Kipras atnaujino tarptautinį oro susisiekimą, taip pat ir su Lietuva

Kipras nuo antradienio, kaip ir planavo, atidarė Larnakos ir Pafoso oro uostus bei atnaujino tarptautinį oro susisiekimą, įskaitant ir su Lietuva.

lėktuvas (nuotr. SCANPIX)

Pirmasis lėktuvas po kelis mėnesius trukusios pertraukos dėl COVID-19 pandemijos Larnakos oro uoste leisis atskridęs iš Tel Avivo, skelbia leidinys „Kathimerini“.

Kipro transporto ministras Yiannis Karousos interviu leidiniui pabrėžė, kad šalis yra visiškai pasirengusi atnaujinti skrydžius.

Kartu ministras priminė, jog iki birželio 19 dienos imtinai į Kiprą atvykusieji privalės pateikti pažymą apie neigiamą koronaviruso tyrimo rezultatą, kuris buvo atliktas sertifikuotoje laboratorijoje ne anksčiau kaip 72 valandas prieš skrydį.

Kipras dar praėjusį mėnesį pranešė apie planus tarptautinį oro susisiekimą nuo birželio 9 dienos atkurti etapais. Skelbta, jog per pirmąjį etapą bus leidžiami skrydžiai iš Graikijos, Bulgarijos, Lietuvos, Slovėnijos, Slovakijos, Izraelio, Maltos, Vengrijos, Vokietijos, Danijos, Austrijos, Norvegijos, Suomijos. Antrame etape, kuris prasidės birželio 20-ąją, numatyta atnaujinti oro susisiekimą su Lenkija, Estija, Čekija, Kroatija, Šveicarija, Rumunija.

Kipre nuo antradienio pradėjo veikti parduotuvės, teatrai, uostai, viešbučiai, restoranų vidinės erdvės, o nuo birželio 13-os atsidarys pramogų ir vandens parkai, sporto salės. Kino teatrai neveiks iki rugpjūčio, o masinius renginius planuojama drausti iki rugsėjo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų