Žaidimas „galvOK“: viena gudrybė padės sūrį išlaikyti šviežesnį ilgesnį laiko tarpą

TV3 laidos žaidime „galvOK“ dalyvavęs kulinaras ir virtuvės šefas Gian Luca Demarco pademonstravo, kad kulinarijos srityje į jį galima kreiptis kone kiekvienu klausimu. Pamatęs, jog galima pasirinkti klausimą apie sūrį, Gian Lucos komandos kapitonas Marijonas Mikutavičius neabejojo savo kolegos kompetencija. „Na, Gian Luca, čia jau tavo sritis“, – pirmenybę kulinarui iš Italijos užleido atlikėjas.

 Žaidimas „galvOK“: kokia gydrybė padės sūrį išlaikyti šviežesnį?

Žinomi vyrai turėjo atsakyti į klausimą, kuris skambėjo taip: „kaip galima sustabdyti pelėsio formąvimąsi ant sūrio?“.

Netrukus visi sužinojo, kad tai galima padaryti prie sūrio pridėjus gabalėlį cukraus ir uždengus stikliniu gaubtu. Cukrus sugeria vandenį ir sumažina santykinį oro drėgnumą, o tai neleidžia susidaryti pelėsiui.

Beje, visi norintys taip pat gali išbandyti jėgas šiame žaidime! Žaisdami čia ir tv3.lt portale, penktadienį ir šeštadienį galėsite laimeti prizus.

Teisingą atsakymą rasite:

Savo kulinarines žinias virtuvės šefas pritaikė atsakydamas ir kitą klausimą, kuris skambėjo taip: „Kokia yra tvirčiausia biologinės kilmės medžiaga žemėje?“.

REKLAMA

Išgirdęs klausimą Gian Luca samprotavo. „Mes esame tikri, kad tai yra moliusko dantys. Visi virėjai visą laiką turi nuimti tuos dantis, kad galėtų duoti juos valgyti. Pirma reikia nuimti tuos dantis ir tada gaminti midijas. Dėl to ir susituokiau su stomotologe“, – geros nuotaikos nestokojo jis. 

Paaiškėjo, kad moliuskai maitindamiesi savo mažais, bet neįtikėtinai tvirtais dantimis, jie gremžia dumblius nuo akmenų paviršių. Pasirodo, kad moliusų dantys, dėl juose esančio mineralo getito, yra tvirtesni už bet kokį kitą mokslininkams žinomą biologinės kilmės mineralą.

Smagią diskusiją apie moliuskų dantis žiūrėkite:

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad žaidimo „galvOK“ išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį.

Kiekvienoje „galvOK“ laidoje dalyvauja po dvi komandas, kurios tarpusavyje varžosi ieškodamos atsakymų į žaidimo vedėjo užduotus klausimus. Kiekvieną komandą sudaro kapitonas, jo kviestinis svečias (aktorius, muzikantas ar kitas žinomas asmuo) ir palaikymo komanda, kuri gali padėti savo kapitonui laimėti dvikovą. Žaidimo azartą dar labiau kursto piniginis prizas – komandos už teisingus atsakymus gauna taškus, kurie konvertuojami į eurus, taigi, laimėjusi komanda gaus piniginį prizą.

„galvOK“ – kiekvieną šeštadienį 19.30 val. per TV3 – geros emocijos garantuotos ir žaidžiantiems, ir stebintiems žaidimą!

Žaidimai dėl prizų vyks penktadieniais nuo 16:30 iki 00:00 val. ir šeštadieniais nuo 19:30 iki 21:00 val., tuo pačiu metu, kai TV3 bus rodoma laida.

Penktadienį ir šeštadienį bus apdovanoti po dešimt geriausiai pasirodžiusių dalyvių. Jie laimės 3 mėnesių trukmės nemokamas Go3 narystes.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
G
Gal Vok?
2020-05-12 23:16:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų