Vyras negali matyti savo sūnaus: moteris pasakė, kodėl to nenori

Tarp dviejų jaunų tėvų užvirė labai nuožmi kova dėl bendro vaiko. Buvusi Nerijaus mylimoji Sandra vardija vyro skriaudas ir paaiškina, kodėl vieną dieną su vaiku ji dingo kaip į vandenį. „TV Pagalbos“ studijoje Nerijus tvirtins, kad vaikui būtų daug geriau gyventi su juo, nei su motina.

„Nerijau, pagalvok, koks tu buvai ir kaip su mumis elgeisi… Ko tu dar nori ir iš viso džiaukis, kad leidžiu su vaiku matytis. Išvesi iš kantrybės, iš viso uždrausiu matytis. Kodėl jis neskyrė laiko vaikui tada, kai kartu gyvenome…“, – priežastį, kodėl nenori, kad sūnus bendrautų su biologiniu tėvu įvardija berniuko motina.

Nerijus piktinasi, kad berniuko motina nuolat savinasi vaiką, o kiekvienas susitikimas su juo jam tampa savotišku iššūkiu.

„Vyksta karas dėl vaiko. Nors ji sako, kad aš tau leidžiu matytis su sūnumi, bet iki to, kol vaiką pasiimu, aš praeinu labai ilgą kelią, nes ten reikia pastoviai su ja kariauti“, – piktinasi vyras.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyras negali matyti savo sūnaus: moteris pasakė, kodėl tam prieštarauja

Pasak Nerijaus, su Sandra jis išsiskyrė dėl to, kad moteriai neužteko vyro uždarbio. Pora niekada nebuvo susituokusi ir kartu pragyveno ketverius metus, bet nuolat išsiskirdavo ir vėl susitaikydavo.

„Pas mane sezoninis darbas ir tuo metu, kai aš dirbu, tada aš geras, nes turiu pinigų. Pas mane baigiasi darbai, aš tuo metu jau nereikalingas ir tada pavasarį aš jau vėl reikalingas. Tuo metu būdavau pas tėvus, o su ja bendrauju žinutėmis“, – nuoskaudą liejo vienišas vyras.

Sandra įsitikinusi, kad Nerijus savo vaikui daro labai blogą įtaką, todėl nori, kad su juo bendrautų kuo mažiau. Ją taip pat erzindavo Nerijaus draugai, su kuriais jis nuolat gerdavo, ir priklausomybė nuo kompiuterio.

„Kaip jisai galės kažką daryti, jeigu jis nuo kompiuterio nenulipdavo. Kai gulti reikia eiti tada tik nulipa nuo kompiuterio“, – Nerijaus elgesiu piktinasi Sandra.

REKLAMA

Nerijaus motina stoja į savo sūnaus pusę ir sako, kad toks motinos elgesys nepriimtinas.

„Kodėl mano sūnus negali matyti savo vaiko? Sandra iš tėvo nori atimti sūnų ir kad jis daugiau jo nelankytų“, – piktinosi į „TV Pagalbos“ studiją atvykusi moteris.

Kuo baigsis dviejų šeimų konfliktas dėl vaiko?

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų