Klausytojai Dragūno restoranui sugalvojo patiekalų pavadinimus: žirnių sriuba – „Nes aš tik vėjas“

Radijo stoties „Power Hit Radio“ eteryje klausytojai parodė savo išmonę ir ryto laidos „Šok į kelnes“ metu naujo Egidijaus Dragūno-SEL restorano patiekalams sugalvojo pavadinimus pagal grupės „SEL“ dainas. Kai kurie pavadinimų variantai sudomino ar net prajuokino laidos vedėjus Saulių Baniulį ir Eleną Jančiukaitę.

Vienas žinomiausių Lietuvos atlikėjų Egidijus Dragūnas-SEL gegužę atvėrė pačiame Vilniaus centre įsikūrusio restorano „Ketch Up“ duris. Saulius ir Elena pagalvojo, kad tai puiki proga padėti Egidijui Dragūnui sugalvoti išskirtinius patiekalų pavadinimus.

Pavyzdžiui, „Power Hit Radio“ klausytoja Kristina pasiūlė ledus pavadinti pagal SEL dainą „Čiulpk tu“.

„Taip, tokie vaisiniai ant pagaliuko. Tiksliai. Kodėl mes apie tai nepagalvojom?“, – eteryje sakė Saulius Baniulis.

Kitų klausytojų manymu, Egidijaus Dragūno restorane sriuba galėtų vadintis „Nieko verta“. Bet jei tai būtų čili sriuba, klausytoja Laima teigė, kad ji galėtų vadintis „Mirtį jaučiu“.

O štai žirnių sriuba esą galėtų vadintis „Nes aš tik vėjas“. Šis variantas prajuokino Saulių Baniulį, bet Elena iš pradžių nelabai suprato, ką toks pavadinimas galėtų reikšti.

REKLAMA

„Gera žirnių sriuba, jeigu gerai išverdi. Žinai, čia tokia žarnyno valymui“, – Elenai aiškino Saulius.

Daugiau klausytojų pasiūlytų patiekalų pavadinimų Egidijaus Dragūno-SEL restoranui galite išgirsti vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Tiesioginę „Power Hit Radio“ transliaciją žiūrėkite čia:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų