„Ūkininkai ieško meilės“ projekte užgimė netikėta pora: Ema ir Ernestas kuria bendrus planus

Meilė būtina visiems ir yra reikalinga bet kuriame amžiuje – būtent tą įrodė šilčiausias TV3 televizijos vasaros projektas „Ūkininkai ieško meilės“. Nors neseniai paaiškėjo, kad laimėtojais tapo ūkininkė Zita ir jos išrinktasis Vilius, filmavimų metu užsimezgė ne viena draugystė. Projekto dalyviai Ema ir Ernestas šiandien ne tik toliau leidžia laiką kartu, bet ir kuria bendrus ateities planus.

Paaiškėjo pora, laimėjusi romantiškiausią vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“

Meilė būtina visiems ir yra reikalinga bet kuriame amžiuje – būtent tą įrodė šilčiausias TV3 vasaros projektas „Ūkininkai ieško meilės“, kuris šio ketvirtadienio vakarą pasiekė finišą. Laimėtojais būtų galima pavadinti visus, kurie projekte rado antrąją pusę, tačiau vienos poros jausmai tiek dalyvius, tiek ir žiūrovus įtikino labiausiai.

Projekto „Ūkininkai ieško meilės“ finalas – jau šį vakarą: prisiminkite, kaip užgimė visų porų jausmai

Nuo vasaros pradžios TV3 žiūrovus džiuginęs ir romantiškiausiais jausmais užbūręs projektas „Ūkininkai ieško meilės“ šį ketvirtadienį pasieks finišą. Keturi ūkininkai projekte susipažino su daugybe jų širdies siekiančių vyrų ir moterų, tačiau į finalą kiekvienas žengs tik su tuo vieninteliu, prieš kurį nublanko visi kiti. Ir nors meilę projekte atrado net keturios poros, tik viena taps nugalėtojais.

Realybės šou dalyvių pora prasitarė, kada planuoja susilaukti dukros: „užvakar Vaida dar nesilaukė“

Pagaliau atėjo laikas išsiaškinti, kuri realybės šou dalyvių pora – pati tvirčiausia. Paaiškėjo, kas yra iki finalo neišliksių projekto dalyvių favoritai, tačiau balsuoti galimybę turi ir portalo tv3.lt skaitytojai. Realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ finalas – jau šiandien.  Dėl 5000 eurų vertės prizinio fondo aršiai kovojančios dalyvių poros susitiko Trakų vokės dvare. Čia jie ir sužinos, kam iš jų pavyko įrodyti, kad meilė iš tiesų tikra.

Išrinkite mylimiausią „Ūkininkai ieško meilės“ porą: kas verčiausi nugalėti projektą?

Daugybę jausmų padovanojęs TV3 realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ priartėjo prie finišo tiesiosios. Jau rytoj, ketvirtadienį, įvyks didysis superfinalas – būtent jo metu paaiškės, kuri pora taps nugalėtojais. Dėl šio titulo varžosi net keturios poros – Zita jaunesnioji ir Alenas, Algirdas ir jo išrinktoji Vaida, Mantas ir jo širdį pavergusi Anželika bei vyriausioji, tačiau bene jausmingiausioji projekto pora – ūkininkė Zita ir šarmingasis Vilius.

Realybės šou likus dienai iki superfinalo susiformavo nauja pora: „Labai fainai susivaibinom

Karščiausiame vasaros projekte dalyviai tęsia susitikimus su artimaisiais ir toliau kalba apie bendrą ateitį. Tačiau netikėtai susiformavo dar viena pora – jie abu buvo tie, su kuriais ūkininkai atsisveikino. Nesibaigiančios intrigos – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje. Realybės šou dalyviai turbūt net patys nesitikėjo, kad neatradę ryšio su ūkininkais turės dar vieną gallimybę projekto metu rasti meilę.

Po dviejų savaičių bendravimo realybės šou dalyvė sulaukė klausimo: „Ar tu pasiryžus kraustytis?“

Praėjusioje realybės šou serijoje Alenas susitiko su ūkininkės Zitos mama ir pussesere. Šįkart atėjo laikas Zitai susipažinti su Aleno broliu. Pokalbio metu jie ne tik linksmai pasijuoks, paaiškės ir ilgai Aleno laikyta nuoskauda. Nuotaikingas susitikimas – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ laidoje.  Susitikimo su Aleno broliu metu Zita lyg iš naujo pažino savo išrinktąjį. „Alenas yra spontaniškas, kūrybingas labai, į gyvenimą žiūri rimtai“, – pasakojo brolis.

Ūkininkas Algirdas iš Vaidos sulaukė ultimatumo: „Tarp dviejų liepsnų aš nestovėsiu“

TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ artėja prie pabaigos. Keturi ūkininkai jau pasirinko tuos, su kuriais jiems bendrauti mieliausia, tačiau ar visos poros nuspręs savo bendravimą pratęsti ir po projekto? Šio vakaro laidoje išgirsime dviejų porų nuosprendį.  Ūkininkas Algirdas ir jo simpatija Vaida neslėps, kad jų bendravime atsiranda ne tik vis daugiau žodžio „mes“, bet ir pokalbių apie bendrą gyvenimą ar net vaikus. „Aš noriu turėti savo vaikų.

Uošvienė jau suplanavo realybės šou dalyvių ateitį: „Rytoj ryte vestuvės“

Intrigų kupiname vasaros realybės šou tęsiasi susitikimai su išrinktųjų draugais ir artimaisiais. Atėjo ir Aleno eilė susitikti su ūkininkės Zitos šeima. Vyras sulauks ne tik pagyrimų, bet ir kandžių žodžių. Visa tai – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje.  Zitos išrinktasis Alenas prieš susitikimą su moters artimaisiais ore tvyrančią įtampą bandė išsklaidyti kaip tik išmanė. „Man jau dabar kaifas, aš dabar noriu ir iki galo noriu.

Ūkininkai pristatė antrąsias puses artimiesiems: iš jų lūpų – ne vien komplimentai

Paskutinė savaitė TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ pažers daugybę staigmenų. Visi keturi ūkininkai jau išsirinko savo antrąsias puses – belieka tik susitikti su vieni kitų artimaisiais. Ar visų meilei bus pritarta? Tą sužinosime jau šį vakarą. Juokas – nuolatinis ne tik jaunesniosios ūkininkės Zitos, bet ir visos jos šeimos palydovas. Tuo dar kartą įsitikins ir jos išrinktasis Alenas, kurio šį vakarą lauks susitikimas su Zitos mama Gražina ir jos pussesere Sigita.
REKLAMA
REKLAMA

Atskleistos visos realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ poros, kurias išvysime finale

Didžioji TV3 realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ intriga paaiškėjo – visi projekto ūkininkai pagaliau pasirinko antrąsias savo puses, su kuriomis kitą savaitę sieks nugalėtojų titulo.  Vyresnioji ūkininkė Zita, artimiau pabendravusi su Tadu ir Viliumi, lemiamą minutę vis dėlto pasirinko pastarąjį.  „Manau, kad šiuo momentu mano pozityvių emocijų ir simpatijų gausa yra daugiau skirta Viliui.

Vaida prakalbo apie ją erzinančią Algirdo savybę: „Ar ištversiu – negaliu pažadėt“

Ūkininko Algirdo širdį užkariavusi Vaida prakalbo apie vyro netobulumus. Anksčiausiai iš visų realybės šou dalyvių apie vestuves prakalbusi pora susitiko su psichologu. Kaip Vaidai ir Algirdui seksis kalbėti apie tai, kaip iš tikrųjų jaučiasi – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje.  Praėjusioje laidoje ūkininkas Algirdas iš dviejų pretendenčių į jo širdį pasirinko vieną – Vaidą. Vos išgirdusi džiugią naujieną moteris ėmė kalbėti apie vestuves.

Vaidą įsimylėjęs Algirdas atskleidė, kodėl dėmesį rodė kitai: „Nesinorėjo moters nuvilti“

Ūkininko Algirdas ir toliau kursto intrigas. Naujausioje realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje jis atskleis savo favoritę ir net pradės planuoti su ja vestuves. Kaip į tai reaguos projektą palikti priversta dalyvė? Praeitoje serijoje ūkininkas Algirdas Vaidą ir Rasą pakvietė į pasimatymus, jų metu su abejomis pasibučiavo. Po aistringo bučinio su Rasa manė, kad ją Algirdas ir pasirinks, tačiau vyras intrigą išlaikė ilgai.

Dalyvis neslėpė nusivylimo Zitos kompanija: „Nebežinojau, apie ką su ja kalbėti“

Emocijos TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ įgauna pagreitį. Kol vieni ūkininkai džiaugiasi abipusiais jausmais ir net pirmaisiais aistringais bučiniais, kiti ima ne juokais nerimauti.  Algirdas pasimatymų metu abi kandidates į jo širdį apdovanojo karštais bučiniais. Tai itin nustebino Vaidą, nes po susitikimo su ūkininku moteris išsidavė, kad jos jausmai Algirdui tikrai yra stiprūs.  „Laukia pats nemaloniausias metas, kada jis susitiks su Rasa.

Ūkininkas Algirdas karštais bučiniais apdovanojo abi jo širdies siekiančias damas: „Flirtuoti galime su daug kuo“

Emocijos TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ įgauna pagreitį. Kol vieni ūkininkai džiaugsis abipusiais jausmais ir net pirmaisiais aistringais bučiniais, kiti ims ne juokais nerimauti. Kas mėgausis saldžiausiomis akimirkomis, o kam teks priimti liūdną realybę? Žaidimus žaidžia ir suaugę žmonės, o ypač tokius, kurie yra paremti jausmais – būtent tą pamatysime ūkininko Algirdo pasimatymuose.

Algimantas laiko nusprendė nešvaistyti – įvyko pirmieji „Ūkininkai ieško meilės“ bučiniai

Ūkininkai Mantas, Algimantas ir abi Zitos pagaliau išsirinko po du kandidatus į savo širdį, su kuriais keliavo į pirmuosius pasimatymus. Kol visi kopinėjo medų ir net apsikeitė pirmaisiais bučinais, Manto bei Indrės popietė romantika nekvepėjo. Šis įdarbino savo moterį ir pieno liepė prisimelžti pačiai. Pasipylusi bučinių jūra  – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje.

Dėl Algirdo širdies kovojanti Vaida pasijuto blogai: vyras ketino kviesti greitąją

Algirdo ūkyje, kur varžosi net 4 pretendentės į vyro širdį – intrigų daugiausia. Jos prasidėjo vos ištaigingoji Živilė įžengė pro vartus į ūkininko kiemą. Algirdas neslėpė, kad moters išvaizda iškart patraukė jo akį. Aistros tarp ūkininko ir Živilės – šou „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje.  Rasa ir Rima be jokių problemų ir bambėjimų tyliai sodina gėles. Živilė, kuri neskiria kaip atrodo agurko daigelis, atsisako dirbti šiltnamyje – vadovavimą ir visus darbus perima Vaida.

To išgirsti iš dalyvės ūkininkas Algirdas nesitikėjo: „Man vyrai nepatinka, man patinka pinigai“

Romantiškiausio vasaros realybės šou dalyvių išbandymai ūkiuose nesibaigia – šiandien visi ūkininkai – dvi Zitos, Algirdas ir Mantas – turi nuspręsti, kurie laidos dalyviai paliks projektą. Bet prieš tai ūkininkai su kiekvienu dalyviu susitiko dar vienam pasimatymui.  TV3 laidoje „Ūkininkai ieško meilės“ paaiškėjo, kurie dalyviai toliau nebekovos dėl ūkininkų meilės.
REKLAMA
REKLAMA

Prieš lemtingą vakarą – netikėti dalyvių prisipažinimai ūkininkams: „Atskleisiu paslaptį“

Vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ šį antradienį išvysime lemtingą momentą. Keturi ūkininkai – dvi Zitos, Algirdas ir Mantas – turės išsirinkti, su kuo jau atsisveikinti, o su kuriais dalyviais ir toliau norėtų eiti meilės keliu. Įtampos pažymėtas didžiųjų pasirinkimų vakaras – jau šį vakarą per TV3. Prieš priimdamas sprendimą, kurias moteris pasirinkti, ūkininkas Algirdas visoms joms ne tik paruoš vakarienę, bet ir pakvies maudynėms kubile.

Realybės šou dalyvė Živilė gundė ūkininką Algirdą bikiniu: „Man tokio formato moteris nepatinka“

Algirdo ūkyje, kur varžosi net 4 pretendentės į vyro širdį – intrigų daugiausia. Jos prasidėjo vos ištaigingoji Živilė įžengė pro vartus į ūkininko kiemą. Algirdas neslėpė, kad moters išvaizda iškart patraukė jo akį. Aistros tarp ūkininko ir Živilės – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje.  Praėjusioje laidoje moterys pasiskirstė ūkio darbus. Rasa ir Rita sodino gėles, o Živilė ir Vaida – pomidorus bei agurkus.

Ūkininko Manto širdies siekiančios moterys nebeslepia pavydo: „Tai buvo pati blogiausia situacija“

Keturiems ūkininkams ir kandidatams į jų širdis kartu praleidžiant vis daugiau laiko, ima megztis ne tik pirmosios simpatijos, bet ir intrigos. Šį pirmadienį TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ dalyviai ims nebeslėpti pavydo – konkurencija augs tiesiog minutėmis! Algirdo ūkis neabejotina taps tuo, kuriame intrigos verda labiausiai.

Realybės šou dalyviai ėmė mėtytis kandžiomis replikomis: „Turi kažkokių psichologinių traumų“

Romantiškiausio vasaros realybės šou dalyvių išbandymai ūkiuose nesibaigia. Jaunesniosios Zitos ūkyje vyrams teko kabinti mėšlą, ginti karves, grėbti šieną ir tvarkyti malkinę. O dirbdami šiuos darbus pretendentai į Zitos širdį sužinojo dar daugiau apie vienas kitą. Miestiečių nuotykiai kaime – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje.  Rytas ūkininkės Zitos valdose trims pretendentams į jos širdį išaušo anksti. Palapinėse įsitaisiusius vyrus Zita ėmė žadinti 4 ryto.

Vos kelias dienas pažįstami realybės šou dalyviai prakalbo apie rimtus santykius: „Dar ne šeima, bet galim būti“

Tarp romantiškiausio vasaros realybės šou dalyvių jau užvirė intrigos, ūkininkai ėmė užuominomis kalbėti apie savo favoritus. Negana to, miestiečiai jau turėjo galimybę išbandyti save ūkio darbuose. Visa tai – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje.  Rytas ūkininko Algirdo valdose 4 pretendentėms į jo širdį išaušo anksti. Ūkininkas įspėjo, kad laukia daug darbų, todėl svarbu sočiai pavalgyti.  „Kas galėtų biškį padėti papjaustyt pusrytukus? – Aš, man šeima, virtuvė.

Nustebinti Zitos sugebėjimais, dėl jos konkuruoja du vyrai: „Matyt eisime į dvikovą?“

TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ dalyvaujantys keturi ūkininkai visus kandidatus į savo širdį pagaliau pasikvietė namo. Kuo jie gyvena? Kaip atrodo jų ūkiai ir kasdienybė? Kokių pirmųjų darbų kandidatams teko imtis ir ar visiems pavyks su jais susidoroti? Pas ūkininkę Zitą jaunesniąją jos širdies siekiantys vaikinai pasirodė neatpažįstamai persirengę… Jos mama tuo sužavėta neliks.

Zitą papiktino juokus vietoje darbo besirenkantis Ernestas: „Mediniai bajeriai man nepatinka“

Naujas rytas TV3 projekte „Ūkininkai ieško meilės“ ne visiems prasidės idiliškai – kandidatams teks susidurti su pirmosiomis užduotimis. O jų čia – pačių įvairiausių. Nuo primenančių tikrą malonumą iki tokių, kai kandidatai į ūkininkų širdis net subloguos. O štai ūkininkai, dalyvius stebėdami iš šalies, jau susidarys ir pirmąją savo nuomonę – su kuo bendravimą tęsti verta, o kas vietoje darbų renkasi juokus.

Realybės šou dalyvė Živilė pasikėsino į svetimą ūkininką: „Mano vyras – niekada nesidalinsiu“

Aistros romantšikiausiame vasaros realybės šou neblėsta. Nuo ūkininko Manto pabėgusi Živilė netikėtai pasirodė ūkininko Algirdo vienkiemyje. Ten jau apsistojusios Rasa, Rita ir Vaida nustėro ir ėmė klausinėti, ar toks elgesys normalus. Dalyvių drama – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ laidoje.  Algirdas į savo ūkį šiltai priėmė tris į jo širdį pretenduojančias damas. Šioms apžiūrėjus Algirdo kiaules, prasidėjo ir pirmieji darbai – ūkininkas paprašė paruošti vakarienę.
REKLAMA
REKLAMA

Vasaros realybės šou – pažintis su ūkininkų kasdienybe: „Ne obuoliais kvepia, ir ne skalbimo milteliais“

Jau šį vakarą TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ dalyvaujantys keturi ūkininkai visus kandidatus į savo širdį pagaliau pasikvies namo. Kuo jie gyvena? Kaip atrodo jų ūkiai ir kasdienybė? Kokių pirmųjų darbų kandidatams teks imtis ir ar visiems pavyks su jais susidoroti? Vos atvykusios į Algirdo ūkį, visos kandidatės vieningai nuspręs, kad čia sunkiausia ištverti kvapą. „Ne obuoliais kvepia, ir ne skalbimo milteliais“, – pirmaisiais įspūdžiais apie Algirdo ūkį dalinsis jos.

Vasaros realybės šou – netikėtas akibrokštas: dalyvė pareiškė norą būti su kitu ūkininku

TV3 realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ užvirė pirmosios aistros. Pirmą kartą gyvai kandidatus į savo širdį išvydę ūkininkai turėjo nuspręsti, su kuriais iš dalyvių pažintį norėtų pratęsti. Tačiau, atėjus akimirkai rinktis, ką norėtų pakviesti į savo ūkį, ūkininkas Mantas sulaukė netikėto akibrokšto – po pasimatymo viena dalyvė taip ir nepasirodė! Negana to, mergina pareiškė norą būti su kitu ūkininku.

Realybės šou dalyviai taip įsišėlo, kad vedėjai teko juos stabdyti: „Laikykit rankas“

Ūkininkai pagaliau susitiko su jiems laiškus rašiusiais pretendentais į savo širdį. Nuotaikingi susitikimai atskleidė daugiau kortų, kai kurių akyse užsižiebė kibirkštėlės. Visa tai ir dar daugiau naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ laidoje. Pirmoji su kandidatais susipažino vyresnioji ūkininkė Zita. Ji anksčiau yra patyrusi ne pačius maloniausius santykius, todėl moteriai itin svarbu, kad realybės šou dalyvis būtų supratingas ir jos nevaržytų.

Ūkininkė Zita tiki meile bet kuriame amžiuje: „Man atsibodo trumpinti dienas vienai“

Jau šį pirmadienį, birželio 3-iąją, prasidės laukiamiausias TV3 vasaros projektas „Ūkininkai ieško meilės“. Du ūkininkai ir dvi ūkininkės pasiryžę savo vasarą nuspalvinti naujomis spalvomis, o širdis užpildyti stipriausiais jausmais.

Apie meilę svajojanti ūkininkė atskleidė, kokios antros pusės ieško: gyvenimas mieste – ne jai

Ketvirtadienis TV3 laidoje „TOP 3“ – kupinas staigmenų! Žiūrovai ne tik sužinos apie didžiulius nesutarimus, kilusius Vilniaus rajone dėl tvenkinio, bet ir išgirs, kaip ir vėl prisikalbėjo Popiežius Pranciškus. Tačiau svarbiausia, kad visi tie, kurie yra ištroškę meilės ir nuotykių, galės pirmieji išvysti du ūkininkus ir kandidatus į jų širdis iš naujausio TV3 projekto „Ūkininkai ieško meilės“! Jau nuo birželio 3 dienos startuosiantis projektas pateiks ne vieną staigmeną.

Nijolė Pareigytė atskleidė, kokie vyrų bruožai yra patraukliausi: „Raumenys – dar ne viskas“

Šį vakarą TV3 laida „TOP 3“ pakvies pakeliauti – nuo milžiniško, nelegalus ir girto sargo prižiūrimo šiukšlyno prestižinėje vietoje, iki tiltų, gaminamų iš… makaronų. Ir visa tai – Vilniuje! O štai dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė kiekvieną žiūrovą pakvies jausmų kelionei – papasakos, ką iš tikrųjų būtų galima laikyti ne tik seksualiu, bet ir tikrai vyrišku vyru.

Nijolė Pareigytė rėžė atvirai: „Neturiu ambicijų būti soliste, nors vyras ragina pagalvoti“

Atlkėja Nijolė Pareigytė turi daug veiklų – ji ne tik koncertuoja su grupe „69 Danguje“, bet ir viena veda renginius, dainuoja juose. Be to, Nijolė netrukus taps naujojo TV3 projekto „Ūkininkai ieško meilės“ vedėja. Praėjus kuriam laikui po didžiausio grupės „69 Danguje“ koncerto Nijolė Pareigytė naujienų portalui tv3.lt atskleidė, jog po pasirodymo jautė ir fizinį skausmą.

Nijolė Pareigytė padės surasti svajonių vyrą: „Meilėje, kaip ir ūkyje, reikia stengtis“

Nėra nieko geriau už tą meilę, kuri užklumpa mus vasarą – staigiai, stipriai ir beprotiškai svaiginančiai. Svaigulį kelia viskas – įdegusi oda, bučiniai, kurių saldumas primena braškes ar pokalbiai su nauju svarbiausiu žmogumi pasaulyje šiltą vasaros vakarą iki pat paryčių. Apie tokią meilę – išmušančią iš vėžių, o kartu ir suteikiančią prasmę visur, kur jos anksčiau neradome – svajojame visi.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų