Gairės

gian luca demarco

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gian luca demarco“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gian luca demarco“.

Šis kalakutienos dubenėlis puikiai tiks pietums: rašykitės receptą

Garsusis virtuvės šefas Gian Luca Demarco su TV3 laida „La maistas“ tęsia skaniausias kulinarines keliones po Lietuvą ir dalinasi neatsivalgomų patiekalų receptais. Šįkart Gian Luca parodė, kaip pasigaminti maistingą kalakutienos dubenėlį, kuris puikiai tiks pietums. Gian Luca lankėsi Kučiūnuose, kur įsikūręs didžiulis Ginto ir Rūtos Cimakauskų kalakutų ūkis, gyvuojantis jau 25 metus. Pora kalakutus ne tik augina, bet turi ir skerdyklą, savo gaminamų maisto produktų krautuvėlę.
2023-11-27

Tarsi restorane: Gian Luca atskleidė itin populiaraus dubenėlio su kalakutiena receptą

Kiekvieną sekmadienio rytą kulinaras Gian Luca Demarco TV3 laidos „La maistas“ žiūrovus supažindina su vis kitu Lietuvos ūkiu. Šįkart jis pakvies apsilankyti Kučiūnuose – būtent čia įsikūręs didžiulis kalakutų ūkis, kuriame procesas vyksta nuo pradžios iki pat galo. O įkvėptas to, ką pamatys, vedėjas paruoš itin populiarų ir daugelio pamėgtą patiekalą, kuriam bus sunku atsispirti! Ginto ir Rūtos Cimakauskų kalakutų ūkis gyvuoja jau 25 metus.
2023-11-24

Šių kotletų skonis nukels atgal į vaikystę: visai kaip pas mamą

Garsusis virtuvės šefas Gian Luca Demarco su TV3 laida „La maistas“ tęsia skaniausias kulinarines keliones po Lietuvą ir dalinasi neatsivalgomų patiekalų receptais. Šįkart Gian Luca patraukė į Kėdainius pas garsiąją ūkininkų Kvedarų šeimą ir parodė, kaip pasigaminti sultingus jautienos kotletus su troškintais kopūstais – visai kaip pas mamą.
2023-11-20

Tokio kepto sūrio recepto dar nebandėte: skonis maloniai nustebins

TV3 laida „La maistas“ su garsiuoju virtuvės šefu Gian Luca Demarco ir toliau keliauja po Lietuvos ūkius ir dalinasi gardžiausių patiekalų receptais. Apsilankęs pieno ūkyje Gian Luca nepraleido progos pasidalinti kitokiu lietuvių pamilto kepto sūrio receptu – jis kviečia pasigaminti varškės sūrį meksikietiškai. Šįkart Gian Luca vyko pas netoli Rokiškio dvaro įsikūrusius Saulių ir Žydrūnę.
2023-11-14

Šis kumpio užkandis sužavės net išrankiausius: verta išbandyti

Garsusis virtuvės šefas Gian Luca Demarco su TV3 laida „La maistas“ tęsia skaniausias kulinarines keliones ir dalinasi neatsivalgomų patiekalų receptais. Šįkart Gian Luca kviečia pasigaminti pikantiškų vieno kąsnio užkandžių su kumpiu – jie nuo stalo dings žaibiškai. Sekmadienį Gian Luca leidosi pas Saulių ir Žydrūnę, įsikūrusius netoli Rokiškio dvaro ir savo ūkyje laikančius net 600 galvijų.
2023-11-14

Gian Lucos žmona Eglė aprodė savo sodą: išsiskiria viena savybe

Šefas Gian Luca Demarco ir jo žmona Eglė TV3 laidos „Svajonių sodai“ žiūrovams aprodė savo nuostabų sodą, kuris tapo pagrindiniu argumentu pirkti namą. Sodas išskirtinis tuo, kad jame daugelis medžių – itin seni, pasodinti prieš daugiau nei 40 metų. Eglė Demarco įsitikinusi, kad būtent sodas buvo ta priežastis, kodėl ji su vyrų nutarė pirktį šį gerokai už Vilniaus esantį namą. „Čia įsikūrėme prieš bene šešerius metus.

Kepto sūrio receptas, kuris ypač patinka Gian Lucos žmonai: „Ji tą dieną į mane žiūri su šypsena“

Šį sekmadienio rytą TV3 laidos „La maistas“ vedėjas paskirs dar vienai lietuvių silpnybei – pienui ir jo produktams. O apsilankęs pas netoli Rokiškio ūkį turinčią šeimą, Gian Luca žiūrovams ne tik parodys visą pieno kelią, bet ir pasidalins originaliu kepto sūrio receptu. Patiekalas bus ne tik sotus, bet ir puikiai sušildantis žvarbiais rudens vakarais! Netoli Rokiškio dvaro gyvenantys Saulius ir Žydrūnė savo ūkyje laiko net 600 galvijų, o per dieną ceche perdirba virš tonos pieno.
2023-11-10

„Pyragų dienai“ – nepaprastai skanus Gian Lucos pyragas: tirps burnoje

Garsusis virtuvės šefas Gian Luca Demarco su TV3 laida „La maistas“ tęsia skaniausias kulinarines keliones ir dalinasi neatsivalgomų patiekalų receptais. Šiandien išskirtinė proga – „Pyragų diena“, todėl Gian Luca kviečia pasigaminti nepaprastai skanų morkų pyragą su sūrio kremu.
2023-11-06

Gian Luca su žmona Egle aprodė namų kiemą: sukūrė jaukią oazę

Šefas Gian Luca Demarco su žmona Egle aprodė savo namų kiemą. Jame gausu ypatingų augalų. Šįkart šeima sugalvojo neįprastą būdą suteikti jiems dar daugiau dėmesio ir tuo pačiu pagražinti savo sodą. Važiuokime į Vilnių, pas TV3 laidų vedėją Gian Lucą Demarco. Kaip susikurti tinkamą kiemo apšvietimą ir susikurti savo oazę? Laidoje „Svajonių sodai“ „Želda“ direktorius Marius Šablauskas pasakojo, kad, atvykęs į Demarco šeimos namus, pirmiausiai apžvelgė augalus.
2023-11-03

Šie užkandukai puikiai tiks Helovino vakarėliui: išbandykite

Garsusis virtuvės šefas Gian Luca Demarco su TV3 laida „La maistas“ tęsia skaniausias kulinarines keliones po Lietuvą ir dalinasi gardžiausių patiekalų receptais. Artėjant Helovinui Gian Luca parodė, kaip pasigaminti vakarėliui puikiai tiksiančius užkandukus „pabaisiukus“ su dešrelėmis, o jei norisi saldžiai – su bananais. Tam, kad sužinotų viską apie vieną šios dienos simbolių – moliūgus, Gian Luca lankėsi Kaune, „Meilės ūkyje“, pas jo šeimininkus Ernestą ir Darių.
2023-10-31
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų