sūnus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sūnus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sūnus“.

Remigijaus mama su ašaromis akyse bando išgelbėti sūnų, tačiau jis atkerta: „Be šansų jūs stengiatės“

Remigijaus tėvams sūnaus gaila labiau nei bet kam kitam – vyras kenčia nuo priklausomybės ir stovi ant mirties slenksčio, tačiau pagalbos nepriima. Dramatišką šeimos istoriją narplioja „TV Pagalba“.  Garbingo amžiaus sulaukusi ir sūnų užauginusi pora naktimis nemiega ramiai. Jie galvoja tik apie vieną dalyką, ar dar pavyks pamatyti savo sūnų gyvą. Remigijaus mama su ašaromis akyse pasakojo, kad sūnus rimtų problemų turi jau keletą metų.
Prieš 2 val.

Živilė Pinskuvienė parodė savo sūnų: mini ypatingą dieną

Šiandien Širvintų rajono merės Živilės Pinskuvienės namuose – ypatinga diena. Moteris kartu su šeima sveikina sūnų Dovydą Pinskų su gimtadieniu. Ta proga merė pasidalijo nuotrauka, kurioje įsiamžino su savo mylima atžala. Nuotrauka moteris norėjo pasveikinti sūnų su gimtadieniu ir perduoti jam jautrius žodžius. Šiuo įrašu motina taip pat parodė visiems, koks jis užaugo.
60 2024-05-20

Jauniausias Michaelo Jacksono sūnus užaugo: įkvėptas tėvo, žengė svarbų žingsnį

Bigi „Blanket“ Jackson, jauniausias mirusio Michaelo Jacksono sūnus, sulaukė ypatingos vyresniojo brolio Prince'o Jacksono padėkos 22-ojo gimtadienio proga, nes pasiekė svarbų profesinį etapą. Jauniausias Michaelo Jacksono sūnus užaugo ir, kaip ir jo tėtis, pelno apdovanojimus už savo kūrybą. Vasario 21 d. Bigi Jacksonas, kurį popkaralius vaikystėje pravardžiavo Blanketu, atšventė ne tik 22-ąjį gimtadienį, bet ir dar vieną svarbų įvykį – pirmąjį kino apdovanojimą.
2024-05-17

„Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala parodė ūgtelėjusius sūnus: jie prideda tikėjimo ateitimi

Garsi ukrainiečių dainininkė Jamala socialiniuose tinkluose nedažnai rodo savo sūnus. Tačiau Velykų proga atlikėja pirmą kartą po ilgo laiko nusprendė pasidalyti šventiniais vaikų kadrais. Jamala savo „Instagram“ paskyroje paskelbė pastebimai paaugusių 6-mečio Emiro-Rahmano ir 3-mečio Selimo-Giray nuotraukas. Dainininkė surengė vaikams fotosesiją. Berniukai pozavo vilkėdami baltus marškinėlius ir rudas kelnes, taip pat baltus sportinius kostiumus.
2024-05-10

Princo Williamo komentaras pravirkdė karalių: štai, ką pasakė

Princas Williamas perėmė didžiulę Kornvalio kunigaikštystės valdą, kai princas Charlesas tapo karaliumi Karoliu III, o ankstesni sosto įpėdinio komentarai sukėlė emocingą tėvo reakciją. Pastaruosius kelerius metus karališkoji šeima, ypač karalius Karolis ir princas Williamas, patyrė daug sukrėtimų.
2024-04-21

Michaelo Jacksono šeima nepasidalija turtų: sūnus padavė močiutę į teismą

Michaelo Jacksono sūnus Blanketas, vadinamas Bigi, atrodo, nesutaria su savo močiute Katherine Jackson, vykstant teisinėms kovoms dėl jo tėvo turto. Jauniausias Michaelo Jacksono sūnus Blanketas, žinomas kaip Bigis, regis, stipriai nesutaria su savo močiute Katherine Jackson dėl ginčo, susijusio su tėvo turtu.
2024-03-31

LeBrono sūnaus burbulas bliūkšta: tėvo ir sūnaus svajonei išsipildyti nelemta?

LeBronas Jamesas yra rezultatyviausias visų laikų NBA žaidėjas. 39-erių krepšininkas NBA čempionu yra tapęs 4 kartus, o 2023–2024 m. sezonas stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje jam yra jau 21-asis. 19-likmetis legendos sūnus Bronny Jamesas šią savaitę baigė pirmąjį savo NCAA sezoną. „Pac 12“ diviziono ketvirtfinalyje B. Jameso atstovaujamą „USC Trojans“ ekipą 70:49 sutriuškino Arizonos „Wildcats“ universitetas, kuris ir žengė į kitą etapą.
2024-03-16

„Žalgiris“ pasidalino džiugiomis žiniomis – komandos kapitonui gimė sūnus

Kauno „Žalgiriui“ sekmadienio vakaras – itin džiugus. Lietuvos čempionai ne tik išsivežė pergalę iš Šiaulių, tačiau ir paskelbė naujieną apie pagausėjusią vieno žaidėjo šeimą.  Komanda socialiniuose tinkluose pasidalino džiugia žinia, kad komandos kapitonui Edgarui Ulanovui gimė sūnus Markas.  Su žmona Gabija krepšininkas jau augina dukrą Ūlą Mariją.  Edgaras ir Gabija Kauno civilinės metrikacijos skyriuje aukso žiedus sumainė 2019-ųjų metų lapkritį.
537 2024-01-14

Nusisukus vos keletai minučių alytiškės 5-metis sūnus dingo: išplatino jautrų laišką

Alytaus policiją pasiekė moters padėka pareigūnams, padėjusiems žaibiškai surasti dingusį penkiametį sūnų. Alytusplius.lt su skaitytojais pasidalino moters laišku.
2024-01-10

Anūkų nesulaukianti moteris vis dar globoja savo 30-metį sūnų: „Aš pramerkiu akis ir jos pilnos ašarų“

Motina ilgai tikėjo savo sūnumi, tačiau nusprendė prašyti pagalbos. Vyras sėdi mamai ant sprando ir griauna visas viltis sulaukti anūkų.  Pensinio amžiaus moters sūnus jau peržengė trečią dešimtį, bet dar vis gyvena su ja. Nors Rimvydas kartais važiuoja uždarbiauti į užsienį, vos grįžęs pas mamą neleidžia jai ramiai miegoti. Moteris pasakojo, kad jos sūnus – supančiotas priklausomybės nuo alkoholio.  „Ribos turi būt“, – įsitikinusi mama.
2023-12-23
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų