Ukmergėje nušautas vyras, „Aras“ šturmavo namą

Naktį į penktadienį didžiulės policijos pajėgos sukeltos ant kojų dėl žmogžudystės Ukmergėje. Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai apieškojo namą, kuriame aptiktas nušautas vyras, nes buvo manoma, kad žudikas tebėra pastate.

Nebegyvas 47-erių metų vyras name Linų gatvėje buvo aptiktas apie 20 val. Nušautas namo gyventojas. Buvo spėliojama, kad žudikas gali vis dar slėptis tame pačiame name, todėl iškviesti „Aro“ kovotojai.

Didžiulės policijos pajėgos saugojo namą, kol važiavo šturmo grupė. Atvažiavus „Aro“ pastiprinimui paaiškėjo, kad žudiko name nebėra. Policija nustatė įtariamąjį – tai 49-erių metų vyriškis. Policijai jis jau žinomas – buvo susidūręs su teisėsaugininkais.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ukmergėje nušautas vyras

Mieste naktį buvo stabdomi ir tikrinami automobiliai. Žudiko naktį visgi nepavyko sučiupti.

Spėjama, kad žmogžudystė buvo įvykdyta dar dieną, aplinkybes aiškinasi policija.

Visą naktį nusikaltimo vietoje dirbo kriminalistai: operatyvininkai apklausė gretimų namų gyventojus ir šalia esančių įmonių darbuotojus, jie buvo pakelti naktį.

Ekspertai dirbo iki paryčių: buvo apžiūrimas ne tik namas, bet ir garažas bei šalia paliktas automobilis. Tyrėjai ėmė  pirštų atspaudus, kvapų mėginius, rinko mikrodaleles ir kitus smulkiausius įkalčius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų