Gian Luca pasidalino istorija, kurios nepamirš niekada: viskas nutiko per Velykas padauginus lietuviško midaus

Charizmatiškasis virtuvės šefas ir laidos „Gardu Gardu“ vedėjas Gian Luca Demarco lankydamasis pramoginėje TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ prisiminė vieną nutikimą, kurį iki šiol pasakoja visiems draugams norėdamas pakelti jiems nuotaiką. Italui smagus nutikimas įvyko švenčiant Velykas Lietuvoje ir ruošiantis į gimtąją šalį aplankyti savo tėvų. 

Kadaise prieš skrydį į gimtinę kulinaras sustojo Karmėlavoje paragauti legendomis apipintų šio miestelio cepelinų. Gardų lietuvišką patiekalą užgėręs litru lietuviško alaus Gian Luca Kauno oro uostą pasiekė geros nuotaikos, tačiau čia oro uosto apsaugininkų buvo paprašytas iš lagamino išimti tėčiui skirtas lietuviškas lauktuves – butelį lietuviško midaus. 

„Tai buvo dovana tėčiui. Nežinojau, kiek gali būti stiprus tas daiktas, bet realiai norėjau parodyti, kad nebijau, todėl pasirinkau jį išgerti. Sėdau į lėktuvą ir nuo tada pamiršau, kas vyko“, – prisiminė jis.

Atskridęs į Milano oro uostą Gian Luca buvo pažadintas stiuardesių po 30-ies minučių, kai visi keleiviai jau buvo išlipę iš lėktuvo. 

REKLAMA

„Pirmą kartą iš lėktuvo išėjau su stiuardese ir kapitonu, buvo labai juokinga. Mus paėmė net atskiras mikriukas“, – pasakojo virtuvės šefas.

Ši istorija iki ašarų prajuokino ne tik visus laidos žiūrovus, bet ir iš koto išvertė laidos vedėjus Justina Jankevičių ir Mindauga Stasiulį.

Visą laidos ištrauką žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų