ineta stasiulytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ineta stasiulytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ineta stasiulytė“.

Inetai Stasiulytei – 44: gimtadienio dieną išvyko į Italiją išpildyti savo svajonės

Televizijos ir teatro veidui, aktorei Inetai Stasiulytei gegužės 17 dieną sukanka 44 metai. Gimtadienį mininti aktorė neslepia, kad savo šventę dažniausiai praleidžia įsisukusi į darbus – tai jai ir poilsis, ir gyvenimo įprasminimas. „Per savo šventes aš visada labai mėgstu dirbti. Džiaugiuosi, kai gimtadienis sutampa su spektakliu, renginiu, nesvarbu, tai gali būti ir kito žmogaus jubiliejus. Šie metai žada ypatingai nuostabų gimtadienį, kadangi išskrendu filmuoti filmo.
2024-05-17

Ineta Stasiulytė prakalbo apie garsųjį Džildos vaidmenį: išmokė vieno svarbaus dalyko

TV3 laidoje „Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ apsilankė aktorė Ineta Stasiulytė. Pokalbio metu moteris prakalbo ne tik apie savo profesiją, bet ir atskleidė, kuris vaidmuo ją išmokė itin svarbaus dalyko.  Astrologo Naglio Šulijos paklausta, kaip nusprendė eiti aktorės keliu, I. Stasiulytė prisiminė, kad pirmuosius žingsnius žengė dar paauglystėje.  „Nuo 16 metų aš jau vaidinau teatre. Apkeliavome daug pasaulio, jau tuomet buvo daug laimėjimų ir pagrindinių vaidmenų.
2024-05-14

Labai skanus vištienos receptas abejingų nepaliks: vienas ingredientas nustebins

Į TV3 eterį grįžta laida „LIDL grilio talentai“. Pirmojoje laidoje buvo gaminami paukštienos patiekalai. Tačiau neapsigaukite – tinkamai iškepti vištieną, anot laidos vedėjo Vytaro Radzevičiaus, taip pat yra tikras iššūkis. Laidoje kartu su aktore Ineta Stasiulyte varžėsi profesionalas Marius Gudelaitis, kuris patiekalus ant grilio kepa daugiau nei 20 metų. Marius laidoje parodė, kaip pasigaminti glazūruotus vištos sparnelius.
2024-05-01

Ineta Stasiulytė laidoje atskleidė, kodėl į pagalbą norėtų pasikviesti Meškauską

Jau šiandien, penktadienį, startuoja trečiasis laidos „LIDL grilio talentai“ sezonas. Žiūrovai pamatys daugybę gardžiausių grilio patiekalų, o kartu sužinos ne tik tai, kaip patiekalus ruošia ryškiausios šalies žvaigždės, bet ir kaip nustebinti geba tikri profesionalai. O pirmoji laida taps tikra dovana tiems, kurie labiausiai mėgsta paukštienos patiekalus.
2024-04-26

Deividas Meškauskas prakalbo apie santuoką: nesu dar to patyręs

Ne vienerius metus įvairiuose televizijos projektuose spindėjęs šokėjas Deividas Meškauskas šiandien jaučiasi kaip niekad ramus ir užtikrintas. Santykiai su mylimąja –  verslininke, pardavimų vadove Asta Andriukaityte klostosi puikiai. Nors pora kol kas gyvena skirtinguose miestuose, jau vasarą abu žada įsikurti naujuose namuose Vilniuje.
55 2024-04-25

Deividas Meškauskas verčia naują lapą su mylimąja Asta – laukia džiugūs pokyčiai

Profesionalus šokėjas, choreografas Deividas Meškauskas – retas svečias pokalbių laidose, tačiau sulaukęs kvietimo atvykti į „Pasikalbėkim“ laidą ne tik jį priėmė, bet ir buvo kaip niekada atviras. Vyras papasakojo apie naują mylimąją Astą, judviejų ateities planus, artimą ryšį su vaikais ir santykius su jų mamomis.
2024-04-21

Ineta Stasiulytė apie ryšį su dukromis ir kuriozą per atostogas: „Suprantu, kad neturiu teisės kištis“

Viena ryškiausių aktorių Lietuvoje Ineta Stasiulytė nuolatos sukasi darbų gausoje. Tarp įtemptų filmavimų, repeticijų ir projektų nėra paprasta rasti laiko kokybiškam poilsiui, tad kiekviena galimybė bent kelioms dienoms atsitraukti nuo darbų, pasak žinomos moters – tikra šventė. Naują kelionę su dukromis planuojanti Ineta, pasidalino savo mintimis apie atostogas, ypatingą ryšį su dukromis ir žalingą tėvų elgesį su vaikais.
2024-04-10

Porelė kavinėje nustebino Inetą Stasiulytę: „Supratau, kad taip mąstančios moterys iš tiesų egzistuoja“

Jei jau matėte naująją kino režisieriaus Tado Vidmanto komediją „Milijonieriaus palikimas“, tikrai pastebėjote aktorę Inetą Stasiulytę jame. Suvaidinusi vyrą po padu laikančią ir nuomonės formuotoja norinčia tapti Giedriaus Savicko personažo žmoną, aktorė, rodos, po kruopelytę surankiojo tai, ką realiame gyvenime matome kasdien. „Vaidmuo mane paskatino pasidomėti narcizais-manipuliatoriais, kurių šiandien galime pamatyti ir visai šalia“, – sako Ineta.
2024-01-05

Šis užkandis per Naujuosius nuo stalo dings pirmas: išbandykite

Garsusis virtuvės šefas Gian Luca Demarco ir TV3 laida „La maistas“ su žiūrovais šiemet sveikinasi jau paskutinį kartą. O koks Naujųjų sutikimas be draugų ir skanaus maisto? Gian Luca į savo namus pasikvietė bičiulę Inetą Stasiulytę ir pasidalino gardaus jautienos tartaro receptu – jis puikiai tiks Naujųjų stalui. I. Stasiulytė ne tik atsiraitojusi rankoves gamino kartu su virtuvės šefu, bet ir papasakojo įdomių asmeninio gyvenimo istorijų.
2023-12-31

Ineta Stasiulytė atskleidė, ar jos širdis užimta: šiuo laikotarpiu mėgaujasi

Naujuosius metus daugelis pasitinka su artimaisiais ar geriausiais bičiuliais – būtent tokia bus ir paskutinė šių metų TV3 laida „La maistas“. Joje išvysime artimą Gian Lucos Demarco draugę Inetą Stasiulytę, kuriai 2023-ieji taip pat buvo įsimintini. Šiemet žinoma moteris prie jau turimų savo titulų iškovojo ir dar vieną – pergalę šokių projekte „Tangomanai“. O šį sekmadienio rytą kartu su Gian Luca Ineta ne tik gamins, bet ir dalinsis asmeninėmis istorijomis.
2023-12-29
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų