Baigiasi pinigai? „Sodra“ skelbia, kuriomis dienomis mokės išmokas kovą

Šimtams tūkstančių gyventojų pagrindinis ar ir vienintelis pajamų šaltinis – senatvės pensijos ir kitos išmokos, kurias moka „Sodra“.

Ji skelbia, kada išmokų gavėjai jų gali tikėtis kovo mėnesį.

Taigi, vaiko priežiūros išmokos, kurios priklauso kol vaikus sueis vieni arba dveji metai pradedamos mokėti nuo kovo 15 d. Vidutinis jų dydis yra 542 eurai. Pernai vaiko išmokas gavo beveik 28 tūkst. moterų ir 9 tūkst. vyrų.

Tuo metu vaiko išlaikymo išmokos mokamos nuo kovo 24 d. Jos priklauso už tuos vaikus, kurių tėvai nemoka teismo priteistų alimentų. Ši išmoka negali viršyti 1,8 bazinės išmokos dydžio – iš viso 72 eurų.

Motinystės išmokos mokamos per 17 darbo dienų nuo prašymo su visais reikalingais dokumentais pateikimo, o tėvystės – per 5 darbo dienas nuo tėvystės atostogų pabaigos.

Pernai motinystės išmoka buvo 48 eurai už dieną, o tėvystės – 1111 eurų per mėnesį. Pernai kiekvieną mėnesį motinystės išmokas gavo apie 1,4 tūkst. motinų, o tėvystės – apie 1 tūkst. tėvų.

Kaip visada ligos mokamos per 17 darbo dienų nuo visų dokumentų ir duomenų pateikimo „Sodrai“. Vidutinė vienos dienos ligos išmoka yra 34 eurai. Šių metų sausį išmokos mokėtos 120 tūkst. gyventojų. 

Ilgalaikio darbo išmoka priklauso tiems, kurie atleidžiami nepertraukiamai pradirbę pas tą patį darbdavį bent 5 metus. Ši išmoka mokama per 10 darbo dienų nuo sprendimo priėmimo dienos. Jos dydis priklauso nuo gauto atlyginimo.

Tuo metu nedarbo išmoka, kuri bus mokama nuo kovo 19 d., priklauso kitais atvejais netekus darbo. Ji taip pat priklauso  nuo turėto atlyginimo.

Šalpos per kredito įstaigas šįkart mokamos kovo 12 d., o per išmokas pristatančias organizacijas – kovo 10–26 d. Šiomis dienomis jas bus galima atsiimti ir „Lietuvos pašte“.

Pensijos jų gavėjams, kurie sąskaitas turi „Swedbank“, pinigai bus pervesti kovo 10–12 d.

Šiaulių, „Luminor“ (buvusio „DnB“) klientai Vilniaus, Šiaulių, Alytaus regionuose pensijų sulauks kovo 8 d. Kauno, Klaipėdos, Mažeikių regionuose– kovo 9 d., o Marijampolės, Šilalės, Utenos ir Panevėžio  – kovo 10 d.

REKLAMA

SEB, „Medicinos bankas“, „Citadele“, „Luminor“ (buvusio „Nordea“) ir kitų kredito įstaigų klientai pensijas gaus kovo 10 d.

Atsiėmimas jas Lietuvos pašte bus galima kovo 10–26 d. O į namus Lietuvos paštas ir bendrovės „Victum“, „Bastaras“, „Rausidas“, „Godlija“, „Verpetynė“ jas pristatys kovo 10 – 26 d.

Šiuo metu senatvės pensijas iš viso gauna 614 tūkst. gyventojų. Vidutinė senatvės pensija Lietuvoje yra 413 eurų.


Rašyti komentarą...
P
Pensininkas
2021-03-02 21:25:39
Pranešti apie netinkamą komentarą

ĖDaįbo stažas 44 metai o pensija kažkodėl susitraukusi iki 360 eurų. Dabar nori priimt
Istątyma kurie bent turi 3 metus darbo stažą gaus išmoką arba vadinamą pensiją 280
erų . Tai kur teisybė lietuvoje. Seme sėdi mes juos išlaikome,bet kžkodėl jie mokeščiu nemoka ir nadojasi
musų pinigais kuriuos mes uždirbame savo prakaitu. Gal kartas pamastykime kaip juos nubausti , ir tegul susimažina savo atlyginimus. Su pagarba dirbantiesiems, kas mane palaiko!!!!!
Atsakyti
-25

Štai vot
2021-03-03 03:52:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dirbam nelegsliai,ir nemokekim jokiu mokesciu,seimas tokius atlyginimus gauna,o uznieka nereikia moketi,kuo mes blogesni ,vien piestukui pasiima1000 euru,o penvininkas,ašaros.
Atsakyti
-15

W
Www
2021-03-02 18:29:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išsidalinot, įsisavinot...
Atsakyti
-14

SKAITYTI KOMENTARUS (36)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų