Stasiulytė pasidalijo jaunystės nuotrauka: beveik nepasikeitus

Viena garsiausių Lietuvos aktorių – Ineta Stasiulytė socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo daugiau nei 10-imt metų senumo kadru. Daug metų prabėgo, tačiau moters išvaizda beveik nepasikeitė.

Ineta Stasiulytė parodė savo dukrą Frėja: pasakė, kaip ji pakeitė santykius su vyru
52

(52 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stasiulytė švenčia gimtadienį: išvyskite aktorės išvaizdos pokyčius

Talentinga aktorė patalpino nuotrauką, kuri daryta 2006 metais. Rodos, kad aktorė išliko tokia pat liekna ir žavinga, kaip ir buvo anksčiau. Skirtumas tik tas, kad plaukų spalva dabar šviesi. Viena iš sekėjų pasakė, jog šviesūs plaukai jai tinka labiau. Visuomet besišypsanti aktorė užburia jaunatviškumu, o jos energijos bei geros nuotaikos pavydi daugelis.

Socialinio tinklo paskyroje ji atskleidė, kad šis kadras iš pirmojo Tado Vidmanto filmo „Gyvenimo obuolys“.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad aktorė jau nuo mažų dienų žinojo, jog jos vieta yra scenoje. Nuolat švytinti, visuomet energinga bei gyvenime humoro nestokojanti I. Stasiulytė anksčiau yra pasakojusi, kad nuo pat vaikystės žinojo, jog jos kelias veda būtent į sceną. Įvairių projektų besiimančiai aktorei, atrodo, sekasi viskas.

Tačiau, moteris atskleidė, kad meistriškai įsikūnyti į personažus visai nėra paprasta, tai reikalauja daug pastangų ir drąsos. „Buvo diena, kai ir verkiau. Galvojau, siaubas – aš žinau, kiek tai reikalauja pastangų ir taip palengvėtų, jeigu pasakyčiau ne“, – savo prisiminimais dalijosi aktorė. Nors Ineta pasirinko aktorės kelią, ilgai didele aistra buvęs šokis liko jos svajonė.

Sulaukusi lemtingo pasiūlymo dalyvauti televizijos projekte „Šok su manim“, aktorė projekte ne tik išpildė užmirštą norą, bet ir surado meilę – su partneriu Deividu žinoma moteris jau skaičiuoja aštuoneris draugystės metus. „Mūsų šokių statyme nė kiek romantikos nebuvo. Duris trankėm ir buvo košmaras“, – apie santykių pradžią atviravo aktorė. Net besilaukdama 8-ame mėnesyje ji vedė renginius, filmavosi laidose, reklamose ir net kito filme. Visgi, spalio mėnesį pasaulį išvydusi jos ir mylimojo Deivido dukrelė Frėja privertė Inetą kiek sulėtinti gyvenimo tempą.  

 


Rašyti komentarą...
B
BRIMA
2019-06-13 23:23:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia baisi buvo,tokia ir liko.Juk aktorių visokių reikia ir blogietes ,ir raganas vaidinti.Dukrytė faina,genetiką gerą paveldėjo iš DeividoMa
Atsakyti
-2

G
Gintaras
2019-06-14 07:52:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tau iki jos grazaus nuostabumo toli,nereikia pavydet.
Atsakyti
-3

S
Saule
2019-06-14 17:47:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi tos musu zvaigzdes kokios jos laimingos! Nei sensta tik grazeja ir jauneja ! O viena karta taps nemirtingom ! Ir kaip cia nepavydet !
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų