sel

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sel“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sel“.

Egidijus Dragūnas-SEL šį savaitgalį atvyksta į Panevėžį ir Marijampolę: pasakė, ko tikėtis

Jau šį savaitgalį grupės SEL gerbėjų lauks du visiškai kitokie pasirodymai – balandžio 19 dieną Egidijus Dragūnas su muzikantais surengs šou Panevėžio naktiniame klube „Afteris“, o šeštadienį, balandžio 20-ąją, atvyks į Marijampolės klubą „Tonas“.  „Koncertų naktiniuose klubuose metu būna visiškai kitokia atmosfera, nei arenose. Čia galima iš arti susitikti, daugiau pabendrauti su gerbėjais, todėl šių pasirodymų laukiu ne ką mažiau.
2024-04-16

Žaibiškai plinta SEL vaizdo įrašas: prisiminė tragišką vaikystės istoriją ir iškėlė svarbią problemą

Atlikėjas Egidijus Dragūnas-Sel neliko abejingas šiuo metu aktualiai problemai – lošimui iš pinigų. Jis pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame papasakojo ne tik tragišką istoriją iš vaikystės, prisiminė gyvenimą pakeitusį pokalbį su savo tėčiu, bet ir iškėlė ne vieną visuomenei svarbų klausimą. „Sveiki, ponai ir ponios. Nenoriu būti abejingas, todėl noriu papasakoti jums vieną istoriją. Tai buvo 1980 metai, gyvenau Justiniškių rajone, mokiausi 54-oje vidurinėje. Taip ji tada vadinosi.
59 2024-02-05

Egidijus Dragūnas-SEL bandys pagerinti dar vieną rekordą: „Tai bus panašu į pasaką“

Vos spėjęs pasidžiaugti rekordiniais koncertais Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, Egidijus Dragūnas skelbia apie dar vieną planuojamą įspūdingą šou. Jam pasiruošti grupė „SEL“ turės lygiai metus: įspūdingas, pilnas naujų moderniausių sprendimų renginys įvyks 2024 metų gruodžio 14 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Selas neabejoja, kad jis taip pat taps rekordiniu.
76 2023-12-07

Egidijus Dragūnas koncerte Klaipėdoje pasakė, ką galvojo: viskas dėl filmuojančių telefonais

Savaitgalį po 3 metų pertraukos Klaipėdos „Švyturio“ areną sudrebino Egidijaus Dragūno-Selo koncertas, o jo kuriamos muzikos vėl klausėsi sausakimša gerbėjų minia.  Kaip ir kiekvienas SEL koncertas, taip ir šis susirinkusiuosius žavėjo įspūdingomis vizualizacijomis, šviesomis ir lazerių efektais. Visgi, atlikėjui užkliuvo tai, kad minia pernelyg daug laiko leidžia savo telefonuose, ir jaunąją kartą bandė paauklėti necenzūriniais žodžiais.
2023-12-04

„SEL“ grįžo į Klaipėdą: sausakimša arena, įspūdingi efektai ir ilgam įsiminsiantis šou

Šeštadienio vakarą į Klaipėdos „Švyturio“ areną po daugiau nei 3 metų pertraukos grįžo grupė „SEL“. Akivaizdu, kad pajūrio publika itin laukė Egidijaus Dragūno – į šou susirinko sausakimša salė gerbėjų.  2,5 valandos trukmės koncerte skambėjo ir ryškiausi grupės hitai, ir naujos dainos iš šiuo metu įrašinėjamo albumo. Tokio žmonių antplūdžio arena seniai nematė. Gerbėjai šėlo, dainavo kartu ir po šou neskubėjo skirstytis – vaizdai, potyriai ir melodijos dar ilgai išliks atmintyje.
125 2023-12-03

SEL pristatė naują dainą ir vaizdo klipą: tokių akimirkų nesinori pamiršti

Įspūdinga vasaros pabaiga su „SEL“ koncertu Kauno Dariaus ir Girėno stadione neabejotinai į atmintį įstrigo tūkstančiams grupės gerbėjų. Gražiausias renginio akimirkas Egidijus Dragūnas sudėjo į naujos dainos „Aš pakelsiu“ vaizdo klipą. „Kai viskas nurimo ir pamačiau filmuotus vaizdus, supratau, jog tai buvo viena gražiausių mano gyvenimo dienų. Tokias akimirkas norisi prisiminti ir jomis dalintis su visu pasauliu, dėl to pavertėme kadrus vaizdo klipu“, – sakė Selas.
2023-10-06

Iš Egidijaus Dragūno lūpų – žinia gerbėjams

Jau šiandien, rugsėjo 30 dieną, grupė „SEL“ surengs koncertą Londone esančios „O2“ arenos „Indigo“ salėje. Akivaizdu, jog gerbėjai Didžiojoje Britanijoje Egidijaus Dragūno šou itin pasiilgo – išpirkti visi bilietai į renginį. „Nekantrauju vėl, po poros metų pertraukos, pasimatyti su gerbėjais Londone – šių žmonių priėmimas visuomet būna ypatingas.
57 2023-09-30

Koncertui Londone besiruošianti grupė „SEL“: ši proga susitikti – tikrai išskirtinė

Neseniai paskelbęs apie organizuojamą dar vieną didžiulį koncertą Lietuvoje, Klaipėdoje, bei šiuo metu įrašinėjamą naują albumą, Egidijus Dragūnas šiuo metu ruošiasi ir kitą šeštadienį, rugsėjo 30 dieną, vyksiančiam „SEL“ šou Londone, O2 arenos „Indigo“ salėje. „Beveik visi bilietai išpirkti, tad dar norintys spėti turėtų paskubėti“, – sako Selas. Į pasirodymą D. Britanijos sostinėje jis teigia vyksiantis su didžiuliu nekantrumu, rašoma pranešime spaudai.
2023-09-21

SEL po 3 metų pertraukos grįžta į Klaipėdą: tai bus proga įgyvendinti tai, ko nespėjome parodyti Kaune

Įspūdingai ir ne su vienu rekordu uždariusi vasarą Kauno Dariaus ir Girėno stadione, grupė SEL skelbia apie dar vieną rengiamą šou Lietuvoje. Šįkart Egidijus Dragūnas po 3 metų pertraukos grįžta į Klaipėdą – gruodžio 2 dieną pasirodys „Švyturio arenoje“.  „Sulaukiu daugybės žinučių su klausimais, kada surengsime dar vieną šou Lietuvoje tiems, kurie negalėjo sudalyvauti pasirodyme Kaune.
2023-09-18

Statkevičius – apie SEL koncertą ir bendrą darbą su Dragūnu: „Iki šiol skambučiai nerimsta“

Rugpjūčio 26-ąją Kauno Dariaus ir Girėno stadioną sudrebino įspūdingiausias iki šiol grupės SEL koncertas, kuris buvo planuotas daugiau nei pusantrų metų. Susirinkusiems 30 tūkstančių gerbėjų atlikėjas Egidijus Dragūnas dovanojo ne tik dar daugiau garso bei šviesų, bet ir  ilgam įsiminsiantį šou, sukurtą panaudojant dirbtinį intelektą. Koncertui savo duoklę atidavė ir žymus Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius, kūręs atlikėjo įvaizdį.
84 2023-08-30
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų