REKLAMA
TV bokšto lankytojai gali aplankyti naują erdvę: vaizdas pro langą – priblokš (nuotr. Shutterstock.com) TV bokšto lankytojai gali aplankyti naują erdvę: vaizdas pro langą – priblokš (nuotr. Shutterstock.com)

TV bokšto lankytojai gali aplankyti naują erdvę: vaizdas pro langą – priblokš

Kurį laiką renovuotame Vilniaus TV bokšte buvo ribojamas lankytojų patekimas į tam tikrus aukštus ir vietas. Tačiau pagaliau atėjo laikas, kuomet naujai įrengtos erdvės ima atverti duris ir kviečia naujiems potyriams! Gražiausio vaizdo vieta mieste Vilniaus TV bokštas pristato naują erdvę sostinės horizonte – „Toliai“. Lankytojų laukia nepamirštami pojūčiai 170 metrų aukštyje arba 67-ame aukšte, jei lygintume su daugiabučiais pastatais.
REKLAMA
TOP7 įdomiausi faktai apie TV bokštą: pasitikrinkite ar žinote (nuotr. Shutterstock.com) TOP7 įdomiausi faktai apie TV bokštą: pasitikrinkite ar žinote (nuotr. Shutterstock.com)

TOP 7 įdomiausi faktai apie TV bokštą: pasitikrinkite, ar žinote

Vilniaus televizijos bokštas – išskirtinis statinys, kuris džiugina tiek vilniečius, tiek miesto svečius ir turistus. Tačiau ar kada susimąstėte, kokio aukščio jis išties yra arba ką TV bokšte galima nuveikti? 1. Vilniaus televizijos bokštas įtrauktas į pasaulio aukščiausių TV bokštų sąrašą. Vilniaus televizijos bokštas pagal aukštį yra 8-as Europoje ir 26-as pasaulyje. Nors Lietuva ir maža šalis, tačiau turime kuo didžiuotis.
REKLAMA
„Power Hit Radio“ komanda sveikinasi iš TV bokšto: leidosi į dar vieną avantiūrą  „Power Hit Radio“ komanda sveikinasi iš TV bokšto: leidosi į dar vieną avantiūrą

„Power Hit Radio“ komanda sveikinasi iš TV bokšto: leidosi į dar vieną avantiūrą

Ištikimiausi radijo stoties „Power Hit Radio“ klausytojai žino – „PWR“ komanda nebijo avantiūrų ir nuolat leidžiasi į linksmus ir netgi beprotiškus nuotykius. Šį kartą radijo laidų vedėjai savo klausytojus sveikina iš ypatingos vietos – Vilniaus TV bokšto! Apie tai, kaip jiems sekėsi įsikurti, su kokiais iššūkiais susidūrė ir ar vedėjų nekamuoja aukščio baimė pasakoja radijo programų direktorius ir laidų vedėjas Saulius Baniulis.
REKLAMA
Adrenalino mėgėjams: televizijos bokštas kviečia išbandyti išskirtines pramogas (nuotr. Shutterstock.com) Adrenalino mėgėjams: televizijos bokštas kviečia išbandyti išskirtines pramogas (nuotr. Shutterstock.com)

Adrenalino mėgėjams: televizijos bokštas kviečia išbandyti išskirtines pramogas

Dievinate adrenaliną? O gal esate aukščio fanas? Turime jums puikių žinių – Vilniaus TV bokštas skelbia „Aukščio pramogų“ sezono pradžią! Ilgai lauktas jau trečiasis „Aukščio pramogų“ sezonas – nuo balandžio 27d. (šeštadienio)! Nepamirštama kelionė ant Vilniaus TV bokšto taurės krašto 170 m aukštyje laukia jūsų kasdien nuo 11 iki 20 val. Pasivaikščiojimui vietas rezervuoti galite: tel. +37052525333 arba el.p. [email protected]. Daugiau informacijos galite rasti čia.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų