Realybės šou Mano ID

 

Naujas vasaros nuotykių kupinas „Go3“ realybės šou „MANO ID“.

 

Dešimt labai skirtingų, charizmatiškų, įdomių jaunuolių apsigyvena vienuose namuose ir bando susipažinti, o ilgainiui ir megzti tarpusavio santykius. Tikslas vienas: įrodyti, kad jų tapatybė – geriausia. Atrodytų viskas paprasta, tačiau visa realybės šou esmė paaiškės tik jo eigoje, o nugalėtojas bus išrinktas liepos 1d.

Paaiškėjo, kas laimėjo realybės šou „MANO ID“

Birželio 17-ąją prasidėjęs „Go3“ realybės šou „MANO ID“ prie ekranų subūrė nemažą žmonių grupę. Visgi vasaros nuotykis turėjo baigtis – liepos 1-ąją paaiškėjo, kas tapo nugalėtoju.  Paskutinės laidos metu paaiškėjo, kad realybės šou laimėjo save didžėje prisistatanti 26-erių dalyvė Simona.  Simona mėgsta lyderystę, todėl jai sekasi vadovauti komandai, organizuojant didžiausius renginius Kėdainių arenoje.
Mano ID 2024-07-02

Viktorija prabilo apie slepiamą tapatybę: „Nuo pat pradžių mane įtarinėjo“

Besibaigiant vasaros nuotykių kupinam „Go3“ realybės šou „MANO ID“, kyla vis daugiau aistrų. Jau šįvakar paaiškės, kas laimės projektą ir galės mėgautis įspūdinga kelione. Žiūrovams jau buvo atskleista, kad Viktorija ir Robis Džo yra apsimetėliai. Ši informacija smarkiai paveikė jų padėtį šou, todėl jiems dabar bus sunkiau kovoti dėl žiūrovų balsų ir palaikymo. Tačiau kiek dar apsimetėlių liko, lieka neaišku, todėl intriga ir toliau išlieka didelė.

Patricija nesulaikė ašarų: „Negalvojau, kad taip įsimylėsiu“

Besibaigiant vasaros nuotykių kupinam „Go3“ realybės šou „MANO ID“, kyla vis daugiau aistrų ir sulaukiama dėmesio. Kol dalyviai sodyboje šoko pagal romantišką Jessicos Shy dainą „Apkabink“, Patricija buvo viena kambaryje ir liejo ašaras. Į kambarį įėjusi Ofelija iškart puolė guosti draugę.  „Aš negalvojau, kad aš taip įsimylėsiu, žinai. <...> Atsiprašau labai“, – pasikūkčiodama tarė Patricija.

„MANO ID“ dalyvis Ivas save laiko pažiba: „Tikrai nesu arogantiškas“

„Go3“ realybės šou „MANO ID“ jau kaitina savo intrigų ir žaidimų atmosfera. Neabejotinas projekto traukos centras yra 21-erių Ivas, save pristatantis renginių organizatoriumi ir jaunuoju filosofu. Jis teigia, kad gyvena pagal vieną taisyklę: „Gyvenimas kaip žaidimas ir tik nuo mūsų priklauso, kaip jį žaidžiam“. Nuomonės formuotoju norintis tapti Ivas įsitikinęs, kad jis – kiekvieno susibūrimo pažiba ir kelrodė žvaigždė.

Agnius ir Simona susipyko: „Tu buvai tokia susiraukusi“

„Go3“ realybės šou „MANO ID“ jau pradėjo įtraukti į savo intrigų ir žaidimų pinkles. Dešimt labai skirtingų, charizmatiškų, įdomių jaunuolių apsigyveno vienuose namuose ir bando susipažinti, o ilgainiui ir megzti tarpusavio santykius. Gražūs, jauni, laisvi, ištroškę nuotykių, o svarbiausia – naujų skonių ir jausmų. O tikslas vienas: įrodyti, kad jų tapatybė – geriausia.
Mano ID 2024-06-28

„Mano ID“ dalyvės prabilo apie sunkumus: įtampą jautė jau nuo pirmos dienos

Slenkant antrai realybės šou „Mano ID“ savaitei, netrūksta nei draugiškų dalyvių pokalbių, nei intrigų. Bene labiausiai aptarinėjamos projekto dalyvės Ofelija ir Patricija neslepia, kad atmosfera po truputį kaista, netrūksta veiksmo ir bendravimo. Realybės šou dalyvės ryžosi atviram pokalbiui ir neslėpė, kad projektas nemenkai pakeitė jų gyvenimus.  „Man pradeda atrodyti, kad išvis nebeegzistuoja anksčiau buvęs gyvenimas.

Ofeliją pravirkdė kitų dalyvių elgesys: „Aš galiu iš čia išvažiuoti“

Slenkant antrai realybės šou „Mano ID“ savaitei, netrūksta nei draugiškų dalyvių pokalbių, nei intrigų. Atmosfera kaista.  Štai viena labiausiai aptarinėjamų projekto dalyvių Ofelija neslepia savo sumišimo ir jausmų.  Dalyviams bežaidžiant butelio žaidimą, netrūko aršių komentarų Ofelijai. „Eisiu miegoti, jeigu tu taip elgsies“, – rėžė ji.  Buteliui atsisukus į Ofeliją, Agnius rėžė, kad ši dabar turėtų 20 minučių nepratarti nei žodžio.

Ofelijos „paslaptis“ prajuokino dalyvius: „Modeliai juk neina į tualetus“

Įsibėgėjus „Go3“ realybės šou „Mano ID“, netrūksta nei intrigų, nei ginčų, nei įtampos tarp dalyvių.  Visai neseniai projekto dalyviai žaidė atvirumo žaidimą, kuriame išsakė didžiausias savo paslaptis.  Ant lapelių dalyviai surašė savo paslaptis, ir vėliau turėjo atspėti, kuris iš jų jas parašė.  Ant pirmojo lapelio buvo užrašyta: „Gėdijuosi daryti kaku“. Dalyviai besijuokdami teigė, kad tai užrašė Ofelija.

Patricija savo kambaryje pribėrė druskos: „Nuo vampyrų saugausi“

Pirmadienį prasidėjęs „Go3“ realybės šou „MANO ID“ jau pradėjo įtraukti į savo intrigų ir žaidimų pinkles. Jame – dvi draugės nuomonės formuotojos bei „OnlyFans“ turinio kūrėjos Patricija (23 m.) ir Ofelija (30 m.) laikomos vienu dalyviu. Dešimt labai skirtingų, charizmatiškų, įdomių jaunuolių apsigyveno vienuose namuose ir bando susipažinti, o ilgainiui ir megzti tarpusavio santykius.

„MANO ID“ dalyvė Sintija – apie Ofelijos „išsišokimus“ ir konkurenciją: jaučiame puolimą

Pirmadienį prasidėjęs „Go3“ realybės šou „MANO ID“ jau pradėjo įtraukti į savo intrigų ir žaidimų pinkles. Dešimt labai skirtingų, charizmatiškų, įdomių jaunuolių apsigyveno vienuose namuose ir bando susipažinti, o ilgainiui ir megzti tarpusavio santykius. Gražūs, jauni, laisvi, ištroškę nuotykių, o svarbiausia - naujų skonių ir jausmų. O tikslas vienas: įrodyti, kad jų tapatybė – geriausia.
REKLAMA
REKLAMA

Realybės šou vaikinai Ofelijai surengė naktines maudynes: nešam ją į baseiną

Go3 eteryje prasidėjo realybės šou „MANO ID“. Dešimt labai skirtingų, charizmatiškų, įdomių jaunuolių apsigyveno vienuose namuose ir bando susipažinti, o ilgainiui ir megzti tarpusavio santykius. Nors dešimt dalyvių po vienu stogu gyvena vos kelias dienas, jau dabar čia netrūksta juoko ir pašėlusių linksmybių.  Štai viena iš realybės šou dalyvių Ofelija, žinoma kaip „OnlyFans“ turinio kūrėja, antrąją projekto naktį su drabužiais ir aukštakulniais atsidūrė baseine.

Masažuotojas Vilius paviešino klientų norus: laimingos pabaigos prašo vyrai

Saulė, gamta ir nesibaigiančios linksmybės – tokios vasaros trokšta kiekvienas. Birželio 17-ąją prasidėjo naujas vasaros nuotykių kupinas „Go3“ realybės šou „MANO ID“. Dešimt labai skirtingų, charizmatiškų, įdomių jaunuolių apsigyvena vienuose namuose ir bando susipažinti, o ilgainiui ir megzti tarpusavio santykius. Gražūs, jauni, laisvi, ištroškę nuotykių, o svarbiausia – naujų skonių ir jausmų. O tikslas vienas: įrodyti, kad jų tapatybė – geriausia.

Ofelija iš „OnlyFans“ tapo šou „MANO ID“ dalyve: pirmąjį vakarą parodė krūtis

Go3 eteryje prasidėjo realybės šou „MANO ID“. Jame – dvi draugės nuomonės formuotojos bei „OnlyFans“ turinio kūrėjos Patricija (23 m.) ir Ofelija (30 m.) laikomos vienu dalyviu. Vis dėlto projekte Patricijos ir Ofelijos nuomonės išsiskyrė. „Ofelija, aš manau, kad tu per daug kalbi apie OnlyFans“, – tarė Patricija. „Aš nekalbu, kaip tik stengiuosi pasakyti, kad darau ir kitus dalykus, ne tik tuos „OnlyFans“, nes mane nervina“, – atsakė Ofelija.

Prasidėjo realybės šou „MANO ID“: atskleisti nuotykių ištroškę dalyviai

Saulė, gamta ir nesibaigiančios linksmybės – tokios vasaros trokšta kiekvienas. Šiandien prasidėjo naujas vasaros nuotykių kupinas „Go3” realybės šou „MANO ID“. Dešimt labai skirtingų, charizmatiškų, įdomių jaunuolių apsigyvena vienuose namuose ir bando susipažinti, o ilgainiui ir megzti tarpusavio santykius. Gražūs, jauni, laisvi, ištroškę nuotykių, o svarbiausia - naujų skonių ir jausmų. O tikslas vienas: įrodyti, kad jų tapatybė – geriausia.

Šiandien prasidėjo karščiausias vasaros realybės šou „MANO ID“

Saulė, gamta ir nesibaigiančios linksmybės – tokios vasaros trokšta kiekvienas. Šiandien prasidėjo naujas vasaros nuotykių kupinas „Go3“ realybės šou „MANO ID“. Dešimt labai skirtingų, charizmatiškų, įdomių jaunuolių apsigyvena vienuose namuose ir bando susipažinti, o ilgainiui ir megzti tarpusavio santykius. Gražūs, jauni, laisvi, ištroškę nuotykių, o svarbiausia – naujų skonių ir jausmų. O tikslas vienas: įrodyti, kad jų tapatybė – geriausia.
Į viršų