Moteris neatsistebi anytos elgesiu: esu bloga, nes neleidžiu rujoti

Jauna moteris nusprendė palikti savo vyrą ir vaiką bei pasiryžo išeiti gyventi pas kitą. Jos vyras Rokas tvirtina, kad išleistų žmoną, jei naujasis draugas ją mylėtų, bet jis esą jos nė kiek nemyli. Situacija domėjosi gelbėtoja Gerda Žemaitė. 

Iš namų norinti išeiti Agata sulaukė savo meilužio ultimatumo. Jis moterį į savo namus įsileis tik su sąlyga, jog ši pas jį atsikraustys be savo sūnaus. Moteris neslepia, jog gyventi su savo dabartiniu vyru nebenori, nes yra negerbiama, patiria smurtą.

„Vakar jis sudaužė mano telefoną, mane pačią daužė, tai čia vyras skaitosi?“, – guodėsi ji. 

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris neatsistebi anytos elgesiu: esu bloga, nes neleidžiu rujoti

Toks jaunos moters neatsakingumas ir noras palikti savo vaiką šokiravo jos uošvienę.

„Ji nori rujų, ji iš tokios šeimos yra, globos namuose užaugusi. Aš neleidžiu ir dėl to esu bloga, nes neleidžiu rujoti“, – anytos noru palikti namus stebisi jos uošvienė. 

Vyras pasakoja, kad mylimoji jį ne sykį yra išdavusi, o vieną kartą tai nutiko net su jo geru draugu. Pora kartu pragyveno dešimt metų, o žinia, kad žmona nori išeiti iš namų pas penkiolika metų už jį vyresnį vyrą, jam labai skaudi. Jis norėtų išsaugoti šeimą, bet moteris jau tvirtai apsisprendusi gyventi su kitu. 

„Aš į Angliją išvažiavau dirbti, o ji pas mano geriausią draugą nuvariusi krušasi. Tai atsiprašau... Kas čia kaltas, aš ar ji?“, – pyksta vyras, kuris neabejoja, jog iš moters vaikas bus atimtas, jei tik ji paliks jo namus. 

Vaikų namuose užaugusi moteris nemato problemų, jog vaikas liks pas vyrą ir jo mamą. Pirmagimio ji susilaukė būdama septyniolikos, tad iš Vaikų globos namų persikėlė gyventi į vaikelio tėvo namus. 

„Man pasakė, kad ji globos namuose laukiasi. Aš ją ir jos vaiką prisiėmiau globoti, nes man jisai reikalingas, aš jį ir auginau penkis metus. Iš globos namų ją ir pasiėmiau, kad tas vaikas nenukeliautų nežinia kur. Aš ją pačią paėmiau globoti kaip vaiką, ji buvo nepilnametė. Tu visiškai priklausomas nuo manęs žmogus esi, net pinigų nesugebi susiskaičiuoti“, – pyksta Agatos uošvienė.

Kuo baigsis šeimyninė krizė ir ar pavyks jauną moterį priversti persigalvoti bei likti su savo vaiku?

Laidos ištrauką žiūrėkite siužete, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
L
Logika
2020-09-05 10:43:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Anytos noru palikti namus neatsistebi jos uošvienė...
Atsakyti
0

T
Taip
2020-09-06 09:01:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmas dalykas, tai ne anytos elgesiu, o marčios. O antra, tai jeigu šitas toks blogas ir nenori su juo būti, tai pasiimti vaiką ir eini pas tą kitą. Jeigu tas kitas tavęs su vaiku nepriima, tai ir pačios ilgai nelaikys. Kiek supratau, moteris jau 27 metų, neturėtų jau būti be elementaraus gyvenimo supratimo. Nesvarbu, kur augai, bet per tuos 10 metų jau turėjo susiformuoti kažkoks supratimas, apie šeimą. Jeigu ne, tai močiutei sėkmės, auginant anūkėlį.
Atsakyti
-1

n
nu
2020-09-06 13:06:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokia kvaila motera ,siaubas........vyras tai vyras ,bet jei naujam cha-kaliui nepatinka vaikas ir ji del to palikt ....baisu ,baisu ,bet agata ..tai ko noret cu---r-va
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų