Aiškėja košmaro Lazdijuose detalės: autobusiukas galimai nuomotas, o numeriai – vogti

Policija skelbia sulaikiusi vieną vyrą, įtariamą žiauriu nusikaltimu vakar Lazdijuose. Į namus įsiveržę trys vyrai surišo moterį ir nepilnametę, o 42-ejų metų vyriškį padegė.

Kitų įtariamųjų pareigūnai tebeieško, o nedidelis Lazdijų miestas pakraupęs ir įsibaiminęs:

„Gal grįžta to dėdės gero iš Kauno laikai, kad pradėjo šitaip darytis. Na, žinokit, nejauku.“

„Paprasčiausias „skiaubiakas“. Čia nesąmonė kažkokia, kas darosi.“

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gausios policijos Lazdijuose: ieškomi į namus įsiveržę ir vyrą padegę asmenys

Taip Lazdijų gyventojai reaguoja į vakarykščius įvykius mieste. Apie pirmą valandą dienos į namą įsibrovė trys vyrai. Pirmiausia surišo 36-erių metų moterį ir 13-metę dukterį. Įsibrovėliai reikalavo pinigų.

„Grasindami daiktu, panašiu į pistoletą, vyrai reikalavo pinigų, pagrobė du auksinius žiedus ir 200 eurų“, – sako Alytaus policijos atstovė Kristina Janulevičienė.

Į namus grįžus 42-ejų metų vyrui, šis taip pat buvo surištas, nuvestas į vonios kambarį, apipiltas degiu skysčiu ir padegtas. Įsibrovėliai pabėgo.

Išsilaisvinusi moteris puolė į gatvę šauktis pagalbos. Gausios policijos pajėgos iš karto pradėjo šukuoti Lazdijus, apylinkes ir ieškoti egzekuciją įvykdžiusių asmenų.

Buvo apsuptas visas Lazdijų miestas, stabdomos ir tikrinamos mašinos. Nusikaltėliai spruko palikę automobilį. Neoficialiais duomenimis, mikroautobusas nuomotas, o numeriai – vogti. Šiandien vienas įtariamasis sulaikytas.

„Galiu patvirtinti, kad vienas iš įtariamųjų buvo sulaikytas bendros priemonės su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais metu. Jis buvo sulaikytas Lazdijų apylinkėse“, – pasakoja K. Janulevičienė.

Policija daugiau detalių neatskleidžia. Padegtas vyras pareigūnams yra žinomas kaip kontrabandinių cigarečių gabentojas ir prekiautojas. Vietiniai spėlioja, kad egzekucija surengta skoloms atgauti:

„Galbūt skolingi buvo, kažkas tai. Bus skola palindus iš kažkur. Bet išvis, tu į kailį duok ar kaip nors, bet jau šitaip padaryti, čia iš viso baisu.“

„Baisu, baisu išeiti, žinokit.“

Padegtas vyras pirmiausia buvo nuvežtas į Lazdijų ligoninę, paskui išvežtas į Kauno klinikas. Jo būklę medikai apibūdino kaip pavojingą gyvybei. Moteris ir 13-metė nesužalotos.


Rašyti komentarą...
I
Idomiau
2020-10-14 09:53:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
O cia kartais ne tas vyras kur pries kelis metus bego su kontrobanda nuo pasienieciu ir buvo pasautas mirtinai jaunas vurukas vairuotojas pabego ir buvo isteisintas visiskai kartais cia ne tas varijantas kad lazda su dviem galais tik gaila kad toki sutraukos nevertina seimos gerbuvio zinojo i ka isiveles o ten noekas nejuokauja....
Atsakyti
0

K
Kents
2020-10-15 22:17:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Urodai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų