Aiškėja detalės apie įtariamąjį, kuris Ukmergėje nušovė 47-erių vyrą

Didžiulės policijos pajėgos vis dar ieško žudiko, Ukmergėje nušovusio vyrą. Vakare viename name radus kūną buvo manoma, kad žudikas gali slėptis kažkur tame pačiame pastate, buvo atsiųsta „Aro“ šturmo grupė.

Naktį ir rytą didžiulės policijos patrulių, kriminalistų ir ekspertų pajėgos sukeltos ant kojų dėl žmogžudystės Ukmergėje. Buvo iškviesti Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai apieškojo namą, kuriame aptiktas nušautas vyras, nes buvo manoma, kad žudikas tebėra pastate.

Nebegyvas 47-erių metų vyras name Linų gatvėje buvo aptiktas apie 20 val. Nušautas namo gyventojas. Buvo spėliojama, kad žudikas gali vis dar slėptis tame pačiame name, todėl iškviesti „Aro“ kovotojai.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ukmergėje nušautas vyras

Didžiulės policijos pajėgos saugojo namą, kol važiavo šturmo grupė. Atvažiavus „Aro“ pastiprinimui paaiškėjo, kad žudiko name nebėra. Policija nustatė įtariamąjį  – tai 49-erių metų vyriškis. Policijai jis jau žinomas – buvo susidūręs su teisėsaugininkais.

Ekspertai dirbo iki paryčių: buvo apžiūrimas ne tik namas, bet ir garažas bei šalia paliktas automobilis. Tyrėjai ėmė  pirštų atspaudus, kvapų mėginius, rinko mikrodaleles ir kitus smulkiausius įkalčius.  

Visą naktį dirbusius ekspertus ryte pakeitė nauja pamaina, pareigūnai nusikaltimo vietoje dirbo ir dieną. Spėjama, kad žmogžudystė buvo įvykdyta dar dieną, gali būti dar ryte.

Žmogų nušovęs žudikas tikriausiai spėjo toli nuvažiuoti. Esą įtariamasis yra ankstesnis namo savininkas, praradęs namą. Auka namą buvo nusipirkusi iš varžytinių. Policija šios informacijos nekomentuoja.

Pirminiais duomenimis, šūvių kaimynai negirdėjo, o kūną nužudytojo draugas aptiko tik vakare. Visą naktį nusikaltimo vietoje dirbo kriminalistai: operatyvininkai apklausė gretimų namų gyventojus ir šalia esančių įmonių darbuotojus, jie buvo pakelti naktį. Buvo peržiūrimi stebėjimo kamerų įrašai.

Mieste naktį buvo stabdomi ir tikrinami automobiliai. Žudiko naktį visgi nepavyko sučiupti. Policija įtariamojo paiešką tęsė ir dieną. Kol kas pareigūnai neatskleidžia įtariamojo tapatybės.


Rašyti komentarą...
D
Diedas
2020-09-11 21:35:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
As manau kad niekas cia neaiskeja tai nereike sudo rasinet be reikalo.
Atsakyti
-4

S
Senis
2020-09-12 14:53:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai teisingai pastebėta
Atsakyti
0

S
Senis
2020-09-12 14:54:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai teisingai pastebėta:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų