Vyrą moteris paliko su trimis mažais vaikais: nepatikėsite, kaip būdavo sunku

Įprasta vaga tekėjęs vyro gyvenimas vieną dieną pasikeitė neatpažįstamai. Tris vaikus su Aušra auginęs Artūras žmonos buvo paliktas vienas su visomis savo atžalomis, o jauniausiai dukrai vos dveji metukai. Dabar jis gamina valgyti, rūpinasi skalbiniais ir namais, slaugo, kai šie suserga. Vyras neslepia, jog vakarais nubraukdavo ašarą ir to visai nesigėdija. „Tai buvo labai sunkiai pakeliama, emocijos kažkaip turėdavo išeiti ir šioje situacijoje man labiausiai gaila vaikų“, – šiandien neslepia sunkiausią gyvenimo periodą išgyvenantis daugiavaikis tėvas.

„TV Pagalbos“ studijoje vyras ne tik papasakojo, kokie sunkūs buvo pirmieji mėnesiai vienam susidoroti su visais jam vienam tekusiais tėvystės iššūkiais, bet ir vėl čia išvydo savo buvusią žmoną.

Artūras atskleidė, kad Aušra jį paliko net nepasakiusi, kur išeina, o toks moters poelgis jam buvo netikėtas ir be galo skaudus. Negana to, moteris visai nesirūpino vaikais ir jų nelankė.

„Aš labai skaudžiai tai iškentėjau, bet vargais negalais... Patikėkite, skaudėjo viduje gan ilgai, bet man pavyko atsitiesti“, – tikina jis.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyrą moteris paliko su trimis mažais vaikais: nepatikėsite, kaip būdavo sunku

Pasak Artūro, nors vaikus augino jis, tačiau alimentų iš Aušros taip ir nesulaukė.

„Labai sunku buvo ir dar kai tu atsidaręs internete banko sąskaitą pamatai, kad dar tau kapsėjo alimentai, o tu sėdi praradęs darbą, be pinigų ir su 3 tūkstančių skola sąskaitoje... Ir dar su trimis vaikais, kurie nori valgyti, reikia juo išmaitinti, o iš kur tų pinigų gauti...“, – apie sunkiausią gyvenimo periodą atviravo jis.

Artūro vaikų motina Aušra šiandien jau gailisi savo sprendimo palikti šeimą, tačiau durys jai jau užvertos. Po skyrybų su Aušra vyrą piktina tai, kad buvusi mylimoji jo iki šiol nepalieka ramybėje. Nors prieš skyrybas vyras ragino žmoną nutraukti teisminį procesą ir likti šeimoje, ji tada nesutiko.

REKLAMA

„Nesuprantu, kodėl ji manęs nepalieka ramybėje, aš ją tai palikau. Aš turiu kitą moterį, su ja negyvenu, bet mes draugaujame“, – teigė moters paliktas vyras.

Aušra tvirtina, kad vyrą nusprendė palikti tik tada, kai sužinojo apie jo meilužę.

„Dar neišsiskyręs žaidei mano jausmais, buvau apgaudinėjama... Aš išeidavau į darbą, manęs nėra ir viskas, duodavaisi su ja. Man skaudėjo širdelę paliekant vaikus, jaučiau vidinį skausmą, dėl vaikų verkiau“, – pykčio neslepia Aušra.

Moteris neslepia, kad norėtų auginti visus savo vaikus, bet šiuo metu gyvena mažame bute.

Visą pokalbį žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų