lėktuvas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lėktuvas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lėktuvas“.

Neveikia dalis „Wizzair“ paslaugų: keleiviai į oro uostą raginami atvykti 3 val. iki skrydžio

Penktadienį visame pasaulyje pasirodžius pranešimams apie IT sistemų trikdžius žiniasklaidos, bankų bei oro linijų veikloje, apie galimus nesklandumus praneša ir Lietuvoje veiklą vykdanti skrydžių bendrovė „Wizzair“. Pranešama, kad dėl kilusių IT sutrikimų įmonė susiduria su dideliais techniniais sunkumais. Be to, klientams laikinai nebus galima naudotis interneto svetainių ir mobiliųjų programų paslaugomis, skelbia įmonė.
2024-07-19

Rusija: Jakutijoje dingo sraigtasparnis su keturiais žmonėmis

Jakutijoje ieškoma sraigtasparnio „Robinson R44II“, kuris dingo šio Rusijos regiono Aldano rajone, kai suveikė jo avarinis švyturys. Apie tai informavo Rytų Sibiro transporto prokuratūra. Pasak leidinio „SakhaDay“ šaltinio, orlaiviu skrido pilotas ir trys FSB pareigūnai, praneša „Laisvės radijas“. „Liepos 19-osios naktį už 80 kilometrų nuo Čiagdos gyvenvietės suveikė sraigtasparnio „Robinson“ avarinis švyturys „Ekospas“. Sraigtasparnio skrydis Aldano rajone buvo neregistruotas.
2024-07-19

Pamatęs, ką lėktuve daro moteris, vyras pasišlykštėjo: nuotrauką parodė visiems

Vyras atskleidė, kaip atkeršijo lėktuvo keleivei, kuri skrydžio metu vis pakišdavo savo „smirdančias kojas“ po jo sėdyne. „TikTok“ vartotojas @danielgreen2426 akimirksniu išpopuliarėjo, kai pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame jis lėtai pila gaivųjį gėrimą ant moters kojų, rašoma dailymail.co.uk. 38 sekundžių trukmės klipe buvo matyti, kaip keleivės kairė pėda buvo matoma iš po jo sėdynės, kai ji sėdėjo už jo.
2024-07-13

Kildamas „Boeing“ lėktuvas pametė ratą: toks incidentas – jau antras per pastaruosius mėnesius

„Boeing“ reaktyvinis laineris pirmadienį kildamas iš Los Andželo oro uosto pametė ratą – tai naujausias saugos incidentas, kuriuos pastaruoju metu vis patiria ši aviacijos ir erdvės milžinė. Orlaivio „Boeing 757-200“ operatorė „United Airlines“ pranešė, kad ratą lėktuvas pametė po to, kai pakilo iš Los Andželo tarptautinio oro uosto, tačiau sugebėjo saugiai nusileisti Denveryje, kuris ir buvo jo kelionės tikslas.
2024-07-09

24-erių mergina mirė vos įlipusi į lėktuvą: šeima sukrėsta

Jauna moteris pirmą kartą per ketverius metus ketino aplankyti savo šeimą Indijoje, tačiau savo tikslo nepasiekė – ji mirė vos įlipusi į lėktuvą, prieš pat jam pakylant iš Australijos oro uosto. Birželio 20 d. Melburno Tulamarino oro uoste į lėktuvą įlipusiai 24 metų Manpreet Kaur sutriko sveikata. M. Kaur buvo nedelsiant suteikta medicininė pagalba, tačiau ji mirė keleivių akivaizdoje. Manoma, kad ji mirė nuo tuberkuliozės.
2024-07-07

Avariniu būdu leidosi į Amsterdamą skridęs lėktuvas – keleivius skubiai pasitiko medikų brigada

Oro linijų bendrovės „Delta Airlines“ lėktuvas buvo priverstas avariniu būdu leistis Niujorke (JAV) po to, kai keleiviams skrydžio metu buvo patiektas sugedęs maistas. Antradienio vakarą 136-asis reisas iš Detroito (JAV) Wayne County oro uosto išskrido į Amsterdamą (Nyderlandai), tačiau, aptikus „užkrėstą“ maistą, buvo nukreiptas į JFK oro uostą.
2024-07-04

Štai, kas nutinka organizmui skrendant lėktuvu: daugelis to net nežino

Prasidėjo atostogų metas, todėl pravartu žinoti, kokį poveikį skrydžiai gali turėti jūsų organizmui, ir kaip paprastais būdais maksimaliai padidinti savo saugumą. Atėjus vasaros atostogų sezonui daugelis nekantriai laukia kelionių į užsienį, kad galėtų aplankyti egzotiškas pasaulio vietas ar pasimėgauti saule. Tačiau bet kokios atostogos, kai tenka skristi lėktuvu, kartais gali būti sudėtingesnės, nei tikėtasi, nes skrydžiai dažnai turi netikėtą poveikį jūsų sveikatai, rašo express.co.uk.
2024-06-29

Perspėjimas keliautojams: kai kur šio maisto į lėktuvą įsinešti nebeleis

Daugybė oro linijų, įskaitant „British Airways“, pakeitė nemokamą maitinimą trumpuosiuose skrydžiuose į mokamą. Negana to, jei vežatės tam tikrų įprastų maisto produktų, gali būti atliekami saugumo patikrinimai ir net konfiskuojami užkandžiai, skelbia portalas „Mirror“. Apribojimai taikomi ir įvairiems skysčiams bei gėrimams.
2024-06-29

Jungtinės Karalystės oro uoste – kuriozas: dvi moterys perpjovė tvorą ir dažais apipurškė kelis lėktuvus

Jungtinėje Karalystėje ketvirtadienį buvo sulaikytos dvi klimato aktyvistės, perpjovusios Londono Stanstedo oro uosto tvorą ir oranžiniais dažais apipurškusios kelis privačius lėktuvus. Esekso policija pranešė, kad Stanstedo tarptautinio oro uosto privačioje teritorijoje buvo sulaikytos dvi moterys, įtariamos tyčiniu turto gadinimu ir trukdymu naudotis nacionaline infrastruktūra.
2024-06-20

Paaiškino, kodėl stiuardesės visada sveikinasi su keleiviais: priežastis nustebins

Skrydžio palydovė atskleidė, kodėl visada sveikinasi su visais keleiviais – pasirodo, ne vien dėl to, kad turi būti mandagūs, tam yra svarbi priežastis. Skrydžio palydovė Rania savo „TikTok“ kanale atskleidė, kad tikroji priežastis, kodėl lėktuvo įgula sveikinasi su keleiviais, yra ta, kad jie analizuoja kiekvieną žmogų.
2024-06-20
REKLAMA
REKLAMA

Nesėkmingas lietuvio parašiutininko nusileidimas: po incidento sustabdytas Rygos oro uosto darbas

Šįryt per lėktuvo avariją netoli Rygos oro uosto nukentėjo lietuvis, kuris ketino šokti su parašiutu. Dėl sužeidimų jis nugabentas į ligoninę. Pirminiais duomenimis, lėktuvo pilotas buvo priverstas leistis avariniu būdu dėl techninių problemų ir prastų oro sąlygų. Avarijai įvykus sustabdytas Rygos oro uosto darbas. Nedidelis lėktuvas šįryt avariniu būdu nusileido netoli Rygos oro uosto. Per nelaimę buvo sužeistas lėktuvu skridęs lietuvis, jis išgabentas į ligoninę.

Siaubo kupina akimirka: keleivinis lėktuvas per klaidą vos nepanėrė į vandenyną

Balandžio mėnesį oro bendrovės „Southwest Airlines“ lėktuvas vos nenukrito į vandenyną prie Havajų krantų, kai pilotas netyčia nukreipė lėktuvą tiesiai į vandenį, pranešė agentūra „Bloomberg“. Pilotams išsiųstame vidiniame pranešime, oro bendrovė paaiškino, kad, nepaisant blogų oro prognozių, lėktuvo kapitonas perdavė lėktuvo „Boeing 737 Max 8“ valdymą „naujesniam“ pirmajam pilotui, skelbia portalas „Business Insider“. Kai dėl blogų oro sąlygų lėktuvas buvo priverstas nutraukti bandymą leistis ...
2024-06-18

Lėktuve – panikos akimirkos: skubiai teko leistis degančiu varikliu

Naujosios Zelandijos oro uoste pirmadienį saugiai nusileido keleivinis lėktuvas, kurio vienas iš variklių užsidegė, pranešė šalies ugniagesių gelbėtojų tarnyba. Bendrovės „Virgin Australia“ lėktuvas „Boeing 737-800“ su 67 keleiviais ir šešiais įgulos nariais, skridęs į Australijoje esantį Melburną, nusileido Inverkargilyje Naujojoje Zelandijoje, kai dėl gaisro teko keisti kryptį.
2024-06-17

„Boeing“ lėktuvas ore patyrė siaubą keliantį manevrą: po šio įvykio orlaivio nebeįmanoma naudoti

Gegužės 25 d. „Southwest Airlines“ oro bendrovės „Southwest Flight 746“ reisu 175 keleiviai skrido iš Finikso (JAV) į Oklandą (JAV), kai 9,8 kilometrų aukštyje patyrė siaubingą „svyruojantį vinguriavimą“ (vadinamą „Dutch roll“). Dėl šio incidento orlaivis buvo išregistruotas iš eksploatacijos, skelbia portalas „Daily Mail“. „Dutch roll“ (liet. „svyruojantis vinguriavimas“) yra aviacijoje naudojamas terminas, kuris apibūdina tam tikrą orlaivio judėjimą ore, susidedantį iš sukimosi (angl.
2024-06-17

Skandalas lėktuve: mažametis berniukas išvarytas, nes neprisisegė saugos diržo

„Latam 4049“ skrydžio metu, įvyko dramatiška scena, kai mažas berniukas buvo išvarytas iš lėktuvo už tai, kad neprisisegė saugos diržo. Lėktuve, turėjusiame skristi iš Santa Martos į Bogotą Kolumbijoje, kilo chaosas, nes dešimtmetis atsisakė paklusti įgulos nurodymams, todėl kapitonas atsisakė kilti ir grįžo prie vartų, kad išprašytų vaiką, skelbia portalas „Mirror“. Skrydžio liudininkai teigė, kad berniukas atkakliai nenorėjo likti sėdėti ir prisisegti saugos diržo.
2024-06-17

Vaikino pasipiršimas pribloškė tūkstančius: tokio poelgio nesitikėjo net mergina

Džordžas Vestas, elektrikas iš Bristolio (Anglija), slapta užsakė skrydį į Menorką (Ispanija), kuriame jo mergina dirbo įgulos nare, ir netikėtai jai pasipiršo. Šią savaitę lėktuve, skrendančiame iš Bristolio į Ispanijos miestą Menorką, meilė tiesiogine to žodžio prasme tvyrojo ore, kai Džordžas Vestas pasipiršo savo merginai Stefanei Perret, su kuria susitikinėja jau dešimtmetį. Stefanė teigė: „Tai tikrai skrydis, kurio niekada nepamiršiu.
2024-06-16

Atskleidė saugiausias vietas lėktuve: čia sėdėdami galite išvengti turbulencijos

Nors dažnai lėktuvu skraidantys keleiviai gali rinktis vietą prie praėjimo, vidurinę sėdynę arba sėdynę prie lango, pirmasis jų pasirinkimas gali būti ne pats geriausias variantas, kai skrydis yra neramus.
2024-06-15

Moldova apgręžė lėktuvą su prorusiškais aktyvistais

Moldovos valdžia ir viena opozicijos politikė penktadienį pareiškė, kad aviacijos pareigūnai nedavė leidimo nusileisti lėktuvui, skridusiam į sostinę Kišiniovą ir skraidinusiam prorusiškos opozicijos aktyvistus. Pasak Rumunijos institucijų, skrydis iš Armėnijos buvo nukreiptas į oro uostą netoli sostinės Bukarešto.
2024-06-15

Tokios kelionės nelinkėtų niekam: „British Airways“ lėktuvas 9 valandas skrido „į niekur“

Lėktuvas „Boeing 787-9 Dreamliner“ pirmadienį skrido į Džordžo Bušo oro uostą Hiustone, Teksaso valstijoje, tačiau pasiekęs Šiaurės Ameriką susidūrė su problemomis. Oro linijų bendrovės „British Airways“ lėktuvo keleiviams teko devynias valandas skristi „į niekur“ po to, kai jų lėktuvas virš Kanados patyrė techninių nesklandumų ir grįžo atgal į Londoną, skelbia portalas „Daily Mail“. 9.27 val. ryto lėktuvas išskrido iš Londono Hitrou oro uosto, o kitą dieną 6.54 val.
2024-06-13

Dingęs Malavio viceprezidento lėktuvas aptiktas: visi juo skridę žmonės žuvo

Malavio valdžia paskelbė, kad šalies viceprezidentas Saulosas Chilima ir devyni kiti asmenys, skridę šalies kariuomenės lėktuvu, žuvo katastrofos metu. Lėktuvas dingo pirmadienio rytą, vėliau buvo paskelbta jo paieška. „Times now news“ cituojamame Malavio valdžios pranešime skelbiama, kad S. Chilima ir devynių kitų asmenų, įskaitant buvusią pirmąją šalies ponią Shanil Dzimbiri, kūnai buvo aptikti Čikangavos apylinkėse.
2024-06-11

Tragedija: užfiksuota, kaip žuvo žymus JAV astronautas

Jungtinėse Valstijose pilotuodamas lėktuvą žuvo žymus astronautas Williamas Andersas. Liudininkai nufilmavo, kaip 90-mečio astronauto valdomas lėktuvas rėžiasi į vandenį. Andersas buvo žinomas ne tik dėl skrydžių į kosmosą, bet ir kaip žymiosios nuotraukos „Earthrise“ autorius. Mirties kilpą pradėjęs daryti lėktuvas krenta į vandenį. Jį pilotavo 90-metis buvęs astronautas Williamas Andersas.
2024-06-10

Dingo Malavio viceprezidentą skraidinęs lėktuvas, paskelbta paieška

Dingo lėktuvas, skraidinęs Malavio viceprezidentą Saulosą Chilimą, rašo BBC. Be jo lėktuvu skrido dar devyni žmonės. Anot leidinio, tai patvirtino prezidento biuras. Dingo lėktuvas Malavio gynybos pajėgų lėktuvas pirmadienio rytą išskrido iš sostinės Lilongvės ir dingo iš radarų. Prezidentas įsakė pradėti paieškos ir gelbėjimo operaciją, nes aviacijos pareigūnams nepavyko susisiekti su orlaiviu. Jis turėjo nusileisti Mzuzu tarptautiniame oro uoste šalies šiaurėje iškart po 10 val.
2024-06-10

Būkite atidūs rinkdamiesi skrydžius: pilotas atskleidė, kur turbulencijos tikimybė didžiausia

Per „Singapore Airlines“ lėktuvo skrydį dėl stiprios turbulencijos žuvo keleivis ir dar 30 žmonių rimtai susižeidė. Jei po šio įvykio bijote skraidyti lėktuvais, jums vertėtų pasiklausyti Sidnėjuje gyvenančio australų piloto Jimmy Nicholsono.
2024-06-08

Per plauką nuo katastrofos: iš Bristolio skrendantis lėktuvas dėl sistemos klaidos vos sugebėjo pakilti nenuriedėjęs nuo tako

Keleivinis TUI lėktuvas „Boeing 737-800“ su 163 keleiviais ir devyniais įgulos nariais kovo 4 d. šiaip ne taip pakilo nuo žemės likus vos 260 metrų iki tako pabaigos. Dėl programinės įrangos gedimo lėktuvas pakilo naudodamas per mažai galios, skelbia portalas „Daily Mail“. Orlaivis, kurio maršrutas vedė į Gran Kanariją, kilo iš Bristolio oro uosto (Jungtinė Karalystė) 1,93 kilometro ilgio 9-ojo kilimo ir tūpimo tako, tačiau jam labai sunkiai sekėsi pakilti.
2024-06-07

Prieš skrydį lėktuvu išgeriate alkoholio? Turi jums žinių

Išgerti oro uoste atostogų pradžios proga gali būti pražūtinga. Tyrėjai nustatė, kad slėgis lėktuvo salone, alkoholis ir miegas gali būti mirtinai pavojingas derinys. Niekas oro uoste taip gerai nesuteikia atostogų nuotaikos, kaip pirmoji vyno taurė ar bokalas alaus. Tačiau tai nėra džiugi žinia, nes alkoholio vartojimas prieš užmiegant lėktuve taip apkrauna širdį, kad gali sukelti ir mirtį.
2024-06-05

Lietuviai bandys nutupdyti lėktuvą ant važiuojančio automobilio stogo

Didžiausia aviacijos paroda Baltijos šalyse „Baltic International Airshow“ sugrįžta į Latvijos aviacijos sostine vadinamą Liepoją, kur birželio 15–16 dienomis žiūrovus kvies geriausi pasaulio pilotai, nematyti pasirodymai, triukai ir lėktuvai bei naikintuvai iš įvairių šalių, rašoma pranešime spaudai. Pranešama, kad renginio metu lietuvių duetas bandys nutupdyti lėktuvą ant važiuojančio automobilio stogo.

Medaus mėnuo jaunavedžiams virto pragaru: mirtinos turbulencijos skrydžio pora niekada nepamirš

28-erių Ade Tan ir Amosas Chanas buvo vieni iš košmarą patyrusių keleivių, 2024 m. gegužės 21 d. skridusių oro bendrovės „Singapore Airlines“ reisu SQ321. Sutuoktinių pora po medaus mėnesio Europoje buvo pakeliui namo į Singapūrą, tačiau jų kelionė itin apkarto, kai skrendant virš Mianmaro lėktuvas pradėjo purtytis nuo stiprios turbulencijos. Vėliau skrydis buvo nukreiptas į Bankoką.
2024-06-03

Ženkliai išaugo stiprios turbulencijos atvejų: paaiškino, kas dėl to kaltas ir kaip apsisaugoti

Dėl smarkios turbulencijos, kuri ištiko oro bendrovės „Singapore Airlines“ lėktuvą, gegužę skridusį iš Londono, vienas žmogus žuvo ir keli buvo sužeisti. Kas nutiko lėktuve „Boeing 777-300ER“, skridusiame į Singapūrą, kol kas neaišku. Oro linijų sekimo svetainėse pažymėta, kad lėktuvas per tris minutes nukrito apie 1,8 tūkst. metrų, kai įskrido į audringą oro erdvę už Bengalijos įlankos. Laimei, mirtys ir sunkūs sužeidimai dėl turbulencijos pasitaiko labai retai.
2024-06-01

Pamatykite: galingas vėjo gūsis oro uoste nupūtė 40 tonų lėktuvą

Galingas vėjas Dalaso Fort Vorto oro uoste Teksase (JAV) nuo vartų nubloškė keleivinį oro bendrovės „American Airlines“ lėktuvą. „The New York Post“ praneša, kad vaizdo įraše užfiksuotas 40 823 kg sveriantis lėktuvas „Boeing“. Socialiniuose tinkluose sparčiai išplitusiame vaizdo įraše matyti, kaip smarkios audros metu lėktuvas nubloškiamas nuo vartų.
2024-05-30

Vilniaus oro uoste – lėktuvas iš Minsko: jis valdomas privataus asmens

Antradienį Vilniaus oro uoste nusileidęs privatus lėktuvas iš Minsko tam turėjo leidimą, praneša teigia Lietuvos oro uostų (LOU) atstovas žiniasklaidai Tadas Vasiliauskas. Anot jo, kaip nereguliariam skrydžiui, prieš suteikiant leidimą, buvo taikoma išankstinio derinimo procedūra. „Minėtas orlaivis antradienį ryte į Vilniaus oro uostą atskrido iš Minsko.
Aktualijos 2024-05-29

Panikos kupinas skrydis – keleiviams liepta pasiruošti avariniam nusileidimui vandenyje

Sekmadienį „Spirit Airlines“ skrydžio iš Jamaikos į Floridą salone kilo panika ir sumaištis, kai keleiviams buvo liepta pasiruošti galimam nusileidimui vandenyje po to, kai lėktuvas buvo apsuktas dėl akivaizdžios mechaninės problemos, CNN pasakojo viena keleivė. Lėktuvas „Airbus“, skridęs į Fort Loderdeilą, pakeitė kursą ir saugiai grįžo į Montego Bėjų (Jamaika) „iš atsargumo, kilus įtarimui dėl mechaninės problemos“, sakoma oro linijų bendrovės pareiškime.
2024-05-29

Neįtikėtinas lėktuvo nusileidimas Australijoje – sugedus varikliui, slydo palei namų stogus, kliudė medžius

Australijoje avariniu būdu nusileido lėktuvas, kuris prieš pat nusileidimą pavojingai manevravo virš medžių ir pastatų. Skrydžio metu lėktuvas „Cessna“ prarado galią, todėl pilotas pranešė apie pavojų ir variklio gedimą oro uosto valdymo centrui, tačiau sugebėjo sklandžiai grįžti namo, pranešė vietos televizija „Nine News“. Iš „Nine News“ filmuotos medžiagos matyti, kaip lėktuvas pavojingai priartėjo prie medžių ir pastatų, tačiau pilotas nukreipė jį link Bankstauno oro uosto Sidnėjaus pietvaka...
2024-05-27

Į Dubliną skridęs lėktuvas susidūrė su stipria turbulencija: sužeista 12 žmonių

Iš Dohos į Dubliną skridusiam „Qatar Airways“ lėktuvui sekmadienį susidūrus su stipria turbulencija, buvo sužeista 12 žmonių, pranešė oro uosto administracija. Dublino oro uosto pranešime teigiama, kad lėktuvas saugiai nusileido pagal tvarkaraštį prieš 13 val. vietos (15  val. Lietuvos) laiku.
2024-05-26

JAV kuria naują „Pasaulio pabaigos“ lėktuvą: apsisaugos net branduolinės atakos metu

Planas sukurti JAV karinių oro pajėgų lėktuvo „Nightwatch“ – vadinamojo „Pasaulio pabaigos“ lėktuvo, kuris branduolinio karo atveju veiktų kaip oro strateginis valdymo ir kontrolės punktas, – įpėdinį įgauna vis didesnį pagreitį. Balandžio mėnesį korporacija „Sierra Nevada“ laimėjo 13 mlrd. dolerių (apie 12 mlrd. eurų) vertės sutartį su Pentagonu dėl naujo oro pajėgų Išgyvenamų oro operacijų centro (angl. Survivable Airborne Operations Center, SAOC) parko kūrimo.
2024-05-26

Sujudimas Vilniaus oro uoste: neplanuotai leidosi į Maskvą sridęs lėktuvas

Vilniaus oro uoste šeštadienį avariniu būdu nusileido į Maskvą skridęs lėktuvas. Lietuvos oro uostų teigimu, lėktuvui teko nusileisti, nes vienam iš keleivių prireikė skubios medicininės pagalbos. „13 val. dėl prireikusios skubios medicininės pagalbos avariniam nusileidimui į Vilnių buvo nukreiptas Turkijos oro bendrovės „Corendon“ lėktuvas. Jis skrido iš Antalijos į Maskvą. Lėktuve buvo 167 keleiviai.

Automagistralėje – neeilinis vaizdas: visai virš galvų praskrido karinis lėktuvas

Penktadienio vakarą kelyje Panevėžys–Vilnius buvo užfiksuotas neeilinis vaizdas. Visai virš automobilių praskrido karinis lėktuvas. Vaizdo įrašu pasidalijo „Facebook“ puslapis „Reidas TV“. Paaiškino, kodėl virš kelio skrido lėktuvas Anot puslapio, žmonės iš pradžių pagalvojo, kad lėktuvas nori tūpti ant kelio. „Kelias A2. Panevėžys–Vilnius. Sunerimę eismo dalyviai praneša, kad lėktuvas sklendžia, nes propeleriai nesisuka. Toks jausmas, kad norėtų tūpti magistralėje, bet per daug mašinų.

Piloto poelgis keleivius paliko be žado: lėktuvui nusileidus jis žiauriai sugėdino prie išėjimo skubėjusią moterį

Pilotas pavadintas „didvyriu“ už savo poelgį, kuomet sugėdino anksčiau laiko iš lėktuvo norėjusią išlipti moterį. Vos tik lėktuvas pasiekė žemę, moteris pašoko iš savo vietos ir bėgo praėjimo taku, nes norėjo būti pirmoji išlipusi iš lėktuvo, skelbia portalas „Mirror“. Nepaisant to, kad saugos diržų ženklas vis dar buvo įjungtas, ji nereagavo į skrydžio palydovų prašymus grįžti į savo vietą ir laukti, kol lėktuvas saugiai sustos.
2024-05-24

Stiuardesė išdavė 1 triuką: po jo keleiviai nedelsiant pasikeičia vietomis

Stiuardesė atskleidė, kaip priverčia tuos, kurie atsisako pasikeisti vietomis su kitais keleiviais, tai padaryti – jos teigimu, šis būdas visada veikia. Jau daugelį metų vyksta aršios diskusijos dėl sėdėjimo vietos keitimo lėktuvuose etiketo. Kai kurie mano, kad jei sumokėjo už vietą, niekas neturėtų turėti teisės prašyti ją palikti.
2024-05-23

Paskelbtos nuotraukos iš lėktuvo, kuriame turbulencijos metu mirė žmogus

Paskelbtos nuotraukos iš lėktuvo, kuris skrydžio iš Londono į Singapūrą metu patyrė didelę turbulenciją. Skrydžio metu per turbulenciją žuvęs vyras buvo 73-erių britas, kurį greičiausiai ištiko širdies priepuolis, antradienį pranešė BBC. Skrydžio metu mirė žmogus Singapūro oro linijų skrydis iš Londono oro uosto „Heathrow“ į Singapūrą dėl turbulencijos buvo nukreiptas į Tailando sostinę.
2024-05-21

Nauja versija dėl mirties skrydyje iš Londono: kas nutiko 73-ejų vyrui?

Skrydžio virš Pietryčių Azijos metu per turbulenciją žuvęs vyras buvo 73-erių britas, kurį greičiausiai ištiko širdies priepuolis, antradienį pranešė BBC. Singapūro oro linijų skrydis iš Londono oro uosto „Heathrow“ į Singapūrą dėl turbulencijos buvo nukreiptas į Tailando sostinę. Skrydžio metu mirė žmogus Remdamasis Bankoko tarptautiniame oro uoste surengtoje spaudos konferencijoje išgirsta informacija BBC pranešė, kad septynių keleivių būklė yra kritinė.
2024-05-21

Paaiškėjo, kas žuvo lėktuve, skridusiame iš Londono

Antradienį dėl turbulencijos lėktuve, skridusiame iš Londono į Singapūrą, žuvo žmogus. „The New York Times“ skelbia, kad skrydžio metu žuvo 73-ejų vyras iš Didžiosios Britanijos. Kaip nurodo Bankoko oro uosto direktorius Kittipongas Kittikachornas, vyras mirė skrydžio metu, jo mirties priežastis nepatikslinama. Vyro žmona buvo sužeista ir nuvežta į ligoninę. Dar daugiau nei 30 žmonių sužeisti. BBC skelbia, kad britas mirė dėl širdies priepuolio.
2024-05-21

Skrydžio metu lėktuvo salone ėmė „lyti“: permirkę keleiviai sužinojo, kad tai yra normalu

Į Niujorką skridę keleiviai į oro uostą atvyko permirkę po to, kai iš ventiliacijos angų kelias valandas ant jų krito kondensato dulksna. Socialiniame tinkle „TikTok“ išplito vaizdo įrašas, kuriame viena iš keleivių, vardu Savannah Gowarty rodo, kaip „JetBlue“ lėktuvo saloną užpildo rūką primenanti tiršta dulksna.
2024-05-20

Šokiruoti lėktuvo keleiviai užfiksavo, kaip skrydžio metu vyko lytinis aktas: ekspertai įspėja visus

Praėjusį antradienį „British Airways“ lėktuvo keleivius sukrėtė nepadori scena, kai vyras ir moteris po užklotu užsiiminėjo intensyviomis intymių vietų glamonėmis, vyko lytinis aktas, rašoma „The New York Post“. Ekspertai šiems veikėjams turi liūdnų žinių.  Viena iš keleivių nufilmavo įvykį, kiti liko pasibaisėję. Porelės nesustabdė ir tai, kad šalia jų sėdėjo kitas keleivis.

Skrydžių palydovė papasakojo, kas vyksta lėktuvuose: nuo kuriozų iki nelaimių

Artėjant vasaros, o tuo pačiu ir kelionių, sezonui skrydžių palydovė Viltė Vileikytė atvirauja, kad jos darbas kupinas netikėtumų dėl nepatenkintų keleivių ar kultūrinių nesusipratimų skirtingose šalyse. Naujienų portalui tv3.lt mergina pasakoja, kokie keisčiausi lietuvių ir kitų šalių keleivių prašymai ir kokius konfliktus tenka tramdyti lėktuve.

Nustebino ir visko mačiusius: vyras į darbą skrenda lėktuvu

Vyras, kuris savo „TikTok“ paskyroje dalinasi vaizdo įrašais apie tai, kad į darbą Londone iš Vokietijos keliauja lėktuvu ir traukiniais, atskleidė, kodėl jis nepersikelia gyventi į Jungtinę Karalystę. Sebas turi daug „TikTok“ sekėjų, kurie stebisi jo neįprastu pasirinkimu, o komentarų sulaukia įvairių – nuo susižavėjimo iki nuostabos, kodėl jis taip daro. Turinio kūrėjas penkias valandas skrenda į darbą iš Hamburgo į Kanarų prieplauką ir tai daro daugumą darbo dienų.
2024-05-11

Turkijoje sprogus lėktuvo padangai keleiviai ir įgula buvo saugiai evakuoti

Turkijoje iš lėktuvo, kurio viena padanga sprogo tūpimo pietiniame oro uoste metu, ketvirtadienį saugiai evakuota 190 žmonių – 184 keleiviai ir šeši įgulos nariai, pranešė šalies transporto ministerija. Sužeistųjų nebuvo. Turkijoje įsikūrusiai oro bendrovei „Corendon Airline“ priklausantis lėktuvas „Boeing 737“ Gazipašos oro uoste, esančiame netoli Alanijos, nusileido priekiu“, – pranešė „HaberTurk“ televizija ir kitos žiniasklaidos priemonės. Lėktuvas atskrido iš Vokietijoje esančio Kelno.
2024-05-09

Turkijoje avariniu būdu nusileido „Boeing“ lėktuvas

Stambulo (Turkija) oro uoste avariniu būdu nusileido „Boeing 767“ lėktuvas – skrydžio metu buvo pranešta, apie sugedusią važiuoklę. Nusileidus „FedEx“ krovininiam lėktuvui, pasirodė, kad neišsiskleidė jo priekiniai ratai, todėl orlaivio nosis rėžėsi į asfaltą ir sustojo, kol prie jo atvyko avarinės tarnybos automobiliai. Lėktuvas skrido iš Paryžiaus Šarlio de Golio oro uosto į Stambulą.
2024-05-08

Pilotas dėl savo girtumo nebegalėjo pilotuoti lėktuvo: rami vakarienė su įgula virto išgertuvėmis

Po vakarienės su įgula pilotas įsismagino – kuklus pasisėdėjimas virto išgertuvėmis. Įsiaudrinusi įgula nekreipė dėmesio į viešbučio personalą, o pilotą net teko tramdyti policijai. Audringas vakarėlis, žinoma, neatsiėjo be nuostolių – pilotas buvo per daug girtas, kad ryte galėtų valdyti „Air Japan“ skrydį iš Dalaso JAV į Tokiją Japonijoje. Pilotas, kurio pavardė nenurodoma, buvo apklaustas policijos ir įspėtas po to, kai viešbučio personalui nepavyko nuraminti įgulos.
2024-05-02

101 metų moterį avialinijos palaikė kūdikiu: ši problema ją lydi nuolat

Balandžio pabaigoje „American Airlines“ lėktuvo įgula tikėjosi, kad skrydžio iš Čikagos į Marketą (Mičigano valstija, JAV) metu reikės prižiūrėti kūdikį. Tačiau vietoje kūdikio, lėktuvo salone jie pamatė 101 metų moterį, teigia BBC reporteris, taip pat skridęs šiuo skrydžiu.
2024-05-02

Lėktuvas skubiai leidosi dėl netikėtos šuns „staigmenėlės“: įgula dvi valandas bandė pašalinti kvapą

„United Airlines“ lėktuve įvyko incidentas, kuris sukėlė diskusiją apie tai, ar augintiniai turėtų keliauti su savo šeimininkais lėktuvuose. Šuo nusilengvino praėjime šalia pirmosios klasės tualeto, todėl lėktuvas buvo priverstas nusileisti, skelbia portalas „Pulse“. Incidento liudininku tapęs lėktuvo keleivis pasakojo, kad skrydis iš Hjustono į Sietlą (JAV) buvo nukreiptas į Dalaso (JAV) Fort Vorto tarptautinį oro uostą. Ten įgula dvi valandas bandė pašalinti nemalonų kvapą iš lėktuvo.
2024-04-30
Į viršų