Tėvo nužudymu įtariamo šiauliečio byla: neprisimena, kaip spardė ir daužė

Savo tėvo žiauriu nužudymu įtariamo šiauliečio bylą atvėrė Šiaulių apygardos teismas. Teisiamasis tikina neprisimenantis, kaip ir kodėl mirtinai suspardė tėvą: iš naktinio klubo grįžęs sako nuėjęs miegoti, o prabudęs rytą radęs nebegyvą tėvą.

Į teismo salę vedamas 41-erių metų šiaulietis nepakelia akių – vyriškis įtariamas savo tėvo nužudymu: tėvui sudavęs daugybę smūgių, nuo kurių jis ir mirė. Teisiamasis neprisimena, kaip spardė ir daužė tėvą, sako, kad buvo smarkiai apgirtęs.

Net ir neaiškus tikslus laikas, kada įvyko žmogžudystė: šiaulietis sausio pabaigoje pats atėjo į policiją ir pranešė apie negyvą savo tėvą.

„Šiaulietis yra kaltinamas savo tėvo nužudymu, bejėgiškos būklės. Vyras atėjo į policiją ir pasakė maždaug po poros dienų po įvykio, kad nužudė tėvą. Tačiau per ikiteisminį tyrimą jis negalėjo prisiminti jokių įvykio aplinkybių. Jis teigia grįžęs iš naktinio baro ir nuėjęs miegoti. O ryte tėvą rado nebegyvą“, – sako teismo atstovas Vytautas Jončas.

Dėl ko galėjo įvykti konfliktas, neaišku. Suimtasis sako, kad ir dabar nieko neprisimena. Greičiausiai po naktinio pasilinksminimo sugrįžęs sūnus sulaukė priekaištų, į juos girtas sūnus atsakė kumščiais. Tėvas dėl ligos ir neįgalumo buvo bejėgiškos būklės. Jis niekaip negalėjo pasipriešinti įsiutusiam sūnui.

Teismo medicinos ekspertai nustatė, kad aukai buvo suduota ne mažiau 23-ijų smūgių. Bylos duomenimis, iš naktinio baro namo šiame daugiabutyje parėjęs sūnus rankomis ir kojomis daužė tėvui galvą ir krūtinę. Šiaulietis tėvui sulaužė žandikaulį, krūtinkaulį, šonkaulius. Sudaužęs tėvą vyriškis nuėjo miegoti, o štai tėvas dėl pažeistų plaučių ir ūmaus kraujavimo mirė uždusęs.

Teisėsaugininkams kol kas nepavyko net nustatyti, kada tiksliai įvykdyta žmogžudystė. Spėjama, kad naktį į sausio 26-ąją. Už bejėgiškos  būklės tėvo nužudymą vyriškiui gresia laisvės atėmimas  iki gyvos galvos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų