JAV analitikai iš prestižinės bendrovės RAND įvertino Vakarų šalių atgrasymo politiką, kurią JAV vykdo Baltijos šalyse. Grėsmė regionui nuo Rusijos yra minimali, tačiau Vašingtonui rekomenduojama demonstruoti Baltijos šalių palaikymą, rašoma amerikiečių ataskaitoje.

 Amerikiečiai įvertino Rusijos galimybes užpulti Baltijos šalis (nuotr. 123rf.com)

Amerikiečiai įvertino Rusijos galimybes užpulti Baltijos šalis (nuotr. 123rf.com)

Nepaisant iššūkių, kurie iškilo JAV dėl būtinybės ginti tokius regionus, kaip Rytų Europa ir Kinijos jūra, amerikiečių kariuomenė neskiria pakankamai dėmesio potencialių priešininkų atgrasymui juose. Šią problemą nurodė privačios analitinės bendrovės RAND ekspertai savo ataskaitoje „Tarptautinės agresijos efektyvaus atgrasymo poreikių tyrimas“, paviešintoje lapkričio 20-ąją.

Baltijos šalys jau ne vieną šimtmetį jaučia Rusijos agresiją

Vienas iš pagrindinių regionų, kur JAV realizuoja savo kuriamą atgrasymo strategiją, RAND analitikų teigimu yra Baltijos šalys. Dokumente pažymima, kad 2008-ųjų karas Gruzijoje ir Rusijos aneksuotas Krymas 2014-aisiais demonstruoja, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nelaiko Europos sienų nejudinamomis.

REKLAMA

Pažymima, kad jau vien dėl to Latvijoje, Estijoje ir Lietuva yra jaučiama baimė dėl Maskvos ketinimų, ir šios valstybės ieško garantijos iš NATO partnerių savo saugumui užtikrinti.

Baltijos šalių nerimą ekspertai aiškina grėsme, kuri per amžius buvo juntama iš didžiųjų valstybių, įskaitant ir Rusiją. Maža to, kai kuriose iš šių valstybių gyvena ženklus rusakalbių mažumos skaičius, ir yra pergyvenama, kad Rusija gali pasinaudoti šiuo faktoriumi savais tikslais.

Paradas (Fotodiena/Arnas Strumila) (nuotr. Fotodiena.lt)

Paradas (Fotodiena/Arnas Strumila) (nuotr. Fotodiena.lt)

Įsiveržimo rizika minimali

Ataskaitos autoriai įvertino rusų suinteresuotumą veržtis į Baltijos šalis, o taip pat JAV naudojamų agresijos atgrasymo priemonių adekvatumą. Pasak RAND ekspertų, karinės Rusijos agresijos Baltijos šalyse tikimybės yra maža. Maskva kritikuoja NATO plėtrą ir veržiasi pakeisti dabartinę strateginę terpę savo naudai, tačiau ji nesvarsto „agresyvių veiksmų Baltijos šalyse kaip šių tikslų pasiekimo priemonės“.

„Rusija <...> nelaiko Baltijos šalių strategiškai svarbiu regionu, kokiu yra laikoma Gruzija ar Ukraina“, – konstatavo ataskaitos autoriai.

RAND ekspertų teigimu, Rusija naudojasi kitomis priemonėmis, kad iškeltų savo nacionalinius interesus. Kalbama apie regioninius darinius – Kolektyvinio saugumo sutartį, kaip atsaką NATO ir Eurazijos ekonominės sąjungą, kaip atsaką Europos sąjungai.

Rusijos elgesys gali tapti agresyvesniu dėl amerikiečių priešraketinės gynybos sistemų dislokavimo Baltijos šalyse, mano ekspertai. Maskva jau nuo 1990-ųjų metų nerimauja dėl to, kad JAV priešraketinės gynybos pajėgos gali, ir visai pagrįstai, blokuoti Rusijos galimybes suduoti atsakomąjį branduolinį smūgį. Tiesa, ekspertai pažymi, kad, priešingai Rusijos teiginiams, kol kas strateginis balansas nėra kažkaip kritiškai nukrypęs jų nenaudai.

REKLAMA

Analitikai taip pat nesurado pagrindo teiginiams, kad Rusija augina karinę jėgą prie sienos su Baltijos šalimis. Net ir po NATO susitikimo Varšuvoje, kuriame buvo priimtos priemonės dėl Rusijos atgrasymo, Maskva, įsitvirtinusi savo pozicijas pietvakarių kryptimi išilgai sienos su Ukraina, nepradėjo didinti savo karinio dalyvavimo šalia sienų su Baltijos šalimis, atkreipė dėmesį analitikai. „Karinės pajėgos gali būti perdislokuotos iš vieno regiono į kitą, tačiau tokiems dalykams reikia laiko ir jie atkreipia į save dėmesį“, – pažymima ataskaitoje.

Į Lietuvą atvyko JAV kariai: kolonos pasiekė Kazlų Rūdą (nuotr. Raimundo Maslausko)

Į Lietuvą atvyko JAV kariai: kolonos pasiekė Kazlų Rūdą (nuotr. Raimundo Maslausko)

Dar viena priežastis, dėl kurios įsiveržimas į Baltijos šalis yra mažai tikėtinas, – didelė rizika, kuri lydėtų tokį žingsnį, mano analitikai. Ekspertų teigimu, tiesioginė Rusijos ir JAV konfrontacija kelia didesnę grėsmę Maskvai.

„Nepaisant to, kad Rusija nuo 2009 metų aktyviai modernizuoja savo karines pajėgas, strateginis Rusijos ir JAV jėgų balansas rodo JAV viršenybę. Rusija leidžia dešimt kartų mažiau gynybai, negu JAV, ir turi mažiau karių bei pagrindinių karinės technikos vienetų – naikintuvų, laivų ir povandeninių laivų“, – nurodo ataskaitos autoriai.

Jų teigimu, Rusija Baltijos šalyse neįžvelgia aštrios savo saugumo grėsmės ir vargu ar imsis kokių nors beviltiškų veiksmų.

Šiame kontekste JAV naudojamos priemonės užtikrinti Baltijos šalių saugumą iš esmės yra užtenkamos, pažymi RAND ekspertai. Tačiau jie rekomenduoja Vašingtonui toliau tęsti investicijas į regiono šalis ir demonstruoti NATO 5-ojo str. tvirtumą. JAV taip pat derėtų pastūmėti Estija ir Latviją, kad šios imtųsi papildomų pastangų, leisiančių patenkinti rusakalbių gyventojų poreikius, rašoma ataskaitoje. Ekspertų manymu, tai atimtų iš Maskvos priemones daryti įtaką Baltijos šalims.

REKLAMA

Politikai nori apsidrausti

Nuo 2017-ųjų Lenkijoje ir Baltijos šalyse yra dislokuota daugiau nei 7 tūkst. NATO karių. Iš jų 4 tūkst. buvo išsiųsti į regioną kaip NATO atstovai. 2020-aisiais NATO planuoja dislokuoti 30 oro eskadrilių, pasirengusių užtikrinti greitą aljanso pajėgų mobilizaciją ir reagavimą priešui įsiveržus į NATO teritoriją. NATO generalinio sekretoriaus patarėja Rose Gottemoeller pareiškė, kad krizės atveju Baltijos šalių ir Lenkijos teritorijoje pajėgos gali būti sutrauktos iš visų aljanso šalių.

Baltijos šalių susitikimo Vašingtone, vykusio praėjusių metų balandį, rezultatas toks: Lietuvai, Latvijai ir Estijai buvo pažadėta papildoma karinė pagalba, skiriant daugiau nei 170 mln. dolerių amunicijai ir apmokymams įsigyti.

Linas Linkevičius (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Linas Linkevičius (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Šių metų gegužę Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pakvietė NATO partnerius imtis papildomų pastangų siekiant sustiprinti Baltijos šalių saugumą. L. Linkevičius pasiūlė Baltijos šalyse dislokuoti ne tik aljanso antžemines pajėgas, tačiau ir karinį laivyną ir oro pajėgas, rašoma „The Baltic Times“.

Analitinio centro „Chatham House“ ekspertas Keiras Gilesas tvirtina, kad Baltijos šalyse dislokuotos pajėgos nepajėgtų sustabdyti modernizuojamos Rusijos kariuomenės agresijos. Pasak analitiko, Vakarai turėtų būti pasirengę blogiausiam scenarijui ir puoselėti karinės galios Baltijos šalyse auginimo galimybę. Vakarų valstybėms derėtų demonstruoti, kad jie gali už save pastovėti, ir tik tokiu būdu Rusijos grėsmė gali būti sustabdyta, tikino ekspertas savo apžvalgoje „Carnegie“ centrui.

Vejas
2018-12-02 16:55:35
Kai kaimynas idijotas visi aplink kencia,nor tam kaimynui nieko ir nereikia.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Ką jus 2018-12-03 21:08:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ateis ir istratys visus litovcus. Ką čia myzat, ruoskit vagėlės...
   ATSAKYTI
Grigorij 2018-12-04 02:35:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ką jus,
O KAM??? Tai litovcu "laisves kovotojai" kadaise nusprende dydvyriskai istratinti visus VIETINIUS zydus, kad is Hitlerio ranku gauti nors kruopelyte nepriklausomybes. Tuo paciu tikslu narsus Impuleviciaus vyrai tratino zydus ir Baltarusijoje.  
Vladas 2018-12-03 12:26:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vaikiuk ta šalis ne idiotė bet ginasi nuo JAV invazijos visame pasaulyje   ATSAKYTI
Eklektik 2018-12-03 07:00:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Isivaizduoju, Rusijos armija atvaziuos nuo Daugpilio puses.,klausimas ? Kuris politikas begs greiciausia? Ir ka darys Nato? Ar aukos Washington del Lietuvos ar ne aukos? Spekite?   ATSAKYTI
Grigorij 2018-12-03 07:25:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Eklektik,
1940 m. Smetonos pavyzdziu, greiciausia begtu ŠunGrybe su Linkeviciu. Be lektuvo, nes LR visi lektuvai su kojom vietoj sparnu, ir visur tas kojas pakisa. Is paskos ju vytusi Bezdzione Rasa su granata (Jukneviciene). :)))  
lietuvis 2018-12-03 13:15:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
ooo, petka su cepajavu pahmelingi priskrido  
Grigorij 2018-12-04 02:29:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
lietuvis,
taip, su Eklektik ir Jonu as eiciau i zvalgyba! Duok Dieve tau gerti, kaip as, - tapsi abstinentu. :)))  
Grigorij 2018-12-03 06:26:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kazimieras,
lietuviai niekuo nenubiedniejo, pagerbiant ir ju tevo varda. :)))   ATSAKYTI
Valis 2018-12-03 06:07:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ko čia reikia propoganda varyti.    ATSAKYTI
Grigorij 2018-12-03 04:53:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Palmyra, Baba Zose,
taip, jus, lietuviai, niekam nereikalingi, ypac, savo LR valdziai. Juolab "Rusui". Ir jusu teritorija nereikalinga, nei Klaipedos, nei Rygos, nei Talino uostai. Dabar RU turi Kaliningrade Ust-Lugos uosta, ir deda ant visu Baltijos uostu, paliekant juos, taip pat gelezinkelius, ir ju seimininkus be duonos, vien del niekuo nepagristo vienpusisko Baltijos saliu arsaus priesiskumo. RU jaudina tik priesiska NATO prie jos sienu. O pulti Baltijos salis RU JOKIO motyvo neturi, nepasinaudojo tuo, kad jos tik nuo 2004 metu tapo NATO naremis. Ir priesiskos Gruzijos neokupavo net po to, kai 08.08.08 Sakasvilis uzpuole ir nuzude nemazai RU taikdariu, jo agresija pripazino ir ESBO komisija. Ir Ukrainos RU neokupavo, tik isgelbejo nuo karo bei susidorojimo prorusiska Kryma. Nebutu valstybinio banderovieciu perversmo, kuri reme LR, - RU nebutu jokios butinybes tai daryti.

1940 TSRS cia atejo ne kaip okupante, o gintis nuo neisvengiamo Hitlerio uzpuolimo. I Lietuva ji atejo itin draugiskai, grazinant PL uzgrobta Vilniu. Po to Stalinas ir Smetonos atiduota Hitleriui Klaipeda padovanojo. Tai Hitleris atejo, kaip okupantas, pradedamas Lietuva bombarduoti. Tai kam dabar RU ateiti, kaip okupantui? Be galo jums dekingas, kad per 30 metu parodet savo tikraji veida, parodet "Rusui" savo "draugiskuma ir meile"! Kam jam tokias nedekingas kiaules, nevertinancias padovanota nepriklausomybe su visu turtu ir teritorija, arsiausius priesus, nuolat laikancius akmeni ar peili uzantyje, tempti uz ausu, sodinti sau ant sprando? Maza to, kad "okupantas" is cia isejo, viska paliko, nei varztelio nepasieme, paliko ir IAES, tai dabar jis dar turi ja palaidoti uz savo lesas? Gal dar "Independence" ispirkti, bei atsiskaityti su ES uz visa suteikta parama? :)))

Kaunas,
taip, dabar galit laisvai vazineti ir uzdirbti kitur, todel, is gero "laisvo" gyvenimo taip masiskai issilakstot po airijas.

Kazimieras,
taip, 1940 TSRS atejo, priglaude prie sirdies, padare klestincia LTSR su klestincia lietuvybe savo Vitrina Vakarams. O briuseliniai broliai, visu pirma, priverte uzdaryti IAES. O kaip jie glaudzia prie sirdies savo kvotomis! :))) Bet dabar "Rusas" neateis gelbeti, nei jo maldausit! Jus ji itikinamai pamoket savo "draugiskumu".

O tautiniu mazumu teisiu pazeidineti LABAI nepatariu! Jokia NATO nepades, kaip ji nepades gelbeti lietuvius nuo LR valdzios, sulaikyti jus nuo masinio issilakstymo po airijas.   ATSAKYTI
Virgis 2018-12-03 10:55:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tu melagis. Nes savaip interpretuoji istorinius faktus.  
Rimis 2018-12-03 11:42:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Stovi du naciai:vienas tvarkingas,pasitempes o kitas uteletas,apsimyzes ir girtas. Spek kuris is ju rusas?  
Grigorij 2018-12-04 02:00:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Virgis,
taip, as KITAIP interpretuoju istorinius faktus, nes nelinkes perrasineti istorijos, kaip tai daro LR valdzia, kuriant nepriklausomybes mitus. Na, papasakok, kur as pamelavau. Papasakok, kaip TSRS Lietuva uzkariavo, kaip narsiai kovesi lietuviai su Smetona priesaky. Tikriausia pamirsai, kaip 1939 LR valdzia LIEPE gyventojams kuo graziau sutikti Raudonosios Armijos ribota kontingenta, nes be TSRS LR matytu Vilniu, kaip savo ausis be veidrodzio? Prisimeni, kaip lietuviu verkslenimas del prarasto Vilniaus, padainavimai "mes be Vilniams nenurimsim", PL ikirejo, ir ji viena diena 1938 trenktelejo koja, priverciant lietuvius iskarto uzsiciaupti? Tai veliau nieksai baltaraisciai, masiskai naikindami zydus, apkaltino juos, kad tai tik jie sutikdavo "okupanta" su gelem, nors yra kroniku, nuotrauku, kad su gelem kariskius sutikdavo lietuviai. Papasakok, kaip TSRS isvare Smetona is LR su lagaminu lietuvisko aukso. Papasakok, kad po Naujos Vyriasybes prasymo tenkinimo stoti i TSRS buvo tremiami ir zudomi tik niekuo nekalti civiliai, tik lietuviai. Papasakok apie lietuviu pavergima, genocida, surusinima, po kurio LTSR suklestejo, ir is jos padare TSRS Vitrina Vakarams, lietuvybe klestejo kartu su lietuvos Mokslu, Kultura, Literatura, Menu, Kinu, jokiu problemu lietuviams gauti vidurini bei aukstaji issilavinima 100% gimtaja kalba nebuvo.  
Grigorij 2018-12-04 02:43:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Rimis,
visu naciu vieta, nepriklausoma nuo tautybes ir uteletumo, - GULAG-as.  
Už tiesa 2018-12-03 00:43:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nieko naujo kaip visada propaganda ką žinios rodo ką straipsniai raso   ATSAKYTI
Kestas 2018-12-02 22:31:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
ZMOGUS SAKO TEISINGAI TIK TAVO IDIOTIZMAS IR TAVO NESUPRATIMAS POLITIKOJE
As pritariu kad tu idiotas ir savanaudis isgama
Normaliu zmoniu priesas ?Rusija tai p[inigu saltinis o tu MAZGOTE   ATSAKYTI
Virginija 2018-12-02 20:59:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Manęs visai nestebina tokie sapaliojimai mes jau gyvenimo prie rusų ir kas nieko blogo o žmonių gadinimas tai jau baudžiama Linkevičius patarciau gerokai pagalvoti o negazdinti niekas tų rusų nebijo!   ATSAKYTI
Gintas 2018-12-02 19:15:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Ruskis jau įrodė, koks jis "švelnus" ir "pūkuotas", tai tik nereikia čia karliko gerbėjams varyti ant Lietuvos dėl jos gynybos planų. Kaimynas agresyvus ir klastingas.    ATSAKYTI
Jonas 2018-12-02 18:42:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Nepuls nes gaus i kaulus   ATSAKYTI
Kaunas 2018-12-02 18:20:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Gruzija ir Ukraina pavelavo istoti į Nato,gyventu ramei,neteikėtu su žvėrimi kariauti.Jei Baltijos šalys nebūtu Nato šalys,žvėriui principo reikalas,už Kagebistam špygos parodymas,nusibodo ubagyne gyventi.įsižeidę matai,dabar gyvenam ir vargo nematom.Dėkui mūsu valdžiai ųž supratingumą.Galim keliaut po visą Europą,dirbti,užsidirbti.Gyvenom izoliacijoj 50 m.užtenka.   ATSAKYTI
neziniuke 2018-12-02 18:18:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
idijotai patys ir bijo idijotu,kitko ir nebezino rusai puola gasdinimai absurdiski,daugiau yra darbu naudingu valstybei nei rusija persekiot kur ka daro jie.   ATSAKYTI
Jonas 2018-12-02 18:59:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Pritariu.  
šunaujas 2018-12-02 17:28:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
o man jau poxuju po tiek metu rurinimo savu bezdariu valdzios,mongolai ateis- nu ir poxuju,lai ateina,darurinote iki galo...   ATSAKYTI
Je 2018-12-02 16:57:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Ubagų savų užtenka,tai kam juos dauginti?   ATSAKYTI
Briedas 2018-12-02 16:26:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Gana rašineti pasakas, bailiai mižniai:)))   ATSAKYTI
Kazimieras 2018-12-02 17:05:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Nu ja,ko gi cia bijoti,"mizniai",atejo keturiasdesimtaisiais,priglaude prie sirdies.Ateis dar karta ir vel priglaus.Vel busim Jozoviciai ir Jonovnos....Kazievnos....  
K 2018-12-02 16:26:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-17
Idiotai jus.kas jus puls.kam jus reikalingi.   ATSAKYTI
Irmis 2018-12-02 16:39:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
MUSĖT TAU...:)  
Palmyra 2018-12-02 16:40:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Apie teritoriją kalba eina, jeigu ką, mes - lietuviai,tai tikrai nereikalingi!   
Vejas 2018-12-02 16:55:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Kai kaimynas idijotas visi aplink kencia,nor tam kaimynui nieko ir nereikia.  
Baba Zose 2018-12-02 16:59:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Mes nereikalingi,mus nusluotu kaip kliuvini.Reikalingi Klaipedos,Rygos,Talino uostai.Ukrainieciai ir totoriai taip pat buvo visiskai nereikalingi.  
Petras 2018-12-02 17:58:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1

tai idiotai ir puola..
  
neziniuke 2018-12-02 18:15:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
teisingai,idijotai bio idijotu,vel gasdinimai eskalavimai ,rusai puola kitko ir nebemoka dirbt musu tatos isrinktieji tik persekiot rusija ir mus gasdinti  
kaunas 2018-12-02 18:29:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Du kartus okupuoti buvom,išžudė pusė Lietuvos.Pažiūrėkit ant Lietuvos tulžį lieja,per kriamliaus kanalus.Taip, sako todėl ,kad mes Nato,o jei nebūtum tai kitaip Putleris kalbėtu.  

Top Video

Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
DABAR RODOMA
Bijojo judėti net automobilyje: „ledo bombos“ talžė automobilio langą
DABAR RODOMA
Vyras nufilmavo, kaip degalinė apgavo ir priskaičiavo daugiau už kurą
DABAR RODOMA
Paviešinta: apsvaigintą moterį nusitempė nepažįstamas, o apsauga nieko nesiėmė
DABAR RODOMA
In memoriam Vitalijus Cololo: draugai ir bendražygiai apie mirusį vyrą
DABAR RODOMA
„X faktoriuje“ – pirmoji kritika Gerdai: teisėjai pasakė, ko nori iš jos
DABAR RODOMA
Paviešintas įžūlus moters poelgis parduotuvėje: ją teisė 4 milijonai internautų
DABAR RODOMA
Akimirka sujaudino tūkstančius: berniukas pirmą kartą išvydo spalvas
REKLAMA
Operacija
Viena Jungtinės Karalystės pilietė buvo atgaivinta nepaisant to, kad jos širdis buvo sustojusi net kelias valandas – ji jau buvo laikoma mirusia. Ispanijoje gyvenančios 34 ...
Vestuvės (nuotr. stop kadras)
Aktorius ir dainininkas Akaashas Yadavas Meksikoje vykusiose vestuvėse tapo sensacija. Jis pagalvojo, kad pačioje ceremonijoje – per mažai adrenalino, todėl rado būdą, kaip ...
Aliejus (nuotr. 123rf.com)
Smegenų funkcijos palaikymas yra būtina sąlyga senėjimui nugalėti. Nors daug žmonių negali pakęsti minties apie raukšles ar blizgančią plikę, labiausiai bijome demencijos. ...
Avarija (nuotr. stop kadras)
Pitsburge gyvenančios merginos šokiravo internetą. Su „TikTok“ programėlė draugės filmavo, kaip keliauja automobiliu. Katie ir Marissai vos 16-ka. Deja, linksmybės baigėsi ...
Maisto, benzino ir vaistų trūkumas: Didžiajai Britanijai „Brexit“ gali baigtis liūdnai (nuotr. SCANPIX)
Didžiosios Britanijos Leiboristų partijos lyderis Jeremy Corbynas paviešino konfidencialų dokumentą, esą rodantį, kad ministras pirmininkas Borisas Johnsonas klaidino ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
DABAR RODOMA
Bijojo judėti net automobilyje: „ledo bombos“ talžė automobilio langą
DABAR RODOMA
Vyras nufilmavo, kaip degalinė apgavo ir priskaičiavo daugiau už kurą
DABAR RODOMA
Paviešinta: apsvaigintą moterį nusitempė nepažįstamas, o apsauga nieko nesiėmė
DABAR RODOMA
In memoriam Vitalijus Cololo: draugai ir bendražygiai apie mirusį vyrą
DABAR RODOMA
„X faktoriuje“ – pirmoji kritika Gerdai: teisėjai pasakė, ko nori iš jos
DABAR RODOMA
Paviešintas įžūlus moters poelgis parduotuvėje: ją teisė 4 milijonai internautų
DABAR RODOMA
Akimirka sujaudino tūkstančius: berniukas pirmą kartą išvydo spalvas
Patikrino: ar verta važiuoti šventėms apsipirkti į Lenkiją
DABAR RODOMA
Patikrino: ar verta važiuoti šventėms apsipirkti į Lenkiją
DABAR RODOMA
Nepavykus susitarti dėl pinigų ugniagesiai ir kiti pareigūnai ruošiasi streikams
DABAR RODOMA
Neįprasti vaikų vardai: kalbininkai draudžia, o tėvai eina į teismus ir laimi
DABAR RODOMA
Tyrimas parodė, apie kokias dovanas labiausiai svajoja gyventojai
DABAR RODOMA
Dalinamos 1 tūkst. kompensacijos už automobilį: suskaičiuota, kiek žmonių kreipėsi
DABAR RODOMA
Avarija sostinėje: po smūgio automobilis atsidūrė ant šaligatvio
DABAR RODOMA
„La maistas“ komanda ir visa TV3 televizija siunčia palaikymą Cololo šeimai
DABAR RODOMA
Anykščiai meta iššūkį visoms žaliaskarėms: bus metalinė ir ant vandens
DABAR RODOMA
Surengė perėjų reidą: rezultatai itin liūdni
DABAR RODOMA
Ornitologai įvertino Kauno priemones išvyti varnoms: padės tik trumpam
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų