Gairės

vladimiras putinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladimiras putinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladimiras putinas“.

Žurnalas „Time“ Vladimirą Putiną nominuoja tapti metų žmogumi

Amerikiečių žurnalas „Time“ karą Ukrainoje pradėjusį Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną prilygino garsiajai lėlei Barbei ir Jungtinės Karalystės karaliui Karoliui III, įtraukdamas juos į bendrą pretendentų į „Metų žmogaus“ titulą sąrašą. Trumpoje santraukoje apie V. Putiną „Time“ rašė, kad diktatorius sugebėjo išlaikyti valdžią 2023 m., nepaisant to, kad čia vasarą „Wagner“ samdiniai bandė jį nuversti.
Prieš 19 val.

Putinas: Rusija neturėtų kartoti sovietinių laikų masinių represijų

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pirmadienį pareiškė, kad jo šalis niekada neturėtų kartoti sovietinių laikų masinių represijų, nors Maskva vykdo beprecedentę kampaniją prieš savo karo Ukrainoje oponentus. Vadovaujant V. Putinui, iš istorijos vadovėlių buvo išbrauktos Stalino laikų represijos ir daugiausia dėmesio skiriama Sovietų Sąjungos vaidmeniui nugalint nacizmą.
Prieš 20 val.

Putinas pagrasino Lietuvai, Latvijai ir Estijai: „Jiems laimė į namus neateis“

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, sąžiningai laikydamasis Kremliaus propagandinės linijos, sukritikavo Baltijos šalių vykdomą „antirusišką politiką“. Anot jo, dabar Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojai laimingo gyvenimo neturės. Kremliaus vadovo žodžius pranešė Rusijos valstybinė naujienų agentūra TASS. Pranešime nurodoma, kad V. Putinas dalyvavo Pilietinės visuomenės ir žmogaus teisių plėtros tarybos posėdyje.
Prieš 22 val.

Rusiją užklupo gyventojų krizė – Putinas skubiai imasi radikalių žingsnių

Rusijos Federaciją užklupo ne ginkluotės, o demografijos krizė. Suprasdamas problemos mastą, šalies prezidentas Vladimiras Putinas ėmėsi tam tikrų veiksmų krizei spręsti, skelbia „Financial Times“. 2022 m. vasarą Rusija atkūrė sovietmečio laikų Motinos didvyrės apdovanojimą moterims, pagimdžiusioms ne mažiau kaip dešimt vaikų. O 2023 m. lapkritį dar vienu prezidento dekretu 2024-ieji paskelbti „šeimos metais“. „Putinas yra apsėstas šios demografinės problemos.
2023-12-04

Netikėtas iššūkis Putinui – į kovą su juo stoja 40-metė trijų vaikų motina

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas dar oficialiai nepaskelbė apie savo planus kitais metais siekti perrinkimo, tačiau jis jau turi netikėtą konkurentę – lapkritį apie savo siekį tapti prezidente paskelbė Tverės srities žurnalistė Jekaterina Duncova. „Kodėl aš priėmiau šį sprendimą? Myliu mūsų šalį, noriu, kad Rusija būtų klestinti demokratinė ir taiki valstybė. Tačiau dabar mūsų šalis juda visiškai kita kryptimi“, – lapkričio 23 d. socialiniuose tinkluose rašė J. Duncova.
2023-12-03

„Putino pergalė įmanoma“ – Vakarams siunčia įspėjimą dėl klaidų kare Ukrainoje

80
Kadangi Vakarai nesiima ryžtingų veiksmų, Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui atsiveria naujų galimybių kare Ukrainoje. Rusijai suteikiama reali sėkmės galimybė, ypač dėl silpno Vakarų atsako į pagalbą, strateginės perspektyvos stokos ir pasyvumo. Apie tai rašo žurnalas „The Economist“. Pasak leidinio, Vakarai galėtų padaryti daugiau, pasinaudodami savo pramoniniais ir finansiniais ištekliais pasipriešinti V. Putinui ir pranokti Rusijos pajėgumus.
80 2023-12-01

Karas Ukrainoje. Putinas pasirašė dokumentą: kariuomenėje papildomai tarnaus beveik 200 tūkst. karių

Rusijos diktatorius Vladimiras Putinas pasirašė dekretą, pagal kurį tarnaujančių kariuomenės karių skaičius šalyje padidės mžadaug 170 tūkst. žmonių. Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 23:38 | Estija nori deportuoti visus, kurie gauna Rusijos pilietybę   Estija ieško būdų, kaip deportuoti asmenis iš šalies, kurie gauna Rusijos pilietybę.
2023-12-01

Putinas panoro, kad rusės gimdytų po 8 vaikus: pavedė motinoms įveikti paties sukeltą krizę?

Didėjant aukų Ukrainoje skaičiui, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas šalies moteris paragino susilaukti aštuonių ar daugiau vaikų. Antradienį kalbėdamas Pasaulio rusų liaudies tarybos plenarinėje sesijoje jis teigė, kad Rusijos gyventojų skaičiaus didinimas ir daugiavaikių šeimų tapimas „norma“ yra „tikslas ateinantiems dešimtmečiams“, rašo „Independent“. „Daugelis mūsų žmonių išlaiko šeimos tradicijas, kai auginami keturi, penki ar daugiau vaikų“, – sakė jis.
2023-11-30

Kremlius: gruodžio 14 dieną Putinas surengs savo metų pabaigos spaudos konferenciją

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas gruodžio 14 dieną surengs savo spaudos konferenciją, kurioje apžvelgs 2023 metus, ketvirtadienį pranešė Kremlius. Tai bus jo pirmoji metinė spaudos konferencija nuo tada, kai prasidėjo plataus masto invazija į Ukrainą. „Gruodžio 14-ąją Vladimiras Putinas apibendrins metų rezultatus.
2023-11-30

Karas Ukrainoje. Rusai kare Ukrainoje susidūrė su nauja problema: atskleistos detalės

Rusai užminuoja didžiulius teritorijos plotus Ukrainoje, o šių minų laukų žemėlapiai neegzistuoja. Taip jie patys susikuria naujas problemas, pareiškė Ukrainos karo ekspertas Romanas Svitanas. „Kai vienas dalinys išvyksta, o kitas įžengia, niekas niekam neperduoda jokio minų laukų žemėlapio.
2023-11-30
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų