REKLAMA
Padovanokite tai artimiesiems: patirtis įsirėš visam gyvenimui (nuotr. Shutterstock.com) Padovanokite tai artimiesiems: patirtis įsirėš visam gyvenimui (nuotr. Shutterstock.com)

Padovanokite tai artimiesiems: patirtis įsirėš visam gyvenimui

Artėja draugų vestuvės, gimtadienis ar kita įsimintina proga ir galvojate, kaip nustebinti savo brangiausius? Turime jums puikią idėją – padovanokite išskirtinę patirtį Vilniaus TV bokšte! Neįkainojama patirtis Pasveikinkite artimuosius ypatingos šventės proga ir padovanokite jiems aukščio pramogą Vilniaus TV bokšte. Kvapą gniaužiantys vaizdai, nuostabi Vilniaus miesto panorama, adrenalino pojūtis ir Nemuno vingiai – nepaliks abejingų.
REKLAMA
Lankotės Vilniuje? Pamatykite šią istorinę vietą (nuotr. Shutterstock.com) Lankotės Vilniuje? Pamatykite šią istorinę vietą (nuotr. Shutterstock.com)

Lankotės Vilniuje? Pamatykite šią istorinę vietą

Šiltuoju metų laiku daugelis lietuvių ieško įdomių pramogų ir planuoja keliones po įvairiausius šalies miestus ir miestelius. Jei savaitgalį sumanėte aplankyti sostinę, nepamirškite užsukti ir į istorinę vietą esančią prie pat Vilniaus TV bokšto. Išskirtiniai eksponatai Minėdamas 85-ąsias lietuviškų radijo programų siuntimo, drauge ir savo veiklos metines, Telecentras prie Vilniaus TV bokšto 2011 m. birželio 13 d. atidarė istorinį antenų parką.
REKLAMA
TV bokšto lankytojai gali aplankyti naują erdvę: vaizdas pro langą – priblokš (nuotr. Shutterstock.com) TV bokšto lankytojai gali aplankyti naują erdvę: vaizdas pro langą – priblokš (nuotr. Shutterstock.com)

TV bokšto lankytojai gali aplankyti naują erdvę: vaizdas pro langą – priblokš

Kurį laiką renovuotame Vilniaus TV bokšte buvo ribojamas lankytojų patekimas į tam tikrus aukštus ir vietas. Tačiau pagaliau atėjo laikas, kuomet naujai įrengtos erdvės ima atverti duris ir kviečia naujiems potyriams! Gražiausio vaizdo vieta mieste Vilniaus TV bokštas pristato naują erdvę sostinės horizonte – „Toliai“. Lankytojų laukia nepamirštami pojūčiai 170 metrų aukštyje arba 67-ame aukšte, jei lygintume su daugiabučiais pastatais.
REKLAMA
TOP7 įdomiausi faktai apie TV bokštą: pasitikrinkite ar žinote (nuotr. Shutterstock.com) TOP7 įdomiausi faktai apie TV bokštą: pasitikrinkite ar žinote (nuotr. Shutterstock.com)

TOP 7 įdomiausi faktai apie TV bokštą: pasitikrinkite, ar žinote

Vilniaus televizijos bokštas – išskirtinis statinys, kuris džiugina tiek vilniečius, tiek miesto svečius ir turistus. Tačiau ar kada susimąstėte, kokio aukščio jis išties yra arba ką TV bokšte galima nuveikti? 1. Vilniaus televizijos bokštas įtrauktas į pasaulio aukščiausių TV bokštų sąrašą. Vilniaus televizijos bokštas pagal aukštį yra 8-as Europoje ir 26-as pasaulyje. Nors Lietuva ir maža šalis, tačiau turime kuo didžiuotis.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų