Gairės

skrydžiai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „skrydžiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „skrydžiai“.

Keli patarimai, kaip sutaupyti užsisakant skrydžius ir viešbučius kelionei

Atostogų sezonui artėjant, kyla ir skrydžių bei viešbučių kainos. Kelionių ekspertai dalinasi patarimais, kaip rasti geriausius skrydžių pasiūlymus ir sutaupyti ieškant apgyvendinimo atostogoms 2024 metais.  Palyginkite skrydžių bilietų ir apgyvendinimo kainas skirtinguose puslapiuose Kelionių agentūros „Makalius“ komandos vadovas Rimvydas Širvinskas-Makalius rekomenduoja visuomet lyginti įvairių aviakompanijų kainas.
2024-02-25

Atostogos užsienyje pavasarį: pigios, bet dėmesio vertos kryptys

Nors pavasarį oras šyla ir Lietuvoje, gyventojai dažnai renkasi šį laiką praleisti užsienyje. Pavasario mėnesiai – vieni populiariausių tarp keliautojų dėl malonių klimato sąlygų ir prieš vasaros sezoną dar nepakilusių kainų.  Lietuvos kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė pastebi tendenciją, kad pavasario metu Lietuvoje populiariausios šilto klimato šalys.
2024-02-24

Dėl sniego audros Niujorko regione atšaukta šimtai skrydžių

Smarki sniego audra užklupo JAV šiaurės rytinę dalį –  buvo uždarytos mokyklos, atšaukta daug skrydžių. Niujorko regione antradienį, anot portalo „Website Flight Aware“, anuliuota daugiau kaip 1 220 lėktuvų reisų. Niujorko La Guardia oro uoste, iš kurio kyla vidaus reisais skraidantys orlaiviai, atšaukta 43 proc. jungčių. Didelių trikdžių būta ir tarptautiniame Johno F. Kennedy oro uoste bei Niuarko oro uoste kaimyninėje Naujojo Džersio valstijoje.
2024-02-13

„British Airways“ atnaujins skrydžius į Izraelį

„British Airways“ penktadienį paskelbė, kad balandį atnaujins skrydžius į Izraelį. Reisai dėl saugumo buvo sustabdyti spalį, kai prasidėjo Izraelio ir „Hamas“ karas. Aviacijos konglomeratui IAG priklausančios oro linijos nurodė, kad balandžio 1 d. atnaujins skrydžius į Tel Avivą. Jie vyks keturis kartus per savaitę, bet bus naudojami mažesni lėktuvai nei prieš karą, nes numatoma silpnesnė paklausa.
2024-02-09

Smūgis keliaujantiems – nutraukti skrydžiai, negrąžinami pinigai: perspėja visus, kaip elgtis

Skrydžius parduodančios tarpinininkaujančios bendrovės griebiasi šiaudo, o keliautojams skrydžiai kainuoja ne tik daug pinigų, bet ir nervų. Kelionių knygų autorius ir „Facebook“ bendruomenės „Mokėk keliauti“ įkūrėjas paaiškino, kaip keliautojams elgtis, kad neliktų apgauti.

15 metų skraidęs pilotas sunkią turbulenciją patyrė tik kartą: papasakojo ir apie vis kritusius TU 124 lėktuvus

Daugeliui mūsų pažįstamas jausmas, kuomet, vos atvykę į oro uostą, suprantame – viskas, atostogos prasidėjo. Ar skrisdami darbo reikalais su raukšle kaktoje laukiame tų kelių ar keliolikos valandų ore, kaip neišvengiamos blogybės prieš nusileidžiant svetimame krašte. Prieš tapdamas Lietuvos aviacijos muziejaus direktoriumi, M. Kavaliauskas buvo fotografas ir parodų organizatorius. Ore praleisdavo ir dvi savaites per metus.
2024-02-05

Ant nusileidimo tako palikti keleiviai ir vidury skrydžio atplėštos lėktuvo durys: košmariškiausi metų skrydžiai

Ne veltui daugelis iš mūsų nuolat taikstosi su ankštomis sėdynėmis, vėluojančiais skrydžiais, pasimetusiais lagaminais, ilgomis eilėmis oro uoste ir bloga nuotaika: galimybė skraidyti po pasaulį yra stebuklas, kurio negalima laikyti savaime suprantamu dalyku. Apskaičiuota, kad praėjusiais metais buvo suplanuota 34,4 mln. skrydžių ir dauguma jų vyko visiškai sklandžiai. Tačiau yra ir tokių, kurie nepraėjo be nesusipratimų.
2024-02-03

„Airbaltic“ nuo vasario dažniau skraidys tarp Vilniaus ir Tenerifės

Latvijos oro bendrovė „Airbaltic“ nuo vasario mėnesio vidurio didins reguliarių skrydžių dažnį tarp Vilniaus ir Tenerifės. Šiuo maršrutu dabar oro bendrovė vykdo du savaitinius skrydžius, o nuo vasario vidurio bus vykdomi trys skrydžiai per savaitę. Anot oro bendrovės atstovų, toks sprendimas priimtas įvertinus itin augančią Lietuvos keliautojų paklausą šiame sezoniniame maršrute.
2024-01-24

„Air Baltic“ šiemet pradės skraidinti 13 naujų maršrutų

Latvijos oro bendrovė „Air Baltic“ šiemet pradės skraidinti 13 naujų maršrutų tarp Baltijos šalių ir kitų valstybių, sako įmonės vadovas Martinas Gaussas. „Aviakompanija pradės vykdyti 13 naujų maršrutų, taip padidindama bendrą tiesioginių maršrutų skaičių iki daugiau nei 100“, – pranešime sakė M. Gaussas. Anot jo, taip pat bus ruošiamasi numatytam pirminiam viešam bendrovės akcijų siūlymui (IPO). M. Gausso teigimu, pernai bendrovė skraidino apie 4,5 mln. keleivių, arba 36 proc.
2024-01-22

Nuo balandžio didinamas skrydžių tarp Vilniaus ir Frankfurto skaičius

Vokietijos oro bendrovė „Lufthansa“ nuo šių metų balandžio didins esamų skrydžių skaičių tarp Vilniaus  ir Frankfurto, praneša Lietuvos oro uostai. Šiuo metu vykdoma 14 savaitinių skrydžių, o nuo balandžio šis skaičius bus didinamas iki 17 savaitinių skrydžių, nuo liepos maršrutu Vilnius – Frankfurtas vyks net 18 skrydžių per savaitę.
2024-01-22
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų