalyviai.
2017-06-25

Lengvaatletė Airinė Palšytė atskleidė, kam yra davusi neteisingą savo telefono numerį

Lengvaatletė, šuolininkė Airinė Palšytė pastaruoju metu išgyvena tikrą karjeros pakilimą. Iš Europos čempionato grįžusi su aukso medaliu šuolininkė sulaukė daug dėmesio žiniasklaidoje ir, žinoma, iš gerbėjų. Tiesa, pati Airinė laidos „Gero vakaro šou“ vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui prisipažins, kad asmeniniam gyvenimui laiko lieka nedaug.
2017-04-26

Vasario 16-osios aktą radęs Liudas Mažylis ir Justinas Jankevičius – giminės?

Vasario 16-osios aktą Vokietijos archyvuose radęs profesorius Liudas Mažylis jau susitaikė su užklupusiu populiarumu ir išgirdęs, kad per dieną tapo žymiausiu Lietuvos žmogumi, to neneigia. Nors dėmesys profesoriui nėra vien tik malonus, sako, kad labiausiai džiugina gatvėje besišypsantys žmonės: „Pasirodo, aš tą šypsenų užkratą paėmiau ir parvežiau. Nežinau, ar kauniečiai šypsosi ir vieni kitiems, bet man šypsosi“, – džiaugiasi profesorius.
2017-04-19

Broliai Lavrinovičiai papasakojo, ką veiks baigę krepšininkų karjerą

Vieni mylimiausių Lietuvos krepšininkų – broliai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai šį sezoną žaidžiantys Panevėžio „Lietkabelio“ komandoje teigia, kad tai buvo viena iš jų svajonių – kartu žaisti lietuviškame klube. Nors broliai retai bendrauja nepaerzindami vienas kito, apie artimą jų ryšį byloja kosminės sąskaitos už pokalbius telefonu, kai jie žaisdavo skirtinguose pasaulio kraštuose.
2017-04-05

Prieš J. Jankevičių panaudotas „tazeris“: buvau pasiruošęs atiduoti visą savo turtą

„Tai yra žmonės, kurie kiekvieną dieną rizikuoja savo gyvybe tam, kad mes būtume saugūs. Lietuvos policija, ačiū jums labai, jūs esate mūsų angelai sargai, mes niekada to nepamiršime“, – po išbandymo elektrošoku ir išvoliojimo purve sakė Justinas Jankevičius. Šį vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ kaip niekada daug dėmesio bus skirta policijos darbui.
2017-03-29

Prakalbo apie dar vienas Mindaugo Stasiulio vestuves

Aktorius, atlikėjas ir Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Kostas Smoriginas tikina, kad labiausiai scenoje jam patinka būti vienam: „Aš labai save myliu“, – kikena Kostas Smoriginas ir mielai leidžiasi į kalbas ne tik apie artėjančius naujus darbus, bet ir apie pamėgtą poilsį su meškere rankoje. „Daugelis vaidmenų ir daugelis dainų gimsta žvejojant“, – jau šį vakarą, 20 val., laidoje „Gero vakaro šou“ atskleis žinomas teatro ir kino aktorius.
2017-03-15
Į viršų